Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fat burner for woman Universal


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

Asik
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Fat burner for woman Universal

Czy ten suplement będzie pomocny w pozbyciu się tłuszczu podskórnego przy ćwiczeniach i diecie? Warto w niego zainwestować? Niestety dieta i ćwiczenia juz nie dają efektów.

Skład 1 tabl. (bierze się 3x1)

Witamina B6 2 mg -
Wapń (fosforan wapnia) 300 mg -
Cholina – kompleks 620 mg -
Inozytol 310 mg -
Polinikotynian chromu 100 ug -
Pikolinian Chromu 150 ug -
L-karnityna 20 mg -
Kora wierzby białej 100 mg -
Damiana 100 mg -
Cascara Sagrada 100 mg -
Uva ursi 100 mg -
Wyciąg z owocu Cayenne 10 mg -
Gotu kolacentella asiatica 100 mg -
Cola cola nitida 100 mg -
Płesznik 1200 mg -
Chlorowodorek betaniny 60 mg -
DL-metionina 50 mg -
Lecytyna 100 mg -
Kwas linolenowy 25 mg -
Kwas oleinowy 25 mg -

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...5-tabl-2,p.html


  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fat burner for woman Universal
prosze podac diete i treining
  • 0

Asik
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fat burner for woman Universal
Dieta niskowęglowodanowa (rano owsianka z otrębami, siemieniem lnianym, unikam pieczywa, ziemniaków). Wydaje mi się, że ostatnio jem trochę za mało białka. Był czas, że stosowałam się ścisle wg LoW Carb i efekt był mizerny. Ogólnie nie mam nadwagi, ważę ok.52 kg przy 161 cm wzrostu, ale widać sporo tłuszczu zwłaszcza na ramionach , brzuchu i talii. Boczki wylewają się ze spodni. Bardzo dużo ćwiczę na brzuch od kilku miesięcy. Pod warstwą tłuszczyku czuć i trochę widać wyrobione mięśnie. Do niedawana robiłam trening ogólnorozwojowy z hantlami 2-3 razy w tygodniu plus 30 minut rowerka po treningu siłowym, plus zajęcia power stepu raz w tygodniu. Od tygodnia robię prawie dziennie Insanity (intensywne cardio) plus 8 min ABS lub AB Ripper X (P90X) , do tego dojdzie ten step, oraz 2-3 razy w tygodniu 15 minut z hantlami na ramiona.

Juz sama nie wiem co mam zrobić, aby coś zmienić w swoim wyglądzie. Ćwicze właściwie od zawsze, raz mniej, raz wiecej. Ale ostatnio dużo. z dietą też bywało różnie, ale ostatnio sie pilnuję. Proszę o rady.

To moje zdjęcie w okolicach brzucha. Nie jest może dobrej jakości, ale nie potrafiłam zrobić na szybko lepszego.

Załączone pliki


  • 0

Asik
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fat burner for woman Universal
Myślałam , aby wspomóc się czyms mocniejszym jakimś termogenikiem, ale trochę boję się objawów ubocznych, stąd pytanie o ten fat burner.
  • 0

trepczyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła/ Poznań
  • Zainteresowania:Siłownia Lekkoatletyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Fat burner for woman Universal
jak zrobi sie cieplej polecam truchtanie na swiezym powietrzu lub rowerek albo rolki (wedle zainteresowan ) + wyjscie 1x lub 2x w tygodniu na basen . Staraj sie wrzucac jakies ryby do posiłków jeżeli masz możliowść i wraz w upływem dnia jedz coraz mniej węglowodanów w posiłkach . Brzuch najlepiej cwiczyc po intensywnym wysiłku fizycznym , zwiększasz efekt takich ćwiczeń. Skakana tez bylaby dobrym rozwiązaniem , pewnie umiesz skakac na skakance:> w koncu jesteś dziewczyną :)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fat burner for woman Universal
po 1 nie wiem co chcesz palic po 2 twoj organizm byc moze zszedl do maksimum i jesli bedzie dalej bedziesz dzialac w te strone moze pojawic sie problem taki ze gdy przestaniesz trzymac diete chocby na miech wroci z nawiazka, ja polecilbym ci trening silowy normalnie 3x week + 3-4x week trening aerobowy i zwiekszasz czas aerobow na poczatku zaczynasz 25-30min i zwiekszasz do 55-60 min i zejdzie napewno, diety calej nie podalas podalas jedynie ogolnikowo. Katowanie brzucha jest bez sensu bo jedynie budujesz wytrzymalosc nie krate, czasu trzeba i cierpliwosci, uwazam ( oceniajac fotke) ze nie masz co palic.
  • 0

Moralezz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Sport, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Fat burner for woman Universal
Brzuszek masz fajny, spróbuj się boczków pozbyć :)
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fat burner for woman Universal
podstawowe pytanie zadam ci takie

" co jesz , jak często i w jakich odstępach czasowych "

bo zasadniczą sprawą jest odzywianie , FAT BURNERA możesz stosować dobr squad ale do tego dołuż odpowiednią diete oraz termogenika i efekty bede zauważalne bardzo szybko ,

no a co do trenigu , same ćw z hantalmi mało dadzą a trening powienien opierać się na przepracowaniu wszystkich partii mieśniowych , im wiecej włukien mieśniowcyh zmusisz do pracy tym szybciej pozbędziesz się tłuszczyku .........dlatego proponuje siłownie 3 razy w tygodniu do tego 3 razy w tygodniu aeroby po 30-45 minut
  • 0

Asik
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fat burner for woman Universal
Jem średnio co 3 godziny. Rano Jem taki zestaw, bo mam problem z zaparciami:
- 4 łyzki otrąb pszennych, 2 ł. pł.owsianych, łyzka mielonego siemienia, 2 ł pł.kukurydzianych (kiedyś miałam bez cukru), zalewam to wrzątkiem, potem dolewam trochę mleka.
-potem np.pieczywo chrupkie z wędliną lub drobiowe parówki z sałatką zpomidorów i ogórka z olejem lnianym lub jajecznica z warzywami lub serek wiejski z pomidorem lub pieczywem chrupkim
-za 3-4 godziny: mięso z jarzynami (lub ryba lub jajka)
-wieczorem serek wiejski lub chrupkie z wędliną
- owoc pomiędzy posiłkami, zwykle po treningu np. banan

Chyba nie najlepszy ten jadłospis, ale trudno się trzymac jakiś sztywnych zasad, gdy ma się dwójkę dzieci. Staram się ograniczać węgle, słodycze. Ale całe zycie nie można być na jakiejś ścisłej diecie, bo to mija się z celem.

Ćwiczę ok. godziny 10-tej. Ostatnio dołożyłam duzo cardio, bo Insanity nieźle powoduje pocenie. W tych treningach pracuje każda część ciała. Codziennie ćwiczy się inny zestaw. Do tego sama dołożyłam te hantle i brzuch. No i ten step raz w tygodniu. Tak intensywinei jest od tygodnia.
Muszę przyznać, że z tym tłuszczykiem i boczkami walczę od lat, co prawda schudłam trochę , ale przy mojej wolnej przemianie materii (od dziecka) ma tendencje do tycia i odkładania tłuszczu. Tym razem powiedziałam STOP. Chcę w końcu ładnie się wyrzeźbić i zobaczyć swoje mięśnie. Brzuch już naprawdę się zmienił, ramiona też, ale ten tłuszczyk.
Zapomniałam napisać, że od kilku dni biorę Super Cutsa 3 Universal . W planach był wspominany fat burner, jednak nie mogłam go dostać. Myślę Cutsa zamienić na tego burnera. O spalaczu też myślę, jednak trochę się boję skutków ubocznych. Poczytałam o nich trochę i wybrałam (na przetestowanie swoich reakcji na razie lightowe):
Olimp Lady Therm
Activlab Thermo Shape Plus
Thermo Shape Activita
Trec Fat Burner
Co myślicie?
Proszę o rady i nakierowanie na dobrą drogę.
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fat burner for woman Universal
jedzonko źle nie wygląda , proponuje wiecej warzyw oraz zdrowych tłuszczów bo ich mi tu bardzo brakuje a ona naprawdę graja bardzo istotną role podczas redukcji

co do spalaczy już nie przesadzaj z tymi efektami ubocznymi uwierz mi ze jesli robisz coś z głową będzie wszytsko ok

do tego FAT BURNERA proponuje ci zakupic SCHORCH MAN , TIGHT SAN , THYROTHERM, NEXT GENERATION , AMPV2 ERGOPHARM wszystkie sprawdzone i bardzo dobre
  • 0

Asik
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fat burner for woman Universal
W tych spalaczach boje się nadmiernego pobudzenia lub tachykardii.
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fat burner for woman Universal

pobudzenia lub tachykardii.


no już nie przesadzaj , to normalna reakcja organizmu na wysiłek fizyczny od tych suplementów serce ci nie wysiadzię nie zawierają efedryny salbutaminy i tym podobnych cudów więc możesz spokojnie stosować , zaczynasz od minimalnych dawek i dostosowujesz je do siebie .......

po przyjęciu 250mg czystej kofeiny będziesz pobudzona i miała delikatną tachykardię ( częstoskurcz powyżej 100 uderzeń na minutę ) który nie jest objawem jakiej kolwiek choroby wieńcowej , pisałem prace licencjacką z chorób serca więc wiem co mówie .
  • 0

Asik
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fat burner for woman Universal
Ja pracuję na kardiologii i chyba stąd moja ostrozność. No nic pomyslę, dzięki.
  • 0

Asik
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fat burner for woman Universal
A czy sam Super cuts 3 bedzie tez pomocny w spaleniu tłuszczu? Nad spalaczem na razie się zastanawiam. Diety też ostatnio bardziej pilnuję.

Mam na oku Optimum Thermo Cuts, ale nie potrafię ze składu wywnioskować czy jest bardzo pobudzający, a Clenburexin?
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fat burner for woman Universal
nie rob sobie krzywdy jesli nie masz duzo do spalenia, cwiczenia i dieta oraz czas nic na szybko bo sobie krzywde zrobisz.
  • 0

Asik
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fat burner for woman Universal
Może rzeczywiście za bardzo się wyrywam. Czyli najlepiej poprzestać na tym super cutsie 3, diecie i ćwiczeniach. Bo to biorę.

Mam jeszcze pytanie odnośnie tego suplementu. Chodzi mi o Meta-Burn EF. Polecili mi go w sklepie zamiast super cutsa.
skład:
Ilość na porcję % Dawki Dziennej
Fosfor (jako fosforan potasu) 40mg 4%
Potas (jako fosforan potasu) 101mg 3%
Jodyna (USP) 750mg 500%
Chrom (jako cheiat) 300mcg 350%
Garcininia Cambogia (50% HCA) 200mg *
Citris Aurantium (6% Synefryna) 350mg *
Zielona Herbata (40% kofeina) 225mg *
Fosforan (jako fosforan potasu) 124mg *
L-Tyrozyna 100mg *
Kora Brzozy Białej (1% salicylaty) 60mg *
Coleus Forskohlii (10% Forskolin) 50mg *
Naringina 20mg *
Kwas Alfa-Liponowy 25mg *
Pieprz Cayenne(100M HU) 20mg

Pytam tak na przyszłość. Czy to jakiś mocny spalacz czy tylko fat burner? Nie ma kofeiny. A nic nie mówią mi nazwy: coleus forskohii, naringina.
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fat burner for woman Universal
Meta-Burn EF może być nie jest to jakiś potwornie strasznie silny spalacz ale dobry FAT BURNER ,
  • 0

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Fat burner for woman Universal
Na razie dziękuję za pomoc.

GośćGuest_Oliwiarka_*

Guest_Oliwiarka_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Fat burner for woman Universal
bardzo proszę o podpowiedz!
Jestem na diecie dukana - prawie wyłącznie białko.
Niestety waga mi stanęłą już po fazie uderzeniowej i się nic nie dzieje, ale widzę efekty w mierzeniu się.
Chciałabym jeszcze jakieś minimum 5 kg stracic.
Ćwiczę na fitnessie, mam zamiar niebawem zacząc wsiadac na rower.
Bardzo proszę o propozycję jakiegoś suplementu.

Wyczytałam tu o scorch i bardzo mi się spodobał, ale pewnie powiecie, że za mocny.
Jeśli chodzi o L-karnitynę, CLA, zieloną herbatę itd to faktycznie daje efekty czy to już bedzie strata kasy? Bo szczerze mówiąc nie chcę tylko wspomagacza, a czegoś co faktycznie będzie działac i zobaczę efekty.

Proszę o pomoc!

GośćGuest_Olwiarka_*

Guest_Olwiarka_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Fat burner for woman Universal
zapomniałam dodac, że głównie moim problemem jest brzuch, a oczywiście pierwsze, co spalam to piersi :( a tam akurat za dużo nie mam :P
Macie jakiś pomysł na to?



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024