Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Początkujący] Dieta na masę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Fisher
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

[Początkujący] Dieta na masę
[Początkujący] Dieta na masę


Moja waga to 84kg przy 187CM wzrostu.
Wyliczyłem sobie że powinienem dziennie zjeść : 170gBiałka+480g Węglowodanów, z tym że bardzo ograniczony mam jadłospis. Prosiłbym aby ktoś mi ułozył dietę z tych takich składników: Jaja,Muslli,Płatki,Mleko,Makrela,Pierś kruczak,Ryże,Makarony,Kasze,tuńczyk,warzywa mrożone,Owoce.

Do tego posiadam białko: Ostrowia WPC80 + glukoze sporzywczą.

Ćwicze około miesiąca, prosiłbym kogoś by mi ułożył ładną dietę, sam nie moge się w tym połapać. A i jeszcze ejdno kiedy brać te białko? Wiem że napewno 30min po treningu i odrazu po treningu lyżkę glukozy. Moje ćiwczenia wygladają tak: PON, SRODA,PIATEK cwiczenia ze sztanga itp itd. oglnie na gore. Wtorek czwartek brzuszki + pompki.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: [Początkujący] Dieta na masę

Witam

Moja waga to 84kg przy 187CM wzrostu.
Wyliczyłem sobie że powinienem dziennie zjeść : 170gBiałka+480g Węglowodanów, z tym że bardzo ograniczony mam jadłospis. Prosiłbym aby ktoś mi ułozył dietę z tych takich składników: Jaja,Muslli,Płatki,Mleko,Makrela,Pierś kruczak,Ryże,Makarony,Kasze,tuńczyk,warzywa mrożone,Owoce.

Do tego posiadam białko: Ostrowia WPC80 + glukoze sporzywczą.

Ćwicze około miesiąca, prosiłbym kogoś by mi ułożył ładną dietę, sam nie moge się w tym połapać. A i jeszcze ejdno kiedy brać te białko? Wiem że napewno 30min po treningu i odrazu po treningu lyżkę glukozy. Moje ćiwczenia wygladają tak: PON, SRODA,PIATEK cwiczenia ze sztanga itp itd. oglnie na gore. Wtorek czwartek brzuszki + pompki.




dobrze jak bys zaopatrzyl sie w jakies zdrowe tluszcze np. oliwa z oliwek

Przyklad;

sniadanie I
-platki owsiane
-mleko
-twarog
-oliwa z oliwek

sniadanie II

-ryz brazowy
-tunczyk
-oliwa z oliwek

obiad I

-kasza gryczana
-piers z kurczaka
-wazywa



TRENING

posilek po treningoey

-Banany
-odzywka bialkowa


obiad II

-ryz brazowy
-twarog
-wazywa
-oliwa z oliwek

Kolacja I

-wolowina
-oliwa z oliwek



kolacja II

-tunczyk
-jajka


oczywiscie mozna dodac owoce dla zdrowia. odzywka bialkowa mozesz uzupelniac braki w diecie.
  • 0

plewek1233
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: [Początkujący] Dieta na masę

Moje ćiwczenia wygladają tak: PON, SRODA,PIATEK cwiczenia ze sztanga itp itd. oglnie na gore. Wtorek czwartek brzuszki + pompki.


NIE zapominaj o nogach :lol:
Brzuszki moga byc ale te pompki to sobie odpusc.
Miesnie rosna podczas odpoczynku nie dasz im odpoczac to nie urosna :)
  • 0

Fisher
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [Początkujący] Dieta na masę
Nogi mam dobrze zbudowane, bo całe życie biegałem i są dość silne. Oliwę z oliwek mam zapomniałem napisać, bardzo dziękuje za propozycję! A i jeszcze jedno co myślicie o tej glukozie spożywczej?
  • 0

Total_Idiot
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [Początkujący] Dieta na masę

Nogi mam dobrze zbudowane, bo całe życie biegałem i są dość silne. Oliwę z oliwek mam zapomniałem napisać, bardzo dziękuje za propozycję! A i jeszcze jedno co myślicie o tej glukozie spożywczej?


pamiętaj, że podstawą są nogi :lol:, nie raz widac umięśnionych kolesi z nóżkami jak dziewczynka :) więc pamiętaj o nogach! B)
  • 0

111pilsudski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:(Z)Dolny Śląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: [Początkujący] Dieta na masę

pamiętaj, że podstawą są nogi :lol:, nie raz widac umięśnionych kolesi z nóżkami jak dziewczynka :) więc pamiętaj o nogach! B)


Nie spamuj.

Co do tej oliwy z oliwek to w każdej diecie pojawia się ona i często w dziwnych połączeniach. Zastanawiam się, jak to połączyć z np. Twarogiem, płatkami i mlekiem. Czy chodzi tu po prostu o zwyczajne walnięcie w przełyk tego co ma pomóc w budowie naszych mięśni? Czyli jem sobie płatki na mleku, potem parę łyżeczek twarogu, potem łyżeczka oliwy z oliwek i gitara?
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: [Początkujący] Dieta na masę

Nie spamuj.

Co do tej oliwy z oliwek to w każdej diecie pojawia się ona i często w dziwnych połączeniach. Zastanawiam się, jak to połączyć z np. Twarogiem, płatkami i mlekiem. Czy chodzi tu po prostu o zwyczajne walnięcie w przełyk tego co ma pomóc w budowie naszych mięśni? Czyli jem sobie płatki na mleku, potem parę łyżeczek twarogu, potem łyżeczka oliwy z oliwek i gitara?



W zoladku i tak sie wszystko pomiesza. jedz jak lubisz. widzalem jak niektorzy polewali sobie obiad oliwa z oliwek, albo po posilku lykali kilka lyzek.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024