Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta dukana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta dukana
Siema, moja mama wazyła 77 kg i chciała troche schudnąć. Rozpisałem jej diete kierując sie poradami z diety dukana. Schudła w 3 miesiace 12 kg, z czego w pierwszy 8. Od około 6 tygodni nie trzyma sie diety, wpier wiecej niz kiedykolwiek a jej waga cały czas spada. Ona sie z tego cieszy ale mnie to troche martwi. Spadła w jakies 6 tygodni kolejne 5 kg . Powinna się tym zacząć martwić?
  • 0

morfinka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dukana
A je węglowodany czy nadal ciągnie na białkach??
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dukana
je normalnie, dużo wszystkiego w tym sęk :/ i mówi że czuje kłócie na brzuchu po prawej stronie, na moje oko tuż nad wątrobą .
  • 0

morfinka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dukana
hmmm no to chyba jest czym się martwić skoro dalej chudnie i w dodatku ją cos boli;/ niby załozenie tej diety jest taka ze po pzrejściu na normalne jedzenie nie powinno się mieć jo-jo ale kurde żeby dalej chudnąć to nie słyszałam. Może nadal w przewadze je białka a węglowodanów tylko troche i dlatego tak sie dzieje. Wiesz białęk moze jeść tonami hehe i nie będą się odkadać. Sama jetsem na tej diecie ale u mnie wszystko przebiega spokojnie.
  • 0

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dukana
jest to najgorsza dieta owczesnych czasow i jej nie polecam jesli chcesz zdrowo schudnac udaj sie do dietetyka, pzdr ramzey :D

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dukana

jest to najgorsza dieta owczesnych czasow i jej nie polecam jesli chcesz zdrowo schudnac udaj sie do dietetyka, pzdr ramzey :D

wszystko spoko, nawet to że temat stary, ale profilaktycznie łap to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Kancik
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dukana
Kancik, heheh wszystko spoko, tylko zauważ, że kolega ramzey napisał wszędzie bez polskich znaków: nie ma ś, ć, ę, ą. A Ty zwróciłeś mu tylko uwagę o słowo "ówczesny" pisane bez "ó". :D
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dukana
To nie o to mi chodzi.. polskie znaki polskimi znakami, nie chodzi mi o ortografa ale o znaczenie słowa ówczesny (czas, który był kiedyś, jak o czymś opowiadamy :) )

A co do diety Dukana, to radziłbym nie posuwac się do tego stopnia, najpierw sam bym obcinał węgle i kręcił areoby... gdybym musiał :P
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Edumed_spamer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dukana
ja jestem przeciwniczką diety Dukana, ale to dlatego że mam niewydolność nerek. Jak wiadomo dieta może dodatkowo upośledzić ich funkcję. Jeżeli jednak zdecydowałaś się na ten rodzaj odchudzania i cokolwiek Cię niepokoi powinnaś zgłosić się do swojego lekarza, który zleci Ci badania
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dukana
Aleś się dokopała :rotfl:
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

anna_polozna
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dukana
Witam
Jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, aktualnie jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej i potrzebna jest mi pomoc w wypełnianiu mojej ankiety. Muszę do końca tygodnia zebrać 200 wypełnień! Proszę wszystkich o pomoc, to zajmie tylko chwilkę a mi pozwoli ukończyć pracę :) Kto wie, może w przyszłości będę mogła się odwdzięczyć za pomoc, najprawdopodobniej w przywitaniu małego człowieczka na świecie :). Wystarczy tylko wejść na ten link: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Pozdrawiam
Anna Żychowska
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024