Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nadwaga i problem z hormonami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Ptasznik_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nadwaga i problem z hormonami
Witam wsyztskich serdecznie!

A wiec tak: mam ponad 7 kg nadwagi, nadwaga prZybywa mniej wiecej 1kg na rok, walcze z nia juz jakies 4 lata, aczkolwiek walka przychodzi z dnia na dzien na kilka dni, potem daje luz tzn, chodzilem jakis czas na silownieale bez wiekszych rfezultatow (zrzucilem moze 1,5 kg na 2 miesiace), teraz jeszcze znalazla sie panienka, tak wiec nie chcialbym jej niemile zaskoczyc jakąś oponą i szerokim zadem. Chcialbym uzyc jakiegos wspomagacza, bo bez niego wiem ze nie dam rady. Mam stały dostep do siłowni, ale nic pozatym, zadnych rowerkow i biegania. Poleccie cos prosze ale chcialbym uwzglednic moja wade, mam ginekomastie czyli nabrzmiale sutki i poniekad piersi. Bylem z tym u specjalistow i wszystkie hormony mam w normie, wszystko jest ok, tylko poprostu tluszcz odklada sie nie tam gdzie powinien. Znacie jakies suplementy, lub wspomagacze, ktore nie zaszkodza mi nawet przy jakiejs chorobie hormonalnej?

prosilbym tez jakas rade odnosnie cwiczen do podanego wspomagacza tzn jakiej metody uzywac, jak czesto cwiczyc itd - oczywiscie jesli to nie bedzie problemem

Prosilbym rowniez jakies linki do dobrych sklepow z odpopwiednimi specyfikami, poniewaz niechcialbym przeplacic.

Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.
  • 0

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadwaga i problem z hormonami
Najlepsze na spalanie tłuszczu są Aeroby :)

Oczywiście dieta redukcyjna

Z wspomagaczy to : Thermo Fat Burnery, Fat Transportery...
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadwaga i problem z hormonami
a ile masz lat? wraz z wiekiem tak powiedzmy po 25 roku, spada poziom teścia, i normalne jest że spada troche z mięsni, coraz więcej reakcji katabolicznych, wolniejszy metabolizm stąd też więcej tłuszczu sie odkłada
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadwaga i problem z hormonami
sklep to kreatyna.pl
suplement thermo speed
odzywka - bialkowa ;-)
+ dieta
cwiczenia na silowni plus HIIT
  • 0
[you]
pozdro :P

Ptasznik_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadwaga i problem z hormonami
ok wielkie dzieki zaw syztskie odpowiedzi.
Lat mam 18... Waze aktualnie 79 kg a wzrostu mam 174cm
Tak wiec co wg was jest lepsze? Fat Burner czy to co polecil anar? (na stronie kreatyna.pl nie ma tego produktu lub jest pod inna nazwa) i co to jest HIIT?
Wybaczcie, ale nigdy nie operowalem fachowymi nazwami w tej dziedzinie a tymbardziej nie znam sie na odzywkach ;)

Prosilbym tez o przyblizone informacje - ile spale tluszczu na miesiac jesli cwicze na palenie tliuszcz (maly ciezar duzo powtorzen) przez minimum godzine dziennie + dojscie na silownie piechotą 30 min w jedną strone.

Kumpel uzywal HMB przez miesiac i spalil 5kg i naprawde po nim widac - rowniez cwiczyl tylko godzinke dziennie na silowni, a slyszalem ze HMB jest slabe i sa duzo lepsze srodki.
  • 0

Ptasznik_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadwaga i problem z hormonami
OK zdecydowalem sie na Fat Burner, ale chcialbym jedną radę. Jaką firmę polecacie. Widzialem, ze wsyztskie są po 49zł tak wiec z ktorej firmy najbardziej byscie polecali?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024