Skocz do zawartości


Zdjęcie

Redukcja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Redukcja
Witam od poniedzialku chcialbym zaczac redukcje na silowni juz nie bylem dluzszy casz z lenistwa chociz juz od 2 miesiecy buduje nowa silke :D
i takie pytanie chcialbym zrobic redukcje jakie mi proponujecie spalacze
bralem juz jeden spalacz o nazwie burn fit z fitmaxa I jeden diuretyk odwadniajacy juz nie pamietam jaki
Zalezy mi na zrzuceniu nawet 15 kg jeszce w tym roku napiszcie mi rownierz jak dlugo sotosowac jaki srodek co do diety i treingu mam obczajone pozdrawiam
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
proponuje jakis slabszy spalacz na poczatek potem 1-2 tyg. przerwy i kolejny mocniejszy , potem znowu przerwa i jakas petarde dowalic , pod koniec jakis watershed lub cos w ten desen i bedzie cacy

co do diety to pamietaj zeby nie obcinac od razu za duzo kalorii tylko schodzic powoli
po 300-50kcal i obserwoac co sie dzieje , podbijac bialko i tluszcze a redukowac wegle

albo ( widze ze ludziska sobie chwala ) dieta jem / nie jem
  • 0

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
hepatil,
dzieki ze odpisales widze ze cos ciezko o odpowiedz na tym forum teraz kupilem spalacz o nazwie scorch na 8 tygodni bede redukowal staral sie okolo kg na tydzien i mam takie pytanie czy
dobrze bedzie jezeli bede przyjmowal tak
Rano na pusty załadek 3 tabletki 20 minut pozniej owsianka itp
0 godznie 16albo 16.30 bede bral znowu 3 tabletki przed silownia albo aerobami ktore bede wykonywal o 17 bedzie wporzadku ?
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
fighterkoks, na poczatek termo spid z olimpu jako termogenik a potem dorzuc do niego cos mocniejszego
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
no niestety ja bez neta bylem , przeprowadzki i takie tam :/

co do spalaczy to tak jak napisalem najpierw slabsze , potem mocniejsze , w ten sposob utrzymasz progres
jesli walniesz cos mocnego na poczatek to pozniej nic ci nie zostanie i redukcje szlag trafi
i zawsze zaczynaj od mniejszych dawek zeby zobaczyc tolerancje swojego organizmu , bo moze sie okazac ze odfruniesz przy 2uch tabzach a 3 cie zabija ;)

ok. 1kg na tydzien juz ciut duzo , 0.5-0.7kg bedzie ok
chociaz na poczatku moze byc wiecej bo woda poleci
dorzuc jakies bcaa , 30 min przed treningiem jedna dawka i druga dawke popijaj w trakcie
  • 0

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja

co do spalaczy to tak jak napisalem najpierw slabsze , potem mocniejsze , w ten sposob utrzymasz progres
jesli walniesz cos mocnego na poczatek to pozniej nic ci nie zostanie i redukcje szlag trafi

Troszke pozno sie dowiedzialem a moge zrobic tak ze bede zaczynal od malych dawek pozniej bede zwiekszal z tego wzgledu chcialbym tak zrobic poniewaz kupilem juz spalacza na 8 tygodniu i troszke bez sensu bedzie kupowac jeszce jedna puszke slabszego a i tak wszystkiego nie wykorzystam chociaz masz racje z tym co napsiales
jezeli chodzi o druga dawke moge brac np po 30 minutach areobow i robic nastepne 30 albo i wiecej minut zdazy sie wchlonac pierwsza dawka ? nastepnie becaa weglowodany i posilek

Mam takie pytanie moze sprzedam jedna puszke scorcha i kupie thermo speed np na jeden miesiac a drugi walne juz scorch jakbys to pogodzil ? i zrobil na moim miejscu ? przepraszam za chaotyczna odpowiedz
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
bcaa po treningu nie warto
chodzi o to ze bcaa wchlania sie bardzo szybko ale ich stezenie w ustroju utrzymuje sie nawet do 2h , wiec pierwsza porcja - tak zeby z 15g bcaa bylo - dajesz przed treningiem a druga porcje popijaj w trakcie , ewentualnie miedzy silowym i aero wypij :)

po treningu bialko + wegle ( ok. 15-20 min. po T )

no mozesz tak zrobic z tymi spalaczami , chociaz ja to bym spalacz dorzucil dopiero jak juz sama dieta i trening przestana przynosic efekt ,po to zeby utrzymac dalszy progres

czyli zaczynasz cisnac treningi z jednoczasna redukcja kalorii
w momencie jak zauwazysz ze efekty slabna ( waga spada wolniej lub utrzymuje sie na tym samym poziomie ) dowalasz spalacz i waga leci dalej...

w ten sposob utrzymasz progres i nie stracisz miecha
  • 0

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
hepatil,
ok juz wszystko wiem napisz mi jeszcze co zrobi z tymi spalaczami czy jedna puche sprzedac czy jechac caly czas na scorch ?
moze na poczatek thermo speed a pozniej scorch ?

Ok dziekuje juz wiem co chcialem wiedziec takze narazie bede redukowal bez spalaczy a po jakims czasie zaczne brac dziekuje za odpowiedz :) pozdrawiam :)
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024