Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

budo_becker
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chorzów

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad
LOL doczepiliscie sie Combata, ze az szkoda patrzec. Chcial sie pokazac i chwala mu za to bo wielu sie takich nie znajdzie ktorzy dali by tu swoje foty a co dopiero filmy - teraz to juz dopiero jak widac co sie dzieje z tymi ktorzy chca sie zaprezentowac :lol: powinniscie sie panowie ( i panie :wink: ) wstydzic swojego zachowania wyzywajac go od lam :lol:
cos czuje ze predko tu swoich fot nie wrzuce bo zostane wysmiany i sponiewierany :lol:
pozdrawiam ,
Becker
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad
Nie powyzywali Go od lam dlatego że się pokazał (a to mu żeczywiście chwała) tylko dlatego że nie potrafił przyjąć krytyki osób i tyle.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad

Małe porównanie kolanka... Stopa na ziemi. [....] W paru innych wypadkach kaman odrywa stopę...
Dołączona grafika


Combat, qrcze, ja nie znam muay thai i Kamana, ale qrna znam fizykę. Po cholerę Kamana miałby w tej fazie ruchu odrywać pietę. Zapomnij o MA i potraktuj to jak zadanie z fizyki na składanie prędkości. Przecież, wspięcie na palce to ostania faza ruchu, po wyproście nogi podporowej - jeśli taki wyprost jest konieczny np. przy wysokim kopnięciu. Przy kopie kolanem w jaja też kopiący na palce stawać nie musi.

Dyskusja fotkami jest bez sensu, krytycy nie czepiają się pięty, czy kolana bądź innych detali a metody generowania siły, pracy ciałem. Ja już bedziesz mistrzem, to możesz trzymać gardę na wysokości jajec, jak któryś z mistrzów świata w boksie wagi lekkiej. Jemu wolno bo tak go nie trafiają i wygrywa, a nam wolno słuchać mądrzęjszych od siebie i robić jak trener kazał. Uff, koniec.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad
To świetne, że się doczepili - jest o czym rozmawiać... :) (i co poprawiać). Teraz oczekuję ich profesjonalnych filmów. Z tym jak się doczepiają nawet nie znając ćwiczenia - to wyższa szkoła jazdy - podziwiam! 8O :lol: (a zadaniówka to nie ma być napierdalanie lowkickami - aż partner padnie po 2 technikach tylko ZAZNACZANIE - to co się tak nie podobało shaftowi :lol: - ROZUMIECIE?. Stąd te słabe techniki).

Nigdy nie widziałem złamanej nogi po lowkicku - bardzo interesujące.

Dołączona grafika

A TUTAJ ZDJECIA Z TURNIEJU MUAY THAI 29.02.2004 (I Międzynarodowego Warszawskiego Turnieju MuayThai)

A tu INFO> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Robię wai kru...

Dołączona grafika

Przy ringu - wywiad z prasą...

Dołączona grafika

Walczący w turnieju>

Dołączona grafika
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad
Wiesz chłopie jesteś jakiś dziwny.
Mała jest szansa na to, że jesteś mistrzem świata choć mam nadzieję, że zostaniesz. Zawsze to lepiej do naszego kraju i kręgu. Ale wiesz jesteś jak zacięta płyta, powtarzasz że to był trening low kick vs. proste i ja to rozumiem jak i wszyscy inni. I nie chodzi o to, że lekko kopiesz tylko o to, że kopiesz bez techniki. Popatrz na zimno na swój film a może zrozumiesz.
Wydaje mi się, że nikomu tutaj nie zależało na zjebaniu kogokolwiek, powiedzieliśmy co widzieliśmy a się odciąłeś jak mistrz świata, wszechwiedzący guru. Sorry, ale tu na prawdę są ludzie, którzy coś na ten temat wiedzą i wcale nie robią nikomu specjalnie przykrości...
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad
Dorzucę swoje trzy grosze.Zastanówcie się czy większa część tej dyskusji to nie są bzdety,wiadomo z pozowanych zdjęć niewiele można wywnioskować o klasie zawodnika,tak samo jak bzdurne moim zdaniem są dywagacje czy stopa przy kopnięci ma miec kąt x stopni.
Przydało by się więcej wyrozumiałości co do zdjęć Combata i TT,przecierz to nie szkoleniówki tylko amatorskie zdjęcia,z drugiej strony Combat powinieneś zrozumieć ,że jako osoba często i gęsto krytykująca innych sam możesz być poddany krytyce.
Howgh
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad
Combat, ja czegos nie rozumiem. Jesli zdjecia sa pozowane, to tym bardziej technika powinna byc nienaganna, myle sie ? I ja osobiscie nie widze sensu wrzucania swoich zdjec, bo ja mam swiadomosc tego, ze to co pokazuje ma srednia wartosc szkoleniowa. I jak ktos mnie krytykuje, to slucham go, a nie przeszukuje internet, zeby za wszelka cene udowodnic swoje racje. I znam takiego jednego, po ktorego wypowiedzi juz tylko proch i pyl by po Twoim pokazie zostal. No przykro mi, fajnie, ze wszyscy trenujemy i sie bawimy, ale jesli juz decydujemy sie wrzucac cos z intencja szkoleniowa, to moze lepiej zaczac od czegos prostego ? Jakiegos zakladania przezerwatywy na banana, albo co ? bo tak, to wychodzi sie na idiote, tym bardziej jesli potem jeszcze sie zaperza. Chcesz popatrzec jak trenuja inni ? Przejedz sie po sekcjach, potrenuj, posparuj. Bo takie filmiki, to troche jak onanizm, fajnie sie oglada, ale bezproduktywne.
Wojtek
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad

wiadomo z pozowanych zdjęć niewiele można wywnioskować o klasie zawodnika,


Dlatego dyskusja toczy się głównie o dwóch filmikach

tak samo jak bzdurne moim zdaniem są dywagacje czy stopa przy kopnięci ma miec kąt x stopni.


To akurat nie są bzdury, bo od tego zależy jaką powierzchnią kopiesz i jak pracują mięsnie. Bzdurą jest dzielenie tego kąta na ułamki, ale zakres w jakim powinień się zawierać jest wiadomy i wiadomo dlaczego taki powinień być.
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad
Filmików nie widziałem(na moim gracie szkoda czasu na oglądanie)
Co do drugiego punktu to Robert chodziło mi o nie szukanie dziury w całym.
Pozdrawiam
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad

I nie chodzi o to, że lekko kopiesz tylko o to, że kopiesz bez techniki. Popatrz na zimno na swój film a może zrozumiesz.
Wydaje mi się, że nikomu tutaj nie zależało na zjebaniu kogokolwiek, powiedzieliśmy co widzieliśmy a się odciąłeś jak mistrz świata, wszechwiedzący guru. Sorry, ale tu na prawdę są ludzie, którzy coś na ten temat wiedzą i wcale nie robią nikomu specjalnie przykrości...


Jarek, dziekuję za recenzję. Postaram się poprawić technikę.

-War- - ot tak sobie wrzuciłem - nie dla szkolenia...
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad

Filmików nie widziałem(na moim gracie szkoda czasu na oglądanie)


Na Celeronie 300MHz się da. A jak masz większego grata (sam jeszcze pół roku temu miałem K6 233MHz) to zainteresuj się Movixem. Movix to botowalny z CD (lub DVD) Linux specjalnie do oglądania filmów. Ładuje się tylko minimum potrzebnych sterowników i można obejrzeć film na maszynie, której byś o to nie podejrzewał.
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad
Jeszcze jedna sprawa - każdy może coś zrobić i poprawić. Jak po wielu, ale naprawdę wielu latach poszedłem na trening parteru to dostałem tak w dupę jak nigdy wcześniej przez całe życie. I potem wiele razy zmieniałem zdanie na tematy o które bym się nie posądził jak np. zapasy są dla twardzieli, judoka może człowieka sponiewiera, parter jest skuteczny i takie tam.
Droga w MA to droga wiecznych bojów, gorzej że bolesnych ale faktycznie to jest tak, że jak się człowiek zamknie w skorupie mówiąc, jestem wielki to już po nim bo świat do przodu.
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad
fajny temat!
ale filmiki nie ściągają się już. usunięto je? bardzo chciałbym je zobaczyć, stąd prosze o kontakt osoby, które je mają.
dzięki.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad
jak mi sie uda to wrzuce je na swoj serwer :wink:
For all men`s kind
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad
Aczkowliek nie jestem wielbicielem wzorkow to... Ktos mial fajny tatuaz na prawej rece.
Odwolywanie sie do Kamana... OK. To byl mistrz swiata, ale ze mial niekiedy dziwaczna technike, to sie nie da zaprzeczyc. Zwlaszcza rak. Jemu sluzyla, ale nie proponowalnym tego jako szkoleniowki dla mlodziezy, zwlaszcza we wczesnej fazie nauki.
Oczywiscie mozna znalezc setki przykladow kiedy wybitni nie trzymaja gardy, choc powinni, kopia nie kryjac glowy - czesto to wynika nie tylko z braku wyszkolenia, ale takze np. zmeczenia, dynamiki walki etc. Nie zapominajmy , ze w gruncie rzeczy chodzi o - skutecznosc. Urody kopniec szukac trzeba gdzie indziej.
K_P
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad
dokłądnie Combat mysle o tym samym. o tej technice...
i nie zachęcaj nas do wrzucania filmów, bo tylko Ty starasz z siebie robic fachowac i jedyną wyrocznie.

nie wiesz jak?
przejzyj swoje stare posty: "ile rqazy mam powtarzac..", "mówiłem wam 100 razy..." itp itd...nie no fakt. to my sie wymądrzamy. wszyscy.
fuj:P
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad

Też uważam, że twoje lowki są za bardzo mawashi-gerowe, a za mało biodrowe.


ej, nie śmiejcie się, ale ja zupełnie nie rozumiem tego zdania :oops:
możesz robert je wyjaśnić?

poza tym temat zaczął się Wam rozmywać...
szkoda
wesołych
ps. zaproponowałem przed chwilą koleżance z pracy że podzielę się z nią swoimi jajkami, ale odmówiła :( też nie czuje klimatu...
  • 0

budo_herostrates
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 265 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinąd (Gdańsk)

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad
Uważaj chłopie na mobbing :)
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad
jaki mobbing, bardzo sie lubimy i chciałem być miły...

wracając do wątku, to jak dorwę cyfrówę, to też zdjęć nawklejam, a że cienki jestem to będziecie mogli używać do woli.
wesołych
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia z treningu! (Muay Thai) - Combat + Tae Tad
Ja się jednak trochę boje potem wstyd będzie się wypowiadać w jakimkolwiek wątku dotyczącym walki i co pozostanie zdrowie i odrzywianie :lol: :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024