Skocz do zawartości


Zdjęcie

odpowiednia dieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Niepowtarzalnny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Gorzowa WLkp

Napisano Ponad rok temu

odpowiednia dieta
SIema witam wszytkich



Jestem tu nowy i chcialbym prosic o pomoc (tych doswiadczonych) o diete na mase , poniewaz chcę przytyc pare kg na masie . Mianowicie mam 15 lat waże 57 kg , trenuje od 4 miechow w domu robie regularnie pompki i brzuszki niedawno dozucilem trening bica i dodalem nowe ćwiczenie na miesnie klatki piersiowej . Pomoglibyscie mi ulozyc dobra diete na mase (jak , co i kiedy spozywac ) ? . Z gory dzięki ;] , jesli to cos pomoze to to jest moj trening który wykonuje :

Poniedzialek :

10 serii pompek po 15 powtorzen , z 90 sek. przrwą pomiedzy seriami (z czasem dodaje większą ilosc pompek w serii)
2 serie brzuszkow po 36 powtorzen na ławce do brzuszkow .
2 serie rozpiętek sztangielkami po 15 powtorzen .

Sroda :

10 serii pompek po 15 powtorzen , z 90 sek. przrwą pomiedzy seriami (z czasem dodaje większą ilosc pompek w serii)
2 serie brzuszkow po 36 powtorzen na ławce do brzuszkow .
2 serie rozpiętek sztangielkami po 15 powtorzen .
trening bicepsa ; 6 serii po 10 powtorzen zginania przedramiona ze sztangielkami (ręka oparta o biodro) . z minutowa przerwą pomiedzy seriami
na ławce skosnej podciaganie opuszczonych rąk do klatki piersiowej chwytem mlotkowym 3 serie po 15 pow. , no i na modlitewniku 2 serie ze sztanka po 10 pow . 10


Piątek :

10 serii pompek po 15 powtorzen , z 90 sek. przrwą pomiedzy seriami (z czasem dodaje większą ilosc pompek w serii)
2 serie brzuszkow po 36 powtorzen na ławce do brzuszkow .
2 serie rozpiętek sztangielkami po 15 powtorzen .
trening bicepsa ; 6 serii po 10 powtorzen zginania przedramiona ze sztangielkami (ręka oparta o biodro) . z minutowa przerwą pomiedzy seriami
na ławce skosnej podciaganie opuszczonych rąk do klatki piersiowej chwytem mlotkowym 3 serie po 15 pow. , no i na modlitewniku 2 serie ze sztanka po 10 pow . 10

Niedziela :


trening bicepsa ; 6 serii po 10 powtorzen zginania przedramiona ze sztangielkami (ręka oparta o biodro) . z minutowa przerwą pomiedzy seriami
na ławce skosnej podciaganie opuszczonych rąk do klatki piersiowej chwytem mlotkowym 3 serie po 15 pow. , no i na modlitewniku 2 serie ze sztanka po 10 pow . 10


Jezeli mam zle ulozony trening to tez prosilbym o korygację blędow (a co do treningu to niechodzilo mi o to zeby obciazac kręgoslup dlatego ominelem , nie ktore cwiczenia zwiazane z bicepsem i klatką piersiową ) . Sory za blędy .
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: odpowiednia dieta
Niestety, lecz na takim treningu cięzko bedzie w ogóle cokolwiek przytyć.
Nie mozesz zapisac sie na siłownie??
Jeśli nie to napisz jakim sprzetem dysponujesz, ewentualnie jaki mozesz dokupić.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

Niepowtarzalnny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Gorzowa WLkp

Napisano Ponad rok temu

Re: odpowiednia dieta
Nie wiem po co mam isc na silownie jesli klatke piersiowa i bicepsa jestem w stanie w domu wycwiczyc ;] . Mam do dyspozycji sztangielki , ławkę do brzuszkow , sztangę , dobrą motywacje , chęcci ;] . Tylko chodzi mi o poprawienie treningu jesli jest z nim az tak zle no i o dietkę ;] .
  • 0

plewek1233
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: odpowiednia dieta

Nie wiem po co mam isc na silownie...



Nie wiesz po co to pozwol ze ci podpowiem.
Na silownie masz isc po to zeby zapoznac sie ze sprzetem uzywanym w kulturystyce,
zeby rozpoczac od treningu ogolnorozwojowego a co za tym idzie zeby przygotowac
miesnie do ciezkiego treningu na mase, zeby zapoznac sie z prawidlowa technika
wykonywanych cwiczen, zebys wrazie jakichkolwiek watpliwosci mogl zapytac kogos bardziej doswiadczonego.

klatke piersiowa i bicepsa jestem w stanie w domu wycwiczyc ;] .


Po pierwsze katujac klate i bicepsa 3 czy 4 razy w tygodniu nie spodziewaj sie jakichkolwiek przyrostow masy.
Zakatujesz tylko miesnie i uzyskasz efekt przeciwny od oczekiwanego. Pozatym nie klata i bicepsem sie buduje mase,
chyba zapomniales o cwiczeniach na plecy, nogi (grupy miesni bardzo wazne przy budowaniu masy) i calej reszcie miesni
ktore zaniedbujac niczego nie osiagniesz a jedyne co zyskasz to smieszny wyglad.
Wyobraz sobie ze swoj biceps bez tricepsa albo dobrze zrobiona klate i bicepsa a wszystko stoi na dwoch patykach...

Mam do dyspozycji dobrą motywacje , chęcci ;]


To bardzo dobrze bo to najwazniejsze, a teraz to wszystko przemysl i wez sie za robote.

Tylko chodzi mi o poprawienie treningu jesli jest z nim az tak zle no i o dietkę ;] .


Chyba nie musze mowic ze jest bardzo zle...
Zapraszam do dzialu trening i dieta gdzie znajdziesz potrzebne info ewentualnie na necie duzo jest roznych artykulow jak budowac mase za pomoca odpowiedniej diety i treningu,
skonstruluj sobie swoj program i diete wcisnij na forum do sprawdzenia
Baw sie dobrze
  • 0

Niepowtarzalnny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Gorzowa WLkp

Napisano Ponad rok temu

Re: odpowiednia dieta
"Po pierwsze katujac klate i bicepsa 3 czy 4 razy w tygodniu nie spodziewaj sie jakichkolwiek przyrostow masy.
Zakatujesz tylko miesnie i uzyskasz efekt przeciwny od oczekiwanego. Pozatym nie klata i bicepsem sie buduje mase,
chyba zapomniales o cwiczeniach na plecy, nogi (grupy miesni bardzo wazne przy budowaniu masy) i calej reszcie miesni
ktore zaniedbujac niczego nie osiagniesz a jedyne co zyskasz to smieszny wyglad.
Wyobraz sobie ze swoj biceps bez tricepsa albo dobrze zrobiona klate i bicepsa a wszystko stoi na dwoch patykach"

masz troche racji ale nie zgadzam sie z toba z tym , ze zakatuje miesnie i nie bedzie przyrostu , poniewaz juz widze przyrosty i znaczna poprawe , a miesnie maja czas by odpoczac ... , wiem ze bez trica nie bedzie dobrego bica ale nie jestem w stanie sie skupic na tych wszystkich partiach i nie szykuje sie na zadne zawody w kulturystycje , mam dopiero 15 lat , wieksza uwagę chcialem skupic na klatce i bicepsie . Plecow , karku , nog , nie trenuje bo z tymi partiami są zwiazane cwiczenia obciązajace kręgoslup . A co do Silowni , to nie musze na nia chodzic poniewaz wiem co do czego sluzy i nawet jak nie wiem wszystkiego to jestem w stanie to doczytac lub zapytac was ;] .
  • 0

plewek1233
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: odpowiednia dieta
Widzisz efekty bo trenujesz od niedawna ale walac caly czas na klate i bica ten sam zestaw cwiczen
nie spodziewaj sie rownie zaskakujacych efektow. Spoko masz 15 lat i nie szykujesz sie do zawodow, ja wcale nie mowie tu o zawodach
jesli cwiczysz kulturystyke bo tak mozna to nazwac modelujesz, budujesz swoje cialo tak wiec uwazam ze szkoda
zaniedbywac reszte bez ktorej bic i klata, no spoko jakos to bedzie wygladac ale...
Mowisz ze cala reszta cwiczen obciaza kregoslup, tak zgadzam sie z tym ale zamiast unikac tych cwiczen
powinienesz wlasnie cwiczyc przedewszystkim miesnie plecow co m.in wzmocni cala konstrukcje.

Zapytales, ja prrzedstawilem Tobie swoja opinie, zrobisz jak zechcesz.
Pzdr
  • 0

Niepowtarzalnny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Gorzowa WLkp

Napisano Ponad rok temu

Re: odpowiednia dieta
No spoko , dzieki za rade ;] . a co to zestawu cwiczen to to juz moj 3 zestaw . Wlasnie od niedawna zastanawiam sie czy dozuccic do treningu plecy , ale boje sie o wzrost ... Wiem ze niby mit wzrostu obalony . Ale ja znam pare przypadkow (moich kumpli) , ktorzy tak zawziecie trenowali wszystkie partie ze nie urosli ani jednego cm no wiesz cos w tym musi byc ... Wiadomo kark , plecy , ramiona to podstawa dobrej sylwetki , wezme sie za te partie , ale dopiero za rok ;] Pozdro ^^
  • 0

MaciekZTK
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odpowiednia dieta
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024