Skocz do zawartości


Zdjęcie

Redzio!!! Pogon za potega i masa!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
141 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Redzio!!! Pogon za potega i masa!!!

Poziłek: Surowy ryz + Płatki owsiane + truskawki 2 + jogurt natural= Chujowe danie ale jakos zjadłem i po tym porcja ziemnaiaków z czerwonym barszczem.

zacznij od diety a nie wymyslasz jakies dania z dupy, nie wiesz co i kiedy jesc?!


o kurva :rotfl:

Lith popieram po całosci , dieta cud :D

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Re: Redzio!!! Pogon za potega i masa!!!
Wiec dawno mnie juz nie było. Jak skonczyłem cykl na kreatynie + AAKG jakieś dwa miesiace temu. Przestałem Cwiczyc regularnie a o diecie juz nie wspomne. Chodziłem na treningi BJJ ale zrezygnowałem takze. Wszystko przez szkołe. Obecnie miszkam w internacie i chce sie wziać za wszystko od poczatku.

Spadki Spadki i jeszcze raz spadki. Ciezka praca, tzw niedorzywienie. Mam do dyspozycji Atlas całkiem spory + hantelki wiec z ułozeniem treningu nie bedzie problemu. Gorzej z dieta musze koniecznie jakas trzymac. Wiec obiady kolacje i sniadania sa całkiem dobre i obfite w internacie + do tego bede diete uzupełniał czymś na szybko bułki maślanki itp. wiec chyba nie wypadne najgorzej z dieta. Przez jakis miesiac troche sie rozgrzeje na siłce czyli plan dosc lekki. ale jak tylko zbiore troche kasy zamierzem robić cykl na Stormie+ shock therapy no i carbo jeszcze mam. Wiec ruszam pełna para i wracam do formy .
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024