Skocz do zawartości


Zdjęcie

kiepska masa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

patryk124
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

kiepska masa
/ do admina wiem ze, to chyba nieodpowiedni dzial ale lepszego na ten temat nie bylo


Witam mam 17 lat, zawsze miałem problemy znacznej niedowagi od małego.
mam prawie 180 wzrostu a ważę niecałe 55kg wyglądam jak szkielelet

jak miałem 15 lat 174 wzrostu i 44 kg wagi, postanowiłem zacząć ćwiczyć i to robiłem kupiłem pudło z sumplementem magnum 8000 było tego 4kg w proszku.
ćwiczyłem prawie 2,5 miesiąca co 2 dni czasem codziennie po 30 minut do godziny, metodami aka weider.
Jadłem 5-6 razy dziennie, zmuszając się często prawie wymiotowałem z przejedzenia.
gdy rozrabiałem magnum z mlekiem (3x dziennie) potem jadłem, po 15 - 20 minutach wszystko wydalałem, było tak niemal zawsze.
po tych 2,5 miesiąca stanąłem na wagę, a efekt to niecałe 2 kg porażka.
Nie wiem czy to problem z przemioną materii, ale dość dużo jem i jadłem.
Moja dieta wtedy to głównie jajka i potrawy mięsne. Moja waga podniosła się przez 2 lata o niecałe 10kg w tym urosłem dużo, to pewnie przez to
i nie jestem zadowolony z tego.
Co prawda mięśni mi przybyło ale jestem jakiś taki chudy jak nie chodzę napięty.. może też wina szkieletu, bo mój układ kostny jest dużo mizerniejszy niż u przeciętnej osoby w moim wieku i podobnej masie tzn ze mam chude kości.

Moje pytanie jest następujące, co jeść co brać jakie odżywki najlepiej w pigułkach, by szybko przybrać na masie
nie chodzi mi już o mięśnie żebym był przykoksowany czy coś, tylko po prostu żebym wyglądał jak człowiek, wstydzę się wyjść na dwór w krótkiej koszulce.
Mogę obwisać tłuszczem nie zależy mi, chodzi o to tylko żebym nabrał masy w miare krótkim czasie.
Proszę o jakieś wskazówki, diety, treningi. Pasuje mi nawet opcja sterydy, byle w krótkim dość czasie nabrać na masie, chociaż wole obejść się bez sterydów, ale oby 2 warianty rozważam, więc proszę rozważyć to w stronę diety treningów suplementów i oddzielnie sterydów
z góry dziękuje
  • 0

Moffa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kiepska masa
nie od razu Rzym zbudowali
cierpliwosci synu :angry:
trzym diete + gajnery bialka itp a w koncu urosniesz :angry:
  • 0

patryk124
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kiepska masa

nie od razu Rzym zbudowali
cierpliwosci synu :angry:
trzym diete + gajnery bialka itp a w koncu urosniesz :angry:


No tyle, to ja też wiem, a coś konkretniej akurat dla mnie co mi pomoże jako ektomorfikowi.
czyli co kiedy ile jak jeść, jaki trening stosować, przeciez przy mojej masie predzej spale.. wiec nie wiem
podobno dla ektomorfików 5 srednich posilkow dziennie ale jakich to juz wiem
  • 0

Taifun15

Taifun15
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kiepska masa
Zwieksz kalorycznosc swojej diety wstaw swoja diete do dzialu "Dieta" i tam pomozemy ci ją zmodyfikowac najpierw dieta a potem w ramach uzupelnienia jej jakis gainer albo odzywka bialkowa


a co do treningu na mase to idz do dzialu trening tam napewno ktos ci pomoze ulozyc dobry dla ciebie plan


PozdraWIAM

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: kiepska masa
a zachowywales odstepy miedzy posilkami min 1,5h? Kup witaminy i gainera i na poczatek nie szalej z 5tys Kcal na dzien. Oblicz sobie ile jesz przecietnie na dzien i zwiekszaj stopniowo np co 2 tygodnie dodawaj po 500kcal. Tak samo z gainerem zacznij od 1/4 porcji x 2 na dzien, i stopniowo zwieksza co tydzien. Do gainerow trzeba sie przyzwyczaic.
Sprobuj tez mieszac gainery z woda a nie z mlekiem - ja mam zawsze problemy zoladkowe po gainerze z mlekiem.
Co do sterydow to Twoj wybor, tylko pamietaj ze jestes mlody i mozesz wiele osiagnac na gainerze i diecie w dluzszym czasie ale i bezpieczniej. SAA/PH to nie zabawki dla poczatkujacych :D .
Wytrwalosc i konsekwencja w trzymaniu diety a do wakacji bedzie ok :D
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024