Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukiwanie chętnych do sparrignu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

budo_maverick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Przypuśćmy, ze mam głód treningu, nierówno pod machą i chęć doznania nowych doświadczeń w dziedzinie walki wręcz. Jak szukać sparring partnera, skoro kumple już nie mają ochoty nawet odbierać telefonów? Wychodzić na ulicę i czekać, aż zaczepią? Bo inaczej się przecież nie nauczę walczyć, jak wałśnie walcząc... I liczę się z tym, że mogę dostać. Z drugiej strony głupio chopdzić po ulicy i czekać, a rzadko kiedy (czytaj nigdy) nie zdarzyło mi się, że po zadaniu pytania treści: "masz ochotę na małe 1 on 1 na 60 % siły" przechodzącemu człowiekowi spotkałem się z czymś poza dziwnym spojrzeniem i przyspieszeniem kroków zaczepionego... Co ja mam zrobić?
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Podchodzisz do gosci pijacych piwo i mowisz jednemu "Ale masz morde - kto ci ja narysowal ? Twoja matka musiala nie wiedziec z kim sie puscic , ze wybrala swienie a ty ja z wdziecznosci musisz teraz grzmocic".
:peace: dziala w 99% ... i najczesciej wyskakuje jeden na jednego ... oczywiscie musisz jeszcze brac margines tolerancji bledu , ze koledzy mu pomaga. Ale zycie przeciez to ciagle wyzwanie...

Ja przez jakis czas mialem takie sparingi przy dworcu Wilenskim skad wracalem po 23 ....
  • 0

budo_lttiger
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
to zart :) bo mi sie tak wydaje......brak ci sparing parterow..........kazda dyska - masz do wyboru, do koloru i to ludzi ktorzy zaprawieni sa w walce na ulicy. bo lazenie i pytnie przechodniow - zalamka....... poza tym - meczyki, glownie wyjazdy - tam tez powalczysz.......mysle,ze jak pojdziesz na trenig boksu i kicka i powiesz ze chcesz powalczyc tez sie znajda chetni............i wiele innych okazji
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Nie napisałeś czy trzeba do ciebie przyjechać?
Co masz na myśli "sparing" rękawice(jakie) ochroniacze, jakiś wybrany styl MA, czy wszystko razem?

Albo spróbuj "Gdyby mnie pies na schodach nie wyprzedził to byłbym twoim starym" :)
też działa :twisted:
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Ewentualnie zatrudnij sie na bramce ... wtedy sie niezle cwiczy walke w tlumie i w niewygodnych miejscach ... wtedy dopiero jest test zakladania dzwigni i duszen, umiejetnosci zlozenia klienta jednym strzalem oraz wybierania przeciwnika z tlumu chetnych by na nim pokazac - kto rzadzi w domu :balisong4:
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
he he-no ja na ulicy sparingpartnerow szukac nie radze. Trafisz na kogos z kosa, zlym dniem i brakiem wyobrazni i sie machanie lapkami skonczy. Tak szczerze to dziwne ze trenujac MA nie masz kogos do 1on1. Na wyladowanie polecam silke heavy duty systemem, biegi, ew kup sobie worek i w niego naparzaj. Mozna tez wziasc kijek i walic w wyrko-to dobrze rozladowuje :wink:
Pozdrawiam jak zawsze
3mbri0n
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
3mbri0n ... albo po prostu sobie niezle :sex_anal: z jakas wytrzymala dziewczyna .. tez niezle rozladowuje .. ale nigdy przed walka ;) ... cholera zakwasy moga wejsc.
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.

3mbri0n ... albo po prostu sobie niezle :sex_anal: z jakas wytrzymala dziewczyna .. tez niezle rozladowuje .. ale nigdy przed walka ;) ... cholera zakwasy moga wejsc.



he he he he he, wybacz-racja, zapomnialem. Ale jak go tam energia rozpiera i brutalny bedzie za bardzo...oj, bym nie ryzykowal, chyba ze chcesz byc ganiany z walkiem po domu.
Pozdrawiam
3mbri0n
Ps-jak bys nic nie mogl znalezc na rozladowanie, to ja mam ogrodek do rozkopania :) :wink: ...
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
A lepiej ... jak rozpiera to przeksztalcic energie w inna strone ... ja wtedy sobie z balisongiem trenuje ... rany na poczatku to cie szlag trafia .. tu cie rozpiera .. tu nie lapiesz go .. uderzasz sie ostrzem jak probujesz karabinowych technika ...ale z czasem sie uspokajasz ... i juz ...
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Panowie trafiliście w sedno
porządne :sex_klasyk: :sex_anal: :sex_algida: :sex_69:
i po nadwyżce energetycznej :)
zawsze może sobie wziąść laske Sado-maso i po :sex_klasyk: wyrzyć resztki energi :)
  • 0

budo_maverick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Panowei, nie zrozumieliśmy się :) Po pierwsze jestem idealistą i nie toleruję seksu bez miłości albo do odreagowania, dla mnie seks jest sztuką dawania przyjemności a nie Jej czerpania i nie działa, jeśli nie ma się przy sobie tej Jedynej (to teraz od jutra dostanę kupę maili od pięknych, wrażliwych dziewczyn, a wy będziecie sobie w brodę pluli). Dwa, ze ja mam zdecydowanie mniej lat, niż myślicie :) A Trzy, szukanie sparring partnera nie ma polegać na zaczpepianiu leszczy pod budką z piwem, ale znalezienie kolesia, który tak jak ja, pasjonuje się walkami i chce doświadczeń. Mam kilku 1 on 1, tyle, ze uwazają mnie za osobę zbyt "żywiołową"(cyt. "Na cholerę mnie tak napierdalasz, skoro ćwiczyć mieliśmy?" :o ). Takze czasem jak widzę osoby odpowiednie na ulicy i czuję, że mają związek ze sztukami walki, to pytam :) . Może ktoś z odwiedzających forum mieszkający an terenie trójmiasta ma ochotę poćwiczyć?
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Maverick teraz wiem jedno .. jak bede sie wybieral do 3-miast to zaraz dam ci znac , zebysmy sobie pare spraingow zrobili ( bandaze - bo rekawic nie uznaje , ciuszki itp zabiore wtedy ze soba ) :)
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
oj Carter, Carter-glodnemu kurde chleb na mysli... :wink:
Maverick-nie gderaj, tacy faceci istnieja tylko w bajkach :)
"Sex sprawia ze milosc jest pelniejsza, a milosc sprawia ze sex nie jest tylko przezyciem fizycznym"-tak mi sie przypomnialo. Swoja droga cukierek Ci wypadl z rekawa :wink:
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0

budo_maverick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Dzikki, koniecznie... Czekam na sygnał na forum... 8)
  • 0

budo_zed
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
A moze warto sprobowac w jakims klubie?
Duzo sparingpartnerow i sa instruktorzy, a jak chcesz walczyc to przynajmniej podaj swoja wage bo ktos przyjedzie i sie załamiesz.
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.

A moze warto sprobowac w jakims klubie?
Duzo sparingpartnerow i sa instruktorzy, a jak chcesz walczyc to przynajmniej podaj swoja wage bo ktos przyjedzie i sie załamiesz.



:) :lol: :) :lol: :) :lol: :)


Wiesh, jak mawial Nietzsche- co Cie nie zabije, uczyni silniejszym :wink:
A w klubach mozna sproobowac.
Pzdr
3mbri0n
  • 0

budo_pirro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
:sex_klasyk: :sex_anal: :sex_algida: :sex_69:
z całego postu to najbardziej mi się ikonki spodobały :) :) :) :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_pirro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
miało być topicu nie postu
  • 0

budo_gelo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
wpadnij do klubu bjj w trojmiescie i powiedz prowadzacemu ze chcesz posparowac
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.

wpadnij do klubu bjj w trojmiescie i powiedz prowadzacemu ze chcesz posparowac



chcesz nam zabic kolege...? :) :wink:
A ikonki rzeczywiscie spox, szkoda tylko ze takie male :roll:
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024