Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś na dodanie energii (?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

zaczarowana
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Coś na dodanie energii (?)
Witam,
Od 17 roku życia trenowałam na siłowni- rzeźbiłam mięśnie, nie odchudzałam się nigdy. Póki nie spadłam z wagi (10 kg) było ok. Miałam dość energii, siły i samozaparcia do ćwiczeń. Ponad rok temu zaszłam w ciążę, myślałam, że waga się trochę podniesie i będę miała "na czym" ćwiczyć. Niestety dalej stoi w miejscu 47 kg... Stosuję suple "slim diet"- poradziła mi Dorota z KFD bodajże, już nie pamiętam. Otóż moim największym problemem jest to, że nie mam na nic energii. Od kąd urodziłam syna oczywiście. Zdaje mi się że to wina mojej diety.
Oczywiście robiłam badania i anemii nie mam.
Wyeliminowałam z diety puste kalorie czyli dziwne batoniki, smażone, frytki i takie tam.
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na dodanie energii (?)
opisz dokłądnie co jadasz w ciagu dnia bo to istotne ....no i czy karmisz piersią ????.......bo pamiętaj że masz małego " pasozyta " który z ciebie wszystko wysysa to tez jest bardzo istotne bo spotykałem sie już z takimi przypadkami że kobiety miały zbyt ubogą dietę podczas karmienia dziecka bo sie odchudzały itd. wszystko z głowa i umiarem ......

może masz za mało kcal w diecie
  • 0

zaczarowana
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na dodanie energii (?)
geloo83, w zasadzie, nie mam takiej diety jak prawdziwi sportowcy :hyhy: (nie obliczam wagi i kalorii) i to chyba jest błąd.

Godz 9:00 -musli z mlekiem lub 1 jajko z kawałkiem papryki i połową białej bułki,
godz 10:30 - dwie czubate miarki slim diet (65g) i 300 ml wody

godz 13:00 - obiad i tu jest bardzo różnie
godz 15:00 - kanapka z wędliną ( białe pieczywo i dwa plastry wędliny)
Dalej chyba nie ma sensu pisać, bo przeważnie jest podjadanie byle brzuch nie bolał do godz 18:00
godz 18:00 - 2 kanapki (białe pieczywo, pomiodor, papryka do zagryzania, 4 plastry szynki)


I już sama mogę stwierdzić po tym co napisałam, że powinnam wyeliminować białe pieczywo, jeść w równych odstępach i obliczać sobie kalorie.....


Nie karmię piersią :)
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na dodanie energii (?)
zmień rodzaj węgli diecie .....na ryżbrązowy i paraboliczny , kasze , makarony pełnoziarniste , jesz bardzo mało .....i dlatego do 18 ....to stary utarty i zły pogląd ...ostatni posiłęk powienien być na 1-1,5h przed snam .....wiec jeśli kłądziesz sie o 20 to 18 jak coś zjesz jest ok ...ale gdy kłądziesz sie o 23 to juz masz 5 h głodówki a to bardzo niedobrze...ten slim diet nie jest dobrym wyjściem , lepiej było by kupić sobie białko i pić 2x dziennie między posiłkami ....lub do posiłków ...i jedną porcje przed snem .....
  • 0

zaczarowana
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na dodanie energii (?)
geloo83, dzięki wielkie, bardzo mi pomogłeś. Poszukam sobie białka w necie i spróbuję. No i zamiast ziemniaków będę jadła ryż, może przekonam się do kaszy :D
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na dodanie energii (?)
Ja ziemniaki czasami jem, ale tylko pieczone. Często się widzi diety zawodowców (najczęściej przeglądam MD) i bardzo często mają tam ziemniaki, ale pieczone. Dla mnie to tym lepiej, bo są zdecydowanie lepsze niż normalne :D
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na dodanie energii (?)
z białek moge ci zaproponować MVP PRO WHEY smaki wyśmienite , albo SYNTRAX SHAKE to bardzo odpowiadają moim klijentką na siłowni .... ;)
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na dodanie energii (?)
geloo83 nie chcę tutaj jakichś herezji wprowadzać, bo doświadczenie masz większe, ale jeśli ostatni posiłek byłby samym wolnowchłanialnym bialkiem, ewentualnie z lekkim dodatkiem tłuszczu (twaróg, serek wiejski) to nawet pół godziny przed snem nie będzie źle. Głodu nie będzie, a zalewać tłuszczem nie powinno - tak mi się w każdym razie wydaje :)
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na dodanie energii (?)
dobrze ci się wydaje i dobrze prawisz....mi konkretnie chodziło a fakt tej mitycznej godziny "18" który wszechobecnie panuje ...a to jest głupota i brak informacji które można zazerpnąć w tej chwili wszędzie ....
  • 0

emin88

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chorzów
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na dodanie energii (?)
Myślę, że koleżance CARBO by pomogło ? jak myślicie ?
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na dodanie energii (?)
jesli juz to białko + carbo .....ewentualnie vitargo...
  • 0

anna_polozna
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na dodanie energii (?)
Witam
Jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, aktualnie jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej i potrzebna jest mi pomoc w wypełnianiu mojej ankiety. Muszę do końca tygodnia zebrać 200 wypełnień! Proszę wszystkich o pomoc, to zajmie tylko chwilkę a mi pozwoli ukończyć pracę :) Kto wie, może w przyszłości będę mogła się odwdzięczyć za pomoc, najprawdopodobniej w przywitaniu małego człowieczka na świecie :). Wystarczy tylko wejść na ten link: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Pozdrawiam
Anna Żychowska
  • 0

Edumed_spamer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na dodanie energii (?)
A może spróbuj takiej herbatki http://spam/ Pobudza, wiem to po sobie. Czy przyspiesza metabolizm-ponoć tak, ja na sobie nie zauważyłam, ale jadam nieregularnie i raczej niezdrowo.[/b]
  • 0

zaczarowana
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na dodanie energii (?)
Witam po bardzo długiej przerwie.
Chciałam podsumować wątek- Wasze rady były bezcenne. Otóż urozmaiciłam swoją dietę w węglowodany no i w ogóle w jedzenie. Odżywek żadnych nie brałam, chyba że naturalne wyciągi z owoców. Od przyszłego tygodnia śmigam na fitness aby się troszkę zregenerować, później czas pokaże ;)
Pzdr. :super:
  • 0

aneczka_brie1418048815
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na dodanie energii (?)
No proszę! Nawet nie wiedziałam, że jest coś na libido dla kobiet :D
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na dodanie energii (?)
Jest - karta kredytowa :rotfl: (taki mały szowinistyczny żarcik, możecie mnie wychłostać :hyhy: )
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na dodanie energii (?)
hehehe ale dojebałeś padłem :D

:rotfl:
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na dodanie energii (?)
Zajebiste Tiger :padam: :rotfl: :rotfl: :padam: :rotfl: :rotfl:

Mam pomysł zakładamy na forum dział ANTY-BABY? :przestraszony: :rotfl:
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na dodanie energii (?)
Myślę Bodziu, że całe nasze forum to jeden wielki taki dział :rotfl: Tylko Aurelia dzielnie daje sobie radę, choć rzadko zagląda :P
  • 0

TwojeZdrowie_or
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na dodanie energii (?)
W takim razie daj znać czy były jakieś efekty po zwiększeniu ilości węglowodanów oraz ćwiczeniach fitness. Na odpowiedź będziemy czekać na forum.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024