Skocz do zawartości


Zdjęcie

25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
Dobra ale olejmy bajki z kalachem. Pulemiot w garsci to na filmach sie ma ..
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
nie no ten kalach to oczywiscie zart....:)....ale fajnie bylo by go miec zeby wybijac zlych(moze wstapie kiedys do policji ?>?? :) hehe ....
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat

nie no ten kalach to oczywiscie zart....:)....ale fajnie bylo by go miec zeby wybijac zlych(moze wstapie kiedys do policji ?>?? :) hehe ....



Boze, miej wtedy w opiece wszystkich zlych facetow.
bedzie superhero z kalachem ehehehehe :wink: :)
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
3mbri0n :) :) swinia z ciebie .. sie nasmiewasz z pieknych marzen wieesz ;)

A tak wogole to wyobrazcie sobie taka sytuacje ... wy i powiedzmy 10 gosci .. nie ma mozliwosci wyjscia bo sa wokol nas .. wqrwieni jak zydzi na arabow .. i co :?: Co wtedy :?: ( oprocz gwaltownego zrobienia glupiej miny 8O ) :?:
  • 0

budo_wito
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mielec

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
Spotkałes zapewne żądnych wrażeń "kibiców" Widzewa bądź Łks-u.....o 21.00 skończył się mecz tych drugich....na jakiej dzielnicy to było?
  • 0

budo_sidd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
-_-'' czyzbym wyczoowal sarkazm
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat

3mbri0n :) :) swinia z ciebie .. sie nasmiewasz z pieknych marzen wieesz ;)

A tak wogole to wyobrazcie sobie taka sytuacje ... wy i powiedzmy 10 gosci .. nie ma mozliwosci wyjscia bo sa wokol nas .. wqrwieni jak zydzi na arabow .. i co :?: Co wtedy :?: ( oprocz gwaltownego zrobienia glupiej miny 8O ) :?:



spier...
jak nie to nawijash jakby Cie nie przerazali (tylko nie dygocz za glosno zebami :wink: ), jesli bedzie konieczne to oddajesh wszystko i w ostatecznosci 3 wyjscia-blagash zeby mocno nie bili :) / starash sie znalezc jakies wspolne znajomosci/giniesz jak mezczyzna.
Powodzenia 8)
3mbri0n
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
coz ale 20 na 10 czy jak.,,,, czy jestem sam?? heheh jak 10 na 10..to nie ma sprawy....bujam sie z kumplami z klubu jakos bysmy sobie poradzili..:) ale jak jestem sma na 10..hm.... powiem tak...jezeli hcca kasy dawaj...zycie jest drogie ale kiedys trzeba za nie zaplacic.. ale jezeli chodzi tylko o pobicie i nie mozesh uciec ...to gin jak mezczyzna...coz bywa raz dostaniesz ty wpier*** a drugim razem ty my ich dopadniemy i to oni dostana wpier*** :)
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
--A co do ...Policji .coz.. raczej superhero nie bede.. ale ... dobrze bylo by sie dostac do gormu....gorzej jezeli musze isc do woja..to juz nie to samo...bo slyszalem ze zeby dostac sie do gormu to trrzeba odpier**** te glupia sluzbe wojskowa..(ja uwazam za glupia) ...i dopieromozna starac sie do gormu ...a po drodze sa jeszcze... tam staz w policji ..itd...coz dlatego moje marzenia zostana tylko marzeniami :)
  • 0

budo_sysyphus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat

powiedzmy 10 gosci .. nie ma mozliwosci wyjscia bo sa wokol nas .. wqrwieni jak zydzi na arabow .. i co :?:


eee... w tej sytuacji. jesli nie jestes arabem, to nic ci nie grozi. trzech, czterech, dziesiecu gosci, ktorzy chca ci nakopac... coz nakopia, i juz. kurcze, czy takie rzeczy trzeba mowic?
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
Pepe dowiedz się dokładniej o pobur do Grom-u a potem takie bzdury pisz :)
Gdzie ty wyczytałeś że przed Grom-em potrzebujesz staż w policji? 8O
Grom to formacja wojskowa która nie ma nic wspólnego z Policja , no chyba że byłi żołnierze z Grom-u przechodzą po służbie do Anty-terrorystów.
Startowałem kiedyś w naborze do Grom-u, organizował go Żołnierz Polski.
Nawet wysoko zaszłem ale byli lepsi i się nie dostałe.
Ale trzeba wpierw odbębnić zasadniczą służbe wojskową żeby marzyć o Grom-ie a potem podpisać kontrakt z wojskiem i zostać żołnierzem zawodowym, chyba że coś sie zmieniło 8)
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
carter - jesli dobrze pamietam ;) to masz racje co do poboru

pepe - a mylisz , ze w GROMIE to bedziesz mial bohaterke :?: Watp w to juz teraz :) ...

sysyphus - a co podyskutowac juz nie wolno he ? Zabrooonisz ;)
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
z ta policja to ogolnie ... nie wiem...ale ktos mi cos takiego kiedys powiedzial....widocznie sie mocno mylil... a tak ogolnie..denerwuje mnie wlasnie ze zeby trafic do gormu trzeba odbebnic te pier**** sluzbe..wojskowa... wogole tego nie rozumiem..a co do bohaterki...to coz i tak tam jej nie ma praca jak praca albo bedziesh w niej dobry albo....nie bedziesh czyli nie powiniens pracowac w gromie... coz..bywa..:)
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
Wiesz Pepe to jest jak z Legia .. kiedys Legia to bylo cos, piekielne trudne treningi, wysokie wymagania ale byla to wybitna jednostka.. a teraz .. coz tez sa dobrze ale to juz nie to samo. Marsze , korupcja itp .. ludzie juz nie sa z niej zadowoleni tak jak to bylo lata wczesniej.

GROM to taki stopien w drodze do kariery .. jesli sprawdzisz sie w wojsku to masz mozliwosc pojscia wyzej do spec jednostki.
Tak jest na calym swiecie np. nie pojdziesz od razu na Rangera, musisz spelnic wiele wymagan przed przystapieniem do kursu ( a jest ich duzo i wszystkie trzeba miec opanowane na full).
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
zreszta. Do gromu Ci sie spieszy a sluzby zasadniczej sie boisz? no chyba ze zaczniesz wciskac kit jak co poniektorzy, ze oni tam poprostu nie chca tracic czasu =] Pierw zobacz jak wojo wyglada, dopiero potem zdecyduj czy to zabawa dla Ciebie, bo na obrazkach to wiem ze 2m pan w kominiarce ladnie wyglada-realia bynajmniej prezentuja sie inaczej.
A jakes taki pewny ze to dla Ciebie, to polecam na dziendobry cos jak SOIS.
Pozdrawiam
3mbri0n
Ps-staz w policji ma g... do gadania przy poborze. Do gromu trafiaja ludzie jush obecni w sluzbach mundurowych- rozpoznanie, at etc.
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
Nie nie chodzi oto ze w woju bede tracic czas bo zawsze lepiej jest sie nauczyc obslugiwac bron ..podszkolic w samoobronie nawet tylko po to ze ..jakby nas ktos zaatatkowal znaczy wybuchla by jakas wojna zeby chociaz umiec strzelac.. ale jedyne co w woju mnie wkur*** to ...fala.. praktycznie juz jej nie ma... ale ta pier**** dyscyplina wyszoruj i wypastuj buty ..na ch** mi to potrzebne wazne zeby umiec obornic swoj kraj przed wrogiem.. ..czyszczenie broni jest ok .. ale ... mycie kibla szczoteczka do zebow?? albo wywracanie noca lozek tylko dlatego ze oficerom sie tak podoba no sorry takie wojsko to ja pierdol*
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
Fala to syf ale ....

Czyszczenie kibli .. musztra .. wywalanie lozek za krzywy kant jest wszedzie ... po prostu to elementy doslownie wszedzie obecne. Buciki maja sie blyszczec bos zolnierz a nie ch..j cywilny i nie ma przebacz .. guziki zapiete , mundur czysty , pasy opiety na prost a jaja twarde :)
Taki drill sprawia , ze psychika reaguje innaczej potem... chociaz ja mowie o wojskach zawodowych oczywiscie a nie o poborowych na okres miesiaczki ;)
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat

ale ta pier**** dyscyplina wyszoruj i wypastuj buty ..na ch** mi to potrzebne wazne zeby umiec obornic swoj kraj przed wrogiem.. ..czyszczenie broni jest ok .. ale ... mycie kibla szczoteczka do zebow?? albo wywracanie noca lozek tylko dlatego ze oficerom sie tak podoba no sorry takie wojsko to ja pierdol*


Jak ty sobie wyobrażasz bycie żołnierzem bez zachowania dyscypliny? myślisz, że na kursach typu Ranger nie ma pastowania butów? A jak ty chcesz bronić kraju w niewypastowanych butach, które ci się rozlecą???
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
I dlatego zgodze sie z LvBananem ..
Zolnierz musi wyglad .. czysty .. zadbany .. to gdzie wkrada sie brak higieny i niechlujstwo wali sie dyscyplina a jej brak w szeregach to nic dobrego.
W armii trzeba nauczyc sie dbac o siebie .. o swoj ekwipunek bo to on ma ci sluzyc w kazdej sytuacji i jak sie walnie to ty razem z nim. Zalezysz od niego.
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
Wojsko to nie je bajka :)

Pepe co ci da że będziesz umiał załadowac karabin i strzelać kiedy nikt nie wpoji ci taktyki i sposobu zachowania na polu walki 8O pójdziesz do akcji odlecą ci podeszwy z niewypastowanych butów, twój mundur i ty będziecie wyglącać jak"ić stąd" a jak wróg zaatakuje to albo odrazu zginiesz albo zesrasz się w majty bo nie będziesz wiedział co robić... no bo niby skąd przeciez przespoałeś musztry itp. itd.

To wszystko co się dzieje w wojsku ma ukształtować twoją psychikę, a fala to nawet w liceum jest :) :) :) i niektórych podstawówkach :)
A dyscyplina nauczy cie słuchac rozkazów!!!

A higiena obowiązuje zawsze :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024