Skocz do zawartości


Zdjęcie

kreatyna mega caps 1250 olimp Pomocy!! :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

Taifun15

Taifun15
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

kreatyna mega caps 1250 olimp Pomocy!! :D
Witam mam kreatyne mega caps olimpu 1250 :angry: niestety tylko 150 kapsulek moze mi ktos ulozyc z tego mini cyklik narazie nie mam kasy zeby dokupic nastepne 150 a chcial bym sobie zrobic pierwszy cykl ne krecie i zobaczyc jak na mnie dziala i nie wiem czy dawkowac tak jak jest na pisane na opakowaniu 4 po treningu i w DNT 4 o podobnej porze co w dzien treningowy czy jakos inaczej poMuzcie plx ;d z góry dziekuje :angry:

bartiss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :39,5
  • Waga [kg]:106

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna mega caps 1250 olimp Pomocy!! :D
Ogolnie wszyscy mowia ze ta kreta jest bardzo slaba.Na mnie prawie wcale nie podzialala mialem 300 kaps.
Ale jak jzu kupiles to moim zdaniem 4 kaps to za malo mysle ze ok 6 kaps jak nei wiecej nawet do 8 kaps.
A i jeszcze pojad staz waga wzrost itp.
  • 0
GG: 2962346

Taifun15

Taifun15
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna mega caps 1250 olimp Pomocy!! :D

Ogolnie wszyscy mowia ze ta kreta jest bardzo slaba.Na mnie prawie wcale nie podzialala mialem 300 kaps.
Ale jak jzu kupiles to moim zdaniem 4 kaps to za malo mysle ze ok 6 kaps jak nei wiecej nawet do 8 kaps.
A i jeszcze pojad staz waga wzrost itp.




staz 3 miesiace w sumie nie z 2 miesiace tak rozsadnego treningu a reszta wiesz jak to jest ;d sama klata i bic wiem ze najlepiej wlasnie 6 czy 8 kaps dziennie ale dostalem tylko 150 kaps od brata a narazie nie mam kasy zeby dokupic nastepne 150 wiec chce narazie z tego mikrocyklik zrobic odczekac z miecha i potem zrobic z 300 kaps cykl pozadny :angry: moj wiek to 15 lat i waze 60 kg :angry: i mam 166 wzrostu ;d jak ktos by mogl mi dobrze rozplanowac te 150 kaps to byl bym wdzeczny ;d


ps. myslalem zeby zrobic tak :

DT:3 kaps z rana przed sniadaniem i 3 kaps po treeningu
DNT: 4 kaps z rana albo w porze tej samej co mam trening w dzien treningowy co ty na to ? wtedy akurat by mi na 30 dni starrczylo tej krety

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna mega caps 1250 olimp Pomocy!! :D
odpusc kreatyne :angry:
za wczesnie - wiek
za wczesnie - staz
za wczesnie - nie masz diety
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


Taifun15

Taifun15
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna mega caps 1250 olimp Pomocy!! :D

odpusc kreatyne :angry:
za wczesnie - wiek
za wczesnie - staz
za wczesnie - nie masz diety




wiem dopiero teraz sie dowiedzialem nie dawno temu ale jak juz ją mam to chyba nie wyrzuce zjesc i tak zjem tylko prosze was zebyscie mi dawkowanie pomogli ulozyc a i diete jako taka mam

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna mega caps 1250 olimp Pomocy!! :D

wiem dopiero teraz sie dowiedzialem nie dawno temu ale jak juz ją mam to chyba nie wyrzuce zjesc i tak zjem tylko prosze was zebyscie mi dawkowanie pomogli ulozyc a i diete jako taka mam


nie wykorzystasz potencialu tej kreatyny, a zostawic na pulce mozesz
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


Niepowtarzalnny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Gorzowa WLkp

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna mega caps 1250 olimp Pomocy!! :D
Jesli juz zamiezasz zrobic ten mini cykl , z tego co wyczytalem , to radzilbym Ci brac 2 kaps rano 15 min po przebudzeniu no i 2 kaps bezposrednio po treningu(dni treningowe) przy czym pijac duzo wody 3,4 litry . A w dni nie treningowe 4 kaps po przepudzeniu . ;] No bo zalecana dawka kreatyny to 5 gm dziennie , niby organizm nie jest w stanie wiecej przyjac , to znaczy przyjme ale sie zmarnuje , wiec po co wiecej jak beda te same efekty , to jest moja opinia . a zrobisz jak uwazaszz ; ] Pozdr.


PS : Ale za wczesnie na kreatyne , tez mialem brac ale stwierdzilem , ze nie ma to sensu bo w tym wieku na samej diecie i dobrym treningu sa efekty , wiec nie da Ci to prawie nic . Uloz dobrą dietę , rozplanuj trening na mase . Ewentuallnie jakiegos gainerka , a efekty bedą , trochę cierpliwosci ;] . A na razie zapomnij o kreatynie .
  • 0

Taifun15

Taifun15
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna mega caps 1250 olimp Pomocy!! :D

nie wykorzystasz potencialu tej kreatyny, a zostawic na pulce mozesz



dziekuje za rady wiem ze masz racje ale mysle ze jednak i tak ją sobie zjem najwyzej nic mi nie da ;d a mogl bys mi mogl doradzic jak ja dawkowac chce tak

W DT: 3 kaps 30 min przed sniadaniem i 3 po trenie
w DNR : 4 ale nie wiem czy z rana przed sniadaniem czy o podobnej porze co mam trena

Taifun15

Taifun15
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna mega caps 1250 olimp Pomocy!! :D

Jesli juz zamiezasz zrobic ten mini cykl , z tego co wyczytalem , to radzilbym Ci brac 2 kaps rano 15 min po przebudzeniu no i 2 kaps bezposrednio po treningu(dni treningowe) przy czym pijac duzo wody 3,4 litry . A w dni nie treningowe 4 kaps po przepudzeniu . ;] No bo zalecana dawka kreatyny to 5 gm dziennie , niby organizm nie jest w stanie wiecej przyjac , to znaczy przyjme ale sie zmarnuje , wiec po co wiecej jak beda te same efekty , to jest moja opinia . a zrobisz jak uwazaszz ; ] Pozdr.


PS : Ale za wczesnie na kreatyne , tez mialem brac ale stwierdzilem , ze nie ma to sensu bo w tym wieku na samej diecie i dobrym treningu sa efekty , wiec nie da Ci to prawie nic . Uloz dobrą dietę , rozplanuj trening na mase . Ewentuallnie jakiegos gainerka , a efekty bedą , trochę cierpliwosci ;] . A na razie zapomnij o kreatynie .



Organizm jest w stanie przyswoic 10 gram kreatyny dziennie a nie 5g ;D trening na mase mam juz ulozony i sprawdzony za miche tez sie zabieram w czasie cyklu na krecie :angry: postanowilem dawkowac tak 3 z rana przed sniadaniem i 3 po treenie a w DNT: 4 z rana przed sniadaniem zobaczymy jakie beda efekty ;d jak cos napisze tutaj czy mi cos dalo dzieki wszystkim za rady od poniedzialku RUSZAM!! :angry: pozdro ziomki :angry:

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna mega caps 1250 olimp Pomocy!! :D

dziekuje za rady wiem ze masz racje ale mysle ze jednak i tak ją sobie zjem najwyzej nic mi nie da ;d a mogl bys mi mogl doradzic jak ja dawkowac chce tak

W DT: 3 kaps 30 min przed sniadaniem i 3 po trenie
w DNR : 4 ale nie wiem czy z rana przed sniadaniem czy o podobnej porze co mam trena


DT- 3 rano, 3 po treningu
DNT- 3 rano i 3 w odstepie 8 godzin 30-40 minut przed posilkiem

ja bym ładował po 4 kapsy na porcje, ale Tobie wystarcza 3

25 dni polecisz, to moze cos poczujesz
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


Taifun15

Taifun15
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna mega caps 1250 olimp Pomocy!! :D

DT- 3 rano, 3 po treningu
DNT- 3 rano i 3 w odstepie 8 godzin 30-40 minut przed posilkiem

ja bym ładował po 4 kapsy na porcje, ale Tobie wystarcza 3

25 dni polecisz, to moze cos poczujesz




okej bede dawkowal tak jak mowisz dzieki :angry: tez bym dawkowal 4 kaps na porcje ale mam tylko 150 kaps ;d jak bym mial 300 to w ogóle co innegp :angry: dzieki za rady VanDamme pomogles mi bardzo Pozdrawiam

Taifun15

Taifun15
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna mega caps 1250 olimp Pomocy!! :D
kurde teraz mam metlik w glowie a moze lepiej bedzie tak bo wtedy tez starczy gdzies na 25 dni
DT: 4 rano i 4 po trenie
DNT: 4 raNO tylko


Jak myslisz moze tak bedzie lepiej ?

Niepowtarzalnny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Gorzowa WLkp

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna mega caps 1250 olimp Pomocy!! :D
Ja bym ci radzil brac 2,3 po przebudzeniu , no i 2,3 po treningu , wiecej Ci nic nie da , pytalem sie paru kumpli co brali po 10 kapsow dziennie ,a inni brali po 5 (tej samej wag kapsy) i efekty byly takie same prawie (jeszcze to zalezy od czlowieka, organizmu) A ty masz dopiero 15 lat , ale dobra rob jak chcesz .... Bo pewnie myslisz ze jak wezmiesz wiecej to bedziesz silniejszy xD .
  • 0

Taifun15

Taifun15
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna mega caps 1250 olimp Pomocy!! :D

Ja bym ci radzil brac 2,3 po przebudzeniu , no i 2,3 po treningu , wiecej Ci nic nie da , pytalem sie paru kumpli co brali po 10 kapsow dziennie ,a inni brali po 5 (tej samej wag kapsy) i efekty byly takie same prawie (jeszcze to zalezy od czlowieka, organizmu) A ty masz dopiero 15 lat , ale dobra rob jak chcesz .... Bo pewnie myslisz ze jak wezmiesz wiecej to bedziesz silniejszy xD .



OJ mylisz sie i to bardzo ale nie bede ci tu tlumaczyl i z toba sie klucil i na przyszłość nie udzielaj sie w tematach o ktorych nie masz pojecia ja juz wiem jak dawkowac i temat mozna uznac za zamkniety



ps. jeszcze cos jak juz zrobie cykl na tej krecie skoncze to jak mam dalej tak samo trenowac czy robic jakis odpoczynek ? moze ktos mi wyjasnic ?

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna mega caps 1250 olimp Pomocy!! :D
DT- 3 rano, 3 po treningu
DNT- 3 rano i 3 w odstepie 8 godzin 30-40 minut przed posilkiem

jesli nie bedziesz czul zmeczenia ( przetrenowania ) to mozesz dalej ciagnac
ja osobiscie robie co 3 miesiace 9-14 dni odpoczunku - roztrenowania :angry:
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


Taifun15

Taifun15
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna mega caps 1250 olimp Pomocy!! :D

DT- 3 rano, 3 po treningu
DNT- 3 rano i 3 w odstepie 8 godzin 30-40 minut przed posilkiem

jesli nie bedziesz czul zmeczenia ( przetrenowania ) to mozesz dalej ciagnac
ja osobiscie robie co 3 miesiace 9-14 dni odpoczunku - roztrenowania :angry:




okej poslucham rad specjalisty :angry: i zrobie tak jak mowisz dzieki ;p temat mozna uznac za zamkniety!


i tak jak mowilem jak skoncze podziele sie moją opinią co do tej krety :angry:

Niepowtarzalnny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Gorzowa WLkp

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna mega caps 1250 olimp Pomocy!! :D
Mam wieksze pojecie od Ciebie 10 razy na temat kreatyny ..... a ty jak jestes taki madry , to po co chcesz pomoc od innych ? a tak a propo to juz bylo fulll takich tematow , w ktorych bylo podane dawkowanie i spozywanie kreatyny , tylko ze tutaj są zyczliwe osoby to CI odpowiedzialy ,a na innym forum juz bys mial temat zamkniety geniuszu zanim by ktos odpisal . Od czego jest opcja szukaj ? .... lol
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna mega caps 1250 olimp Pomocy!! :D

Mam wieksze pojecie od Ciebie 10 razy na temat kreatyny ..... a ty jak jestes taki madry , to po co chcesz pomoc od innych ? a tak a propo to juz bylo fulll takich tematow , w ktorych bylo podane dawkowanie i spozywanie kreatyny , tylko ze tutaj są zyczliwe osoby to CI odpowiedzialy ,a na innym forum juz bys mial temat zamkniety geniuszu zanim by ktos odpisal . Od czego jest opcja szukaj ? .... lol


swiete slowa :angry:

tylko ze tutaj są zyczliwe osoby to CI odpowiedzialy ,a na innym forum juz bys mial temat zamkniety


  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


Taifun15

Taifun15
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna mega caps 1250 olimp Pomocy!! :D
dziekuje wszystkim za rady juz wszystko wiem temat zamkniety



Pozdrawiam !! xD



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024