Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sekcja VALE TUDO w Białymstoku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_pawel m
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Sekcja VALE TUDO w Białymstoku
Polskie Zrzeszenie Mixed Martial Arts planuje otwarcie sekcji Vale Tudo w Białymstoku.

Zajecia Vale Tudo i Brazylijskiego Jiu Jitsu prowadzic bedzie Miroslaw Okninski (Purpurowy Pas BJJ od Alexanre "Soca" Carneiro).

Zajecia Muay Thai prowadzic bedzie Alfit Hakov (trener kadry Białorusi Muay Thai).

Zapraszamy wszystkich chetnych (z Białegostoku, Rzeszowa oraz okolic) na spotkanie informacyjne polaczone z pierwszym wstepnym treningiem, ktory 6 kwietnia (wtorek) w Białymstoku. Szczegolowe informacje pod numerem telefonu 0606 535 883.

Pozdrawiam,
Pawel M.
  • 0

budo_aresx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja VALE TUDO w Białymstoku
Mam takie male pytanko jesli mozna gdzie, kiedy i o ktorej beda treningi, bo nie mam jak zadzwonic. Nie pytajcie dla czego hehe :)
No to tyle jak dostane odpowiedz to bede szczesliwy :)
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja VALE TUDO w Białymstoku
Witam

Wczoraj odbylo sie spotkanie odnosnie treningow BJJ i Muay Thai w Bialymstoku. Obecni na nim byli Mirek Okinski oraz Alfit B.Hakov, widac ze ludzie powaznie mysla o sekcji w Bialymstoku i bardzo mozliwe ze treningi rusza juz od maja. Jestem na etapie szukania sali pod BJJ, byc moze ktos wie gdzie mozna byloby sie dodatkowo rozejzec??
Treningi beda odbywalby by sie 2-3 razy w tygodniu, jesli chodzi o gotowke mysle ze byloby ok. 50-60PLN(mniej wiecej tyle sie dogadalismy), choc wszystko bedzie zalezalo o trenerow i ceny sali(obaj instruktorzy beda dojezdzali do Bialegostoku).
Zajecia z MT bedzie regularnie prowadzil Alfit B.Hakov, Mirek co jakis czas bedzie dojezdzal do Bialegostoku.

Chetni bardzo prosze o kontakt na priva...

Pozdrawiam
  • 0

budo_piluk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja VALE TUDO w Białymstoku
jak zaczna sie zajecia moglbys napisac gdzie i o ktorej sie odbywaja, a poki co to gdzie moga byc ? i inne potrzebne info na ten temat
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja VALE TUDO w Białymstoku
Hi

Byc moze ktos ma jakies dodatkowe dane, byc moze przegapilem jakis klub z sala, jak cos czekam na info.

Odwiedzone;

BKS "Jagiellonia" - sobota od 19.00, niedziela po 10.00(reszte dni maja zajeta)
BKS "Hetman" Ponoc - maty wypozyczaja, tak przynajmniej mowila kierowniczka.
Fabryczny klub sportowy "Metalowiec" - Nie istnieja od 10 lat;), tak mowila portierka.
Klub sportowy "Podlasie"(Zapasy) Bialystok - Wynajmoja sale w "Szczurach"
Politechnika Bialostocka - ustawilem sie na srode
SP 45 ul. Lagodnej 10, kiedys byla sekcja zapasow, ale z powodu braku sponsora padla?? mam wpasc jeszcze w srode
Medyk - ----------\-----------------

Nie bylem a mam zajzec jeszcze w srode do;

SP nr 16 na ul. Strazackiej 25.
Zespol Szkol Melioracyjnych.


Pozdrawiam
  • 0

budo_piluk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja VALE TUDO w Białymstoku
aha a sala do muay thai wiadomo gdzie ?
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja VALE TUDO w Białymstoku
Hi

Najprawdopodobniej na Zwyciestwa w dawnym "Mleczaku". Jestem tam juz troche - jest spoko i nie drogo, ponadto mam gdzie chowac sprzet na treningi.

Pozdrawiam
  • 0

budo_piluk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja VALE TUDO w Białymstoku
tam gdzie jest ten zespol szkol ? a za nim basen? tzn wjazd od zwyciestwa ta brama i od razu ta szkola?
  • 0

budo_piluk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja VALE TUDO w Białymstoku
a wiadomo jak bedzie to wygladac w rozkladzie tygodniowym, czyli ze muay thai ma byc za 50zl i bjj za 50 czy muay thai + bjj - 50-60 i jesli 2-3 razy w tyg. to naprzemian ze jednego dnia muay thai drugiego bjj itd ?
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja VALE TUDO w Białymstoku
Hi

Raczej ta pierwsza opcja, ilosc treninow raczej 2lub3+2lub3. Pozyjemy zobaczymy.
  • 0

budo_piluk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja VALE TUDO w Białymstoku
wiem ze to jeszcze troche czasu, ale moze mniej wiecej wiadomo jak beda te poczatkowe treningi wygladac, czy od razu podzial na grupy, czy od poczatku leci sie z poruszaniem, garda, proste itp?
  • 0

budo_piluk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja VALE TUDO w Białymstoku
aha zapomnialem sie zapytac: jak wyglada trening w muay thai? wiekszosc to cwiczenia w zwarciu i na przyrzadach tak? poprostu chodzi mi o to czy stawia sie duza uwage na rozciag- co jest wazne w teakwondo , kickboxingu ; ze sa treningi poswiecone samemu rozciaganiu albo pol treningu to solidne rozciaganie czy tylko rozgrzewkowo stretching tak jak wszedzie?
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja VALE TUDO w Białymstoku
Kolejne miejsca ktore odpadly

SP 45 ul. Lagodnej 10(byla tam kiedys sekcja zapasow, niestety rozpadla sie z powodu braku sponsorow, maty chyba zwineli ze soba)
SP nr 16 na ul. Strazackiej 25(dziwne kobieta w sekretariacie mowila ze maty chyba sa, ale pani dyrektor wszystkiemu zaprzeczyla)
SP 22 ul.Marii Konopnickiej(nie slyszeli nic o zadnych matach)
Politechnika Bialostocka(kierownik mowil ze dopoki nie wybuduja nowej hali, mat nie moga wypozyczyc, poniewaz sa wyjmowane jedynie na treningi judo...i zaczal cos mieszac eee)
Zespol Szkol Melioracyjnych(sa tam maty zapsnikow i nie moga ich wypozyczyc bez ich zgody, oni skolei nie chca).

Zostaly w zasadzie 3 mozliwosci;
1)w PowerClubie sa maty dla chodzacych na silownie, niestety jest to w zasadzie pokoik na 2-3 pary. Jesli nie bedzie nas duzo, byc moze da sie cos tam zalatwic(nie wiem ile kosztuje karnet).
2)koles dobrze zna jakiegos trenera od zapsow i moze uda sie cos zalatwic przez niego.
3)Bedziemy do konca czerwca cwiczyc raz w tygodniu na Jagiellonii(sobota ok. 19.00).
Dla Mirka to nawet pasowalo poniewaz sobota to dzien ktory najlepiej by pasowal aby do nas przyjezdzac.

Jesli chodzi o Muay Thai, zajecia najprawdopodobniej beda sie odbywaly w srode 19.30 i sobota 11.30 w Zespole Szkol Ponadpodstawowych nr.1(byly "Mleczak").
Od wtroku powinne wisiec plakaty z dokladna data pierwszego spotkania organizacyjnego...
  • 0

budo_evingolis
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja VALE TUDO w Białymstoku
Sądząc z wieku tematu pewnie nic z tego nie wyszło a i jakoś nie obiło mi się o uszy ale mimo wszystko zapytam. Czy takie sekcje wystartowały? Jeżeli tak to poprosiłbym o jakies bliższe informacje. Z góry dziękuje za odpowiedź.
  • 0

budo_ningen-hi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja VALE TUDO w Białymstoku
Dołączam się do pytania. Fajnie by było coś oprócz aikido poćwiczyć. Informacje przybywajcie.
  • 0

budo_jkl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:podlasie

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja VALE TUDO w Białymstoku
no no spoko klubik, tylko dlaczego nawet moderator przekreca nazwisko remiego? :wink:
  • 0

budo_jkl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:podlasie

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja VALE TUDO w Białymstoku

no no spoko klubik, tylko dlaczego nawet moderator przekreca nazwisko remiego? :wink:

kurde nie wiem co sie stalo 8O wyslalo mi post ktory napisalem kilka dni temu ale nevermind...prosze o usuniecie powyzszego offtopicu :?


pewnie ze wystartowalo! i to jak! :D w muay thai wlasnie powstaje grupa zawodnicza. a teraz szczegoly:

bjj - ul. Warszawska 59 (sala od aikido)
wtorek 20.00
czwartek 19.30
sobota 8.00

muay thai - ul. Zwyciestwa 28 (w "mleczaku")
wtorek 18.30
piatek 18.30
sobota 10.30
  • 0

budo_ningen-hi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja VALE TUDO w Białymstoku

bjj - ul. Warszawska 59 (sala od aikido)
wtorek 20.00
czwartek 19.30
sobota 8.00


Warszawska? Warszawska...? A tak ja tu aikido ćwiczę (pozdro dla senseia8)) . Nie wiesz czy się można zapisać na 1 trening tygdniowo?
  • 0

budo_jkl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:podlasie

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja VALE TUDO w Białymstoku
hmm pewnie mozna tylko nie wiem czy to Ci sie oplaca :? na bjj chodzi dwoch gosci z aikido - mowia na nich "terminatorzy" :D przejdz sie i zobacz czy ci sie podoba, i sam zdecyduj :wink:
  • 0

budo_patee
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Whitestok

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja VALE TUDO w Białymstoku
Muay Thai

Miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im KEN
ulica Zwyciestwa 28 (ta z basenem - Mleczak)

zajecia odbywaja sie trzy razy w tygodniu
wtorek, piatek - start 18.30
sobota - start 11.45

na miejscu tez dowiesz sie o sekcji BJJ, ktora jest rowniez prowadzona, niestety ja nie podam szczegolow bo ja cwicze JJ i na BJJ juz nie ma czasu narazie

pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024