Skocz do zawartości


Zdjęcie

oaza spokoju czy wulkan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

oaza spokoju czy wulkan
Witam!
Postanowilem zalozyc topic (kazdy ma do tego prawo wiec sobie raz skorzystam a co mi tam:P ) i spytac Was drodzy fighterzy jak wy postepujecie w takiej sytuacji.
Otorz odprowadzam dziewczyne do jej domku, trzymamy sie za reke rozmawiamy w ogole swietny nastroj, bawimy sie....przechodzimy przez jedna z 'ciemniejszych' uliczek i zauwazam goscia ..... na oko jakies 175 cm 60-70 kg (jakos tak ostatnio wszystkich na ktorych patrze staram sie oceniac - to jakies zboczenie -waga/ wzrost) bawiacego sie komorka.... przechodzimy obok, beztrosko i nagle slysze jakis belkot...."jakis problem? chodz no tu kurwa.... mowie do ciebie" obracam sie widze wyraznie podpitego kolesia i tutaj byla chwila gdzie juz mialem sobie z nim pogadac.... zadko tak mam ale adrenalinka wyraznie mi podskoczyla i mowiac wulgarnie bylem na takiej kurwie ze moja panna sie wyraznie przerazila mowiac ze gosc jest pijany i zebym dal mu spokuj ....... wtedy myslalem ze to jakis dla mnie dyshonor czy cos takiego ale teraz na chlodno kalkulujac stwierdzam ze mam madra kobiete :wink: Gdyby rzucil miesem w jej strone to bym wiedzial co robic :twisted: Tylko co by bylo gdyby kolo podpieg od tylul ?
Jak wy sie w takiej sytuacji zachowujecie? Wiem wiem jak cie nikt nie dotknie to nie reaguj idz przed siebie , spoko to madre slowa, sam tak postepuje jak ide samemu ale z kobieta to juz hmm inna sprawa....

p.s
moze taki topic juz byl ale co tam wy tez zakladacie po 10 takich samych albo bez sensownych ;P

pozdro
sicc
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: oaza spokoju czy wulkan
Ja bym kurwie jednemu zajebał tak, żeby się nogami nakrył, a jak by mu ryj zapuchł od moich butów, to bym mu jeszcze nożem na plecach wyrył napis "ciota" żeby się pierdolony burak nauczył na przyszłość. A panna jak by fikała, to by dostała back-fista, i jak by oprzytomniała, to by następnym razem nie miała wątpliwości że ma siedzieć cicho albo pomóc napierdalać, jak ktoś się krzywo spojrzy :evil:
A mówiłeś jeszcze, że gość komórkę miał? No to tym bardziej wpierdol, zabrać komórę, i może jeszcze poszukać portfela czy coś. A wiadomo? Może łachudra miał jakieś $$$?
I teraz byś nie zadawał pytań "co dalej" tylko spokojnie popijał jabola z kolegami w bramie, ciesząc się z nowej komóreczki.
A laska by chodziła jak zegarek. :twisted:


Jezu, ludzie, jakie Wy macie problemy 8O Że co, moralne rozterki bo NIE dojebaliście pijanemu kolesiowi? A jak wszyscy powiedzą "e, ciota jesteś, ja bym mu dojebał" to co? Pójdziesz gościa szukać? Paranoja. Powinieneś się chłopie cieszyć, że wszystko skończyło się dobrze, i że z panną bezpiecznie wróciliście do domu, a nie zastanawiać się czy dobrze zrobiłeś. Kurna, Twoim zadaniem jest ją odholować bezpiecznie w jednym kawałku na miejsce, a nie załączać sobie tryb seek&destroy, i napierdalać się z każdym co się krzywo spojrzy.

Pozdrawiam,
AdamD

PS: jeśli ktoś się do tej pory nie zorientował, to uświadamiam otwartym tekstem: pierwszy akapit to taki żart.
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: oaza spokoju czy wulkan
niezle sie usmialem z tego pierwszego akapitu :) :wink:
w ogole to masz racje :) sam sie smieje z takich topicow ale wiesz..... czasem trzeba sie wyglupic zeby rozruszac te podforum :)
pozdro Adam :)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: oaza spokoju czy wulkan
mozna bylo go uderzyc , ale jakbys chcial lac kazdego pijanego i nie tylko ktory sie do Ciebie odezwie , krzywo popatrzy , to zamiast trzymac dziewczyne za reke jakas pale kup bo tylu jest takich ludzi ze zal reki...
  • 0

budo_charlie novak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna strona księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: oaza spokoju czy wulkan
dziwie się jednemu:idziesz z kimś kogo kochasz,jest wam razem cudownie a ty szukasz dymów???szczerze jak chodze wieczorami z moją Pania to nie zwracam uwagi na ludzi,którzy siedzącą w odległośc 20m....
skup się na kobiecie a nie na dymach...
pozdr.
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: oaza spokoju czy wulkan
nie nie nie
moze to jakos zle opisalem....sorry ale sytuacja byla tego typu ze ide sobie z panna a ten koles byl agresywny i nie stal 20 m ode mnie tylko przechodzilismy obok .....sluchaj ktos do ciebie pyskuje etc to chyba jasne ze jakos zareagujesz.....ja sie obrocilem :wink:
tak naprawde to teraz mysle ze AdamD ma 100% racje i ciesze sie ze odholowalem panne bezpiecznie ......

pozdrawiam :)
sicc
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: oaza spokoju czy wulkan
"PIes szczeka a karawana idzie dalej"
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: oaza spokoju czy wulkan
ta ok ....tyle ze karawana nie obserwuje psa ktory jest za nia.....
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: oaza spokoju czy wulkan

ta ok ....tyle ze karawana nie obserwuje psa ktory jest za nia.....


a poco wogole sie odwracales, mogles zingorowac , jakby podszedl i zaatakowal to bybyla samoobrona
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: oaza spokoju czy wulkan
No super rady :!: Jak by sie nie odwrucil to mógl by dostac czyms twardym po glowie. :wink: Ja bym tam zmienil chodnik a jak by poszedl za mna to bylo by wszystko jasne i czeba by bylo goscia polamac :twisted:
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: oaza spokoju czy wulkan

No super rady :!: Jak by sie nie odwrucil to mógl by dostac czyms twardym po glowie. :wink: Ja bym tam zmienil chodnik a jak by poszedl za mna to bylo by wszystko jasne i czeba by bylo goscia polamac :twisted:


przeciez by wiedzial jak gosc sie na niego macha i moglby zrobic szybko blok, chociaz szczerze watpie ze jakby odszedl to gosc by do niego podstartowal ale to tylko i wylacznie moje zdanie a nie zadna rada :)
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: oaza spokoju czy wulkan
[quote="sorata
przeciez by wiedzial jak gosc sie na niego macha ....

No, jak by mial w plecach oczy to tak :wink:

Co do drugiego, to niech tylko 1% by zaatakowal to mi by bylo te ryzyko za duze :!:
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: oaza spokoju czy wulkan
Wiesz co napisalem tak moze dlatego ze ja zawsze jak ktos zamna idzie to mam tzw oczy w dupie :) :) ,zawsze staram sie patrzec na kogos kto za mna idzie , i staram sie go choc w kawalku widziec , moze to zle moze to dobrze, ale skupiam sie na "przechodniu z tylu" odkad wlasnie dostalem "zzza plecow" :)
  • 0

budo_laserdance
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: oaza spokoju czy wulkan
Ja bym się trochę obawiał,że pojawi się jego kumpel i zrobi coś pannie :? .Jak jest naprawdę rozsądna (a w to wierzę) to wie,że nie musisz być strasznym rozjebatorem i tłuc każdego kto się nawinie. Dobrego fightera moim skromnym zdaniem poznać po tym,że wiem komu wpieprzyć a kogo olać a nie szuka na siłę dziury w całym.
Pozdrawiam i życzę jak najmniej takich przeżyć.
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: oaza spokoju czy wulkan

Wiesz co napisalem tak moze dlatego ze ja zawsze jak ktos zamna idzie to mam tzw oczy w dupie :) :) ,zawsze staram sie patrzec na kogos kto za mna idzie , i staram sie go choc w kawalku widziec , moze to zle moze to dobrze, ale skupiam sie na "przechodniu z tylu" odkad wlasnie dostalem "zzza plecow" :)


Oczy powinienes miec dla panienki :wink: Cos takiego to jest niebezpieczna sytuacja i zamias na goscia z tylu paczec jednym okiem (powiedzmy ze poswiecasz mu tylko 50% uwagi a to moze byc za molo) robisz manewr, który cie upewnia o jego zamiarach (jak naprzyklad zmiana chodnika). A wtedy wiesz juz co jest do roboty i niszczysz goscia :) A nawet jak sie pomylisz i gosciu byl niewinny to po co lazl za toba jak pies :wink:
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: oaza spokoju czy wulkan

Wiesz co napisalem tak moze dlatego ze ja zawsze jak ktos zamna idzie to mam tzw oczy w dupie :) :) ,zawsze staram sie patrzec na kogos kto za mna idzie , i staram sie go choc w kawalku widziec , moze to zle moze to dobrze, ale skupiam sie na "przechodniu z tylu" odkad wlasnie dostalem "zzza plecow" :)


Oczy powinienes miec dla panienki :wink: Cos takiego to jest niebezpieczna sytuacja i zamias na goscia z tylu paczec jednym okiem (powiedzmy ze poswiecasz mu tylko 50% uwagi a to moze byc za molo) robisz manewr, który cie upewnia o jego zamiarach (jak naprzyklad zmiana chodnika). A wtedy wiesz juz co jest do roboty i niszczysz goscia :) A nawet jak sie pomylisz i gosciu byl niewinny to po co lazl za toba jak pies :wink:


no tak zmiana chodnika to najlepsze wyjscie , ale kto idac z panna zmieni chodnik ?? Wtedy to dopiero panienka moze pomyslec ze sie boisz albo cos, noi napewno potencjalny "ataker" tez pomysli ze znalazl frajera.
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: oaza spokoju czy wulkan
[quote="sorata
no tak zmiana chodnika to najlepsze wyjscie , ale kto idac z panna zmieni chodnik ?? Wtedy to dopiero panienka moze pomyslec ze sie boisz albo cos, noi napewno potencjalny "ataker" tez pomysli ze znalazl frajera.[/quote]


Jak panienka bedzie madra to sobie nic takiego nie pomysli (chyba zna twoje wartosci :?: :wink: ) A jak gosciu sobie pomysli ze znalaz frajera to tez dobrze bo ma bardzo duza szanse ze cie zlekcewazy i weznie na luzie. Mozesz sobie wyobrazic jego zdziwko jak sie obrucisz do niego i bez zadnego komentarza przypieprzysz w j..... a potem rozwalisz glowe :?:
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: oaza spokoju czy wulkan
[quote name="budo_Wilkolak"][quote="sorata
no tak zmiana chodnika to najlepsze wyjscie , ale kto idac z panna zmieni chodnik ?? Wtedy to dopiero panienka moze pomyslec ze sie boisz albo cos, noi napewno potencjalny "ataker" tez pomysli ze znalazl frajera.[/quote]


Jak panienka bedzie madra to sobie nic takiego nie pomysli (chyba zna twoje wartosci :?: :wink: ) A jak gosciu sobie pomysli ze znalaz frajera to tez dobrze bo ma bardzo duza szanse ze cie zlekcewazy i weznie na luzie. Mozesz sobie wyobrazic jego zdziwko jak sie obrucisz do niego i bez zadnego komentarza przypieprzysz w j..... a potem rozwalisz glowe :?: [/quote]

ona sobie nie pomysli ale TY sobie pomyslisz ze byles cykor :) :) :) :) :)
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: oaza spokoju czy wulkan
o kurde jakas prywatna wojna tu sie robi :) just joking :)
jesli chodzi o ta konkretna sytuacje to koles stal metr od nas jak kolo niego przechodzilismy..... tak jak pisalem nie wygladal jakos groznie ..... ale zaczol sie rzucac bez powodu.... nierozumiem takich ludzi.....cuz alkohol niektorym szkodzi....

moze malo obrazowo to opisalem ale mialem obawy czy nie podbiegnie i np przypadkiem nie uderzy mojej dziewczyny.... pozatym texty ze trzeba miec oczy w dupie to sobie wstadz w dupe :wink: ..... ciekawe jak bedziesz obserwowac goscia ktory jest na twoich plecach....

pozdrawiam!
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: oaza spokoju czy wulkan

o kurde jakas prywatna wojna tu sie robi :) just joking :)
jesli chodzi o ta konkretna sytuacje to koles stal metr od nas jak kolo niego przechodzilismy..... tak jak pisalem nie wygladal jakos groznie ..... ale zaczol sie rzucac bez powodu.... nierozumiem takich ludzi.....cuz alkohol niektorym szkodzi....

moze malo obrazowo to opisalem ale mialem obawy czy nie podbiegnie i np przypadkiem nie uderzy mojej dziewczyny.... pozatym texty ze trzeba miec oczy w dupie to sobie wstadz w dupe :wink: ..... ciekawe jak bedziesz obserwowac goscia ktory jest na twoich plecach....

pozdrawiam!


no ale mi men nie mow ze masz 0 refleksu i poczulbys go jak bys go mial na plecach
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024