Skocz do zawartości


Zdjęcie

Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
82 odpowiedzi w tym temacie

intymka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.
Czy dbając o swoje ciało pakując w nie te wszystkie odżywki ,torturując na dietach i ćwiczeniach macie jakiś cel ? Robicie to bardziej dla siebie czy dla swoich kobiet ?
  • 0
cześć Karolek ! a macie tam mój ulubiony TRI BES TAN ???

już wiem , intymka to admin !


intymka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.
Tribestan plus to suplement diety działający wspomagająco na popęd seksualny i sprawność seksualną. Tribestan plus powstał z kompozycji odpowiednio dobranych składników aktywnych naturalnego pochodzenia.
Zawarty w produkcie buzdyganek ziemny (Tribulus terrestris) korzystnie wpływa na libido u kobiet i mężczyzn. Żeń-szeń odpowiada za zwiększenie poziomu energii oraz poprawia zdolność wysiłkową.
  • 0
cześć Karolek ! a macie tam mój ulubiony TRI BES TAN ???

już wiem , intymka to admin !


Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.
No ja to robię dla siebie raczej :)
  • 0

intymka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.
A bo z tego co pamiętam to Ty kotek sam na razie jesteś :zawstydzony:
A jak długo ćwiczysz ?
  • 0
cześć Karolek ! a macie tam mój ulubiony TRI BES TAN ???

już wiem , intymka to admin !


carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.
chyba większość forumowiczów ćwiczy dla siebie samego a że dziewczyną też się podoba to druga sprawa :hyhy:
  • 0

intymka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.
carlorozzi oj lubią :zawstydzony: na swoją zgubę czasem
a ty jak długo już ćwiczysz ?
  • 0
cześć Karolek ! a macie tam mój ulubiony TRI BES TAN ???

już wiem , intymka to admin !


Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.

A bo z tego co pamiętam to Ty kotek sam na razie jesteś :zawstydzony:
A jak długo ćwiczysz ?


Staż treningowy: od 01.2009r.


Zaczęło się w 3ciej klasie gimnazjum. I fakt faktem, zaczałem wtedy ćwiczyć, zeby estetyczniej wyglądać dla kobiet, bo akurat spodobała mi się jedna. Ale cóż - ona i tak mnie olała, mimo, że schudłem 21kg, a ja sobie ćwiczę dalej :P
  • 0

stempek1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:bilard,siłownia,muzyka,film,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.
ja znów zacząłem po technikum jak pracowałem to dużo melanżowałem a widziałem ze kolesie którzy byli na liścia rosneli a ja cały czas stałem w miejscu wtedy ważyłem 55kg noi jak to na melanżach zauwazyelm ze traktowali mnie lekceważąco chociaż pozory myliły po potrafiłem przyłożyć hehe jak na szkape. Ogolnie z dupy postanowiłem ze za cała wypłatę kupie gryfy hantelki obciazenie i będę machał. kolega wychylił się z propozycja żebym se coś za to kupił a ćwiczyć mogę u niego noi zastanawiałem sie 2 dni przyszlem na trening i do dzis macham.

co do tematu ćwcicze dla siebie nie dla lasek chce miec ciało zadbane i figure kolesia fitness nie zalanego tylko wyzezbione ciało. teraz mogę powiedzieć ze siłownia to moja pasja styl życia Lubie ten sport i nie mam zamiaru z niego rezygnować mimo braku czasu.

Mobilizowali mnie znajomi bo gadali stempek jak ty alkoholik jesteś zaraz ci się to znudzi hehe a ja dażyłem do celu. I mała ciekawostka od 1 treningu nawet piwa sie nie napilem przez ponad 8 miesiecy zero imprez zero melanzy była tylko siłka i ja hehe
  • 0
"w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..." - M.Pudzianowski

WŁAŚNIE MINEŁY 2 LATA CIĘŻIEŻKIEJ CHARUWY !!!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

intymka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.
Czyli kotek dla kobiety zaczął piękna motywacja .
Ile godzin dziennie trzeba poświęcić na ćwiczenia i ta cała dieta nie masz ochoty czasem zaszaleć z jedzeniem ?
  • 0
cześć Karolek ! a macie tam mój ulubiony TRI BES TAN ???

już wiem , intymka to admin !


intymka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.

ja znów zacząłem po technikum jak pracowałem to dużo melanżowałem a widziałem ze kolesie którzy byli na liścia rosneli a ja cały czas stałem w miejscu wtedy ważyłem 55kg noi jak to na melanżach zauwazyelm ze traktowali mnie lekceważąco chociaż pozory myliły po potrafiłem przyłożyć hehe jak na szkape. Ogolnie z dupy postanowiłem ze za cała wypłatę kupie gryfy hantelki obciazenie i będę machał. kolega wychylił się z propozycja żebym se coś za to kupił a ćwiczyć mogę u niego noi zastanawiałem sie 2 dni przyszlem na trening i do dzis macham.

co do tematu ćwcicze dla siebie nie dla lasek chce miec ciało zadbane i figure kolesia fitness nie zalanego tylko wyzezbione ciało. teraz mogę powiedzieć ze siłownia to moja pasja styl życia Lubie ten sport i nie mam zamiaru z niego rezygnować mimo braku czasu.

Mobilizowali mnie znajomi bo gadali stempek jak ty alkoholik jesteś zaraz ci się to znudzi hehe a ja dażyłem do celu. I mała ciekawostka od 1 treningu nawet piwa sie nie napilem przez ponad 8 miesiecy zero imprez zero melanzy była tylko siłka i ja hehe


Oj chłopaki cienko przy was wypadam ja tylko biegam i to z musu jak mnie pies wyprowadzi.
Ale podziwiam i szanuję za wytrwałość :)
  • 0
cześć Karolek ! a macie tam mój ulubiony TRI BES TAN ???

już wiem , intymka to admin !


MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.
mieliscie tu nie pisac i nie gadac z nia!
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.

Czyli kotek dla kobiety zaczął piękna motywacja .
Ile godzin dziennie trzeba poświęcić na ćwiczenia i ta cała dieta nie masz ochoty czasem zaszaleć z jedzeniem ?


Róznie. W gimnazjum jak zacząłem to trenowałem jak popie*dolony nawet po 3 godziny dziennie 5-6 razy w tygodniu. Potem nałapałem troche wiedzy, trenowałem wieloma planami. Czasem 3x w tygodniu po jakies 1,5-2h. Czasem 5x w tygodniu po 1-1,5h. Diet też próbowałem wielu. Low carb, typowo masową high carb, carb cycling. Co do szalenia z jedzeniem - czasem wpadnie tzw. cheat-meal, ale nie mozna pozwalac sobie za duzo, bo dupa rośnie :rotfl: Teraz aktualnie odzywiam się intuicyjnie, staram się jeść dużo białka, średnią ilość węgli dobrej jakości i niewiele tłuszczu. Na siłowni już nie trenuję, trenuję tylko karate i do tego ćwiczenia siłowe typu pompki, podciągania, ew. sprzęt jaki mamy na treningach, czyli wymachy kettlebellem, ciągnięcie opony od cięzarówki za sobą po żużlu, bieganie, uderzanie młotem w oponę itd.
  • 0

intymka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.

mieliscie tu nie pisac i nie gadac z nia!


Mi też miło Mikołaj ,Cię poznać :)
ale sie pomyliłeś , chłopaki mieli nie pisać w tamtym wątku nie tym.
Więc z czystym sumieniem możemy tu wszyscy na BODYGUARDA poczekać :zawstydzony:
  • 0
cześć Karolek ! a macie tam mój ulubiony TRI BES TAN ???

już wiem , intymka to admin !


intymka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.

Czyli kotek dla kobiety zaczął piękna motywacja .
Ile godzin dziennie trzeba poświęcić na ćwiczenia i ta cała dieta nie masz ochoty czasem zaszaleć z jedzeniem ?


Róznie. W gimnazjum jak zacząłem to trenowałem jak popie*dolony nawet po 3 godziny dziennie 5-6 razy w tygodniu. Potem nałapałem troche wiedzy, trenowałem wieloma planami. Czasem 3x w tygodniu po jakies 1,5-2h. Czasem 5x w tygodniu po 1-1,5h. Diet też próbowałem wielu. Low carb, typowo masową high carb, carb cycling. Co do szalenia z jedzeniem - czasem wpadnie tzw. cheat-meal, ale nie mozna pozwalac sobie za duzo, bo dupa rośnie :rotfl: Teraz aktualnie odzywiam się intuicyjnie, staram się jeść dużo białka, średnią ilość węgli dobrej jakości i niewiele tłuszczu. Na siłowni już nie trenuję, trenuję tylko karate i do tego ćwiczenia siłowe typu pompki, podciągania, ew. sprzęt jaki mamy na treningach, czyli wymachy kettlebellem, ciągnięcie opony od cięzarówki za sobą po żużlu, bieganie, uderzanie młotem w oponę itd.

Trzeba więc na początku zacząć od jakiejś wiedzy ,dlatego są te metody treningowe ?
Jak cię ktoś poprowadzi na to łatwiej ?
A powiedz mi kotek kto Ci posiłki robi ,bo sam tak facet to sie do kuchni raczej nie rwie .
Tak pompki to ja też lubię :zawstydzony: czasem .
  • 0
cześć Karolek ! a macie tam mój ulubiony TRI BES TAN ???

już wiem , intymka to admin !


słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.
jak to facet nie rwie sie do kuchni? jak moja przyszłażona wpierdoli mi sie do kuchni, to jej zajebie w pysk, kuchnia jest moja! telewizor niech se idzie oglądać !
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

intymka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.
haha :rotfl: no to będzie miała fajne życie , Ty powinieneś głośno mówić na randkach że będziesz gotował a od lasek się nie opędzisz. Dziecku też będziesz kaszki robił ?
  • 0
cześć Karolek ! a macie tam mój ulubiony TRI BES TAN ???

już wiem , intymka to admin !


carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.
Chyba większość z chłopaków sobie sama gotuje tu na forum.
co do Ciebie intymka, to załóż sobie normalne konto bez reklamy prywatne i będzie można wtedy popisać na więcej tematów które Cię interesują i w ogóle
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.
No ja akurat sobie sam robię posiłki, a cośtam kombinować z żarciem lubiłem jeszcze przed przygodą ze sportem, jednak z naciskiem zdecydowanie na smak, a nie na wartości odżywcze jak teraz :hyhy:
  • 0

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.

z naciskiem zdecydowanie na smak, a nie na wartości odżywcze jak teraz :hyhy:

tez tak mam że czasami robie sobie posiłek i w smaku może być kiepski ale zjadam wszystko bo o wartości chodzi ;p
  • 0

intymka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Intymnie z testosteronem i innymi hormonami.

Chyba większość z chłopaków sobie sama gotuje tu na forum.
co do Ciebie intymka, to załóż sobie normalne konto bez reklamy prywatne i będzie można wtedy popisać na więcej tematów które Cię interesują i w ogóle


To już by nie była ta sama intymka :zawstydzony: na innym koncie
a zresztą zaraz by mi BODYGUARD zrobił kuku :rozpacz: a rozmawiaĆ i tak możemy o wszystkim jeżeli tylko chcecie , nie tylko o TRIBESTANIE .
jak ja mym czasem chciała żeby mi ktoś ugotował .
  • 0
cześć Karolek ! a macie tam mój ulubiony TRI BES TAN ???

już wiem , intymka to admin !




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024