Skocz do zawartości


Zdjęcie

DT by Iwain


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
315 odpowiedzi w tym temacie

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DT by Iwain

do tego nie będę miał dziś ostatniego posiłku,
bo nie zdążyłem zrobić zakupów.

zamiast opuszczac posilek zastap go innym


Ciężko było, ale w lodówce ostało się ostatne jajko, więc zrobiłem kanapki z jajkiem :D I dorzuciłem kanapki z serkiem topionym, ehhhh. Nie dałem rady zrobic zakupów bo kasy nie było, dopiero jutro będę miał. A w lodówce jest pół litra mleka i płatki na rano więc zostawiam je :D

A ponawiam pytanie odnośnie typu budowy, jako że wydaje mi się, że jestem ektomorfikiem, to może jakieś rady, teraz mam~3400cal może jeszcze coś zwiększyć, może orzechy zacząć chrupać, lub coś w tym stylu, liczę na porady. Pozdrawiam.
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: DT by Iwain
Gorthin, jesli nie idzie to dorzuc kcal w diecie
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DT by Iwain

Dołączona grafika

Trening:
1,5h grania w piłkę nożną.

Dieta:
Dziś wszystko ok, tylko II i III posiłek zamieniłem na 3 jajka i 3 bułki z margaryną i szynką. Reszta już normalnie

Suplementacja:

-8:00- tabletka witamin
-na czczo 4caps. kreatyny
- rano wypiłem 30g białka Matrix
-przed snem 30g


--------------------------------------

Kiedy Jane po raz pierwszy spotkała Tarzana w dżungli, bardzo jej się spodobał i podczas pytań o jego życie, zapytała go jak uprawia seks.
- "Tarzan nie wiedzieć seks"
Jane wytłumaczyła mu, co to jest seks, a Tarzan na to:
- "Aha, Tarzan używa dziury w drzewie"
Zszokowana, odpowiedziała:
- "Ale Tarzanie, robisz wszystko źle, ale pokażę ci jak to robić właściwie"
Zdjęła ubranie, położyła się na ziemi i mówi:
- "Tutaj, musisz włożyć go tutaj"
Tarzan zdjął swoją opaskę, podszedł bliżej z ogromną erekcją i nagle z całej siły kopnął ją w krocze. Jane zaczęła się toczyć w ogromnym bólu przez parę minut, w końcu udało się jej złapać oddech i krzyknęła:
- "Dlaczego to zrobiłeś?"
- "Tarzan sprawdza, czy nie ma pszczół"


  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: DT by Iwain
pieknie dziennik prowadzisz oby tak dalej.
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DT by Iwain
Te kawały na końcu są fachowe :D
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Engineer90
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DT by Iwain
fajnie się przegląda taki dziennik, wzorowe prowadzenie, ciekawy pomysł z zajebistymi kawałami. ;)

pozdro
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DT by Iwain
Dzięki za miłe uwagi, a DT to świetna rzecz, bo u mnie z pamięcią ciężko(żeby nie było nie piję, nie palę) a tak sobie mogę luknąć ile miałem ostatnio czy coś dorzucić czy zostawić, no i o poradę mogę się spytac w DT a nie gdzieś indziej. Pozdrawiam, a kawałów mam sporo, i same nieprzyzwoite :hyhy:
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DT by Iwain

Dołączona grafika

Czas trwania treningu:60 minut
Ocena treningu: 8/10
Odstępy pomiędzy seriami:2minuty (ze stoperem)



Środa:
Klata+Łydki


Klatka:
- wyciskanie sztangi wąskim uchwytem 4 serie 12/10/8/6 powt. (Obciążenie kolejno:48kg/53kg/58kg/60,5kg)
- wyciskanie sztangi głową w dół 4 serie 12/10/8/6powt. (Obciążenie kolejno:48kg/53kg/60,5kg/65,5kg)
- rozpiętki 3 serie po 12 powt.(Obciążenie kolejno:10kg/12,5kg/15kg)
- przenoszenie sztangielki w leżeniu za głowę 3 serie 12/10/8 powt.(Obciążenie kolejno:18,25kg/24,5kg/27,5kg)
Opis:
Najpierw przeprowadziłem rozgrzewke, czyli rozgrzałem wszystkie niezbędne stawy oraz wykonałem 3 serie z małym obiążeniem na ławce płaskiej. Rozpiętki zrobiłem głową w dół, i przenoszenie hatelka również.


Łydki:
-wspięcia na palce stojąc ze sztangą 4 serie po 20 powt.(wszystkie serie obiążenie:32kg na sztandze)
-odwrotne wspięcia 4 serie po 20 powt. (wszystkie serie obiążenie: ciężar własny)

Dieta:
Urzymana, czyli zjedzone wszystkie posiłki z zaplanowanych. Zamiast tuńczyka w oleju z chlebem, zjadłem jajecznice z wołowiną i 5 kromek chleba jasnego, nie mogłem sobie chleba darować, bo mama przyniosła mi zarąbisty :D

Suplementacja:

-8:00- tabletka witamin
-30minut przed treningiem 20g NOZ I.V.
- po treningu 4caps. kreatyny
- 30 minut po treningu wypiłem 30g białka Matrix
- przed snem 30g białka


Wnioski:
Dziś bolał mnie bark, i to już jakiś czas. Niestety wydaje mi się, że jest to wina spania, gdyż 99% razy zasypiam właśnie na tym boku, tak mi się przynajmniej wydaję, więc czas uruchomić maści :D.

A co do wyciskania sztangi głową w dół, chyba zamiast sztangi wezmę się hantle, bo pełniejszy ruch. A wyciskanie w wąskim uchwycie jest dziadowskim ćwiczeniem, cały czas skupiam się aby prowadzić łokcie jak najbardziej na zewnątrz, ale czuję że trochę wchodzi mi to ćwiczenie na tricepsa. Myślałem, żeby coś hantlami zdziałać ale nie mam pomysłu :D


------------------------------------

Z okazji 100 rocznicy urodzin Włodzimierza Iljicza ogłoszono w 1970 r.
konkurs plastyczny "Lenin w Poroninie". Wśród nadesłanych prac znalazł
się wielki plakat, na którym widniała ogromna dupa, a na niej wielka
dłoń. Zaintrygowani jurorzy zaprosili autora i pytają:
- Jaki to ma sens? Co to za dupa?
- To dupa Nadieżdy Krupskiej.
- A ta ręka?
- To ręka Feliksa Dzierżyńskiego.
- No ale gdzie tu Lenin?
- Lenin w Poroninie.


  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DT by Iwain
Które to jest twoje zetknięcie z kreatyną . Ja brałem podobny suplement do NOZ-a i siła mi rosła z treningu na trening zawsze coś się dokładało nie czujesz że możesz więcej podnieść ??:P
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DT by Iwain

Które to jest twoje zetknięcie z kreatyną . Ja brałem podobny suplement do NOZ-a i siła mi rosła z treningu na trening zawsze coś się dokładało nie czujesz że możesz więcej podnieść ??:P


Na kletkę czuję, że mogę podnieść więcej. Ale przez bolący bark nie zakładam dużych obciążeń bo bym nie dał rady, a dziś do tego nie miałem asekuracji, bo kolega dziś nie mógł wpaść. Siła czuje, że idzie do przodu, bo muszę co trening zwiększać ciężar aby czuć trening. Tylko ten bark przy klacie mnie denerwuje :D A nie mogę zasnąć inaczej jak na prawym boku :P
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DT by Iwain

Dołączona grafika

Trening:
Czas trwania treningu:50 minut
Ocena treningu: 7/10
Odstępy pomiędzy seriami:2minuty (ze stoperem)


Czwartek:
Plecy+przedramiona

Plecy:
- podciąganie na drążku 3serie max
- martwy ciąg klasyczny 4serie 12/10/8 powt. (obciążenie kolejno:/40,5kg/45,5kg/50,5kg/55,5kg)
- podciąganie sztangi w opadzie 4serie 12/10/8 powt.(obciążenie kolejno:33kg/38kg/43kg/48kg)

Przedramie:
- uginanie nadgarstków ze sztangielkami nachwytem (nadgarstki wystają za koniec ławki) 3 serie 20-25powt.(obciążenie kolejno:5kg)
- uginanie nadgarstków ze sztangielkami podchwytem (nadgarstki wystają za koniec ławki) 3 serie 20-25powt.(obciążenie kolejno:10kg)

Dieta:
Urzymana, czyli zjedzone wszystkie posiłki z zaplanowanych.Jedynie rano zamiast płatków z mlekiem, zjadłem ryż na mleku.

Suplementacja:

-8:00- tabletka witamin
-30minut przed treningiem 20g NOZ I.V.
- po treningu 4caps. kreatyny
- 30 minut po treningu wypiłem 30g białka Matrix
- przed snem 30g białka


--------------------------------

Był sobie Polak,Rusek i Niemiec.
Rozbili się na bezludnej wyspie.
Gdzie było mało jedzenia.
Gdy zjedli wszystko co było na wyspie,
obiecali sobie ,
że każdy z nich będzie sobie co dzień coś wycinał.
Pierwszego dnia Niemiec uciął sobie nogę.
Wszyscy zjedli i poszli spać.
Drugiego dnia Rusek uważając, że
nogi szkoda, uciął sobie rękę.
Wszyscy zjedli i poszli spać.
Trzeciego dnia przyszedł czas na Polaka.
Polak zdejmuje sobie spodnie.
Rusek,Niemiec:
-Będzie polska Kiełbasa!!!
Polak:
-Nie! Po jogurciku i spać.


  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: DT by Iwain

Jedynie rano zamiast płatków z mlekiem, zjadłem ryż na mleku.

bardzo dobra alternatywa. sledze dziennik wiec miej sie na bacznosci ;)
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DT by Iwain

Dołączona grafika

Trening:
-----

Dieta:
Dziś wszystko ok, tylko II i III posiłek zamieniłem na z margaryną i szynką. Reszta już normalnie. Niestety ale nie mogłem zjeść normalnie, przez te rąbane 3 kolokwia nie miałem czasu nic zjeść.

Suplementacja:

-8:00- tabletka witamin
-na czczo 4caps. kreatyny
- rano wypiłem 30g białka Matrix
-przed snem 30g


--------------------------

Armia amerykańska postanowiła zmniejszyć liczbę etatów oficerskich. Żeby wyjść z twarzą i zachęcić oficerów do rezygnowania z wojaczki przyjęła zasadę naliczenia odpraw: każdy oficer podaje jak należy zmierzyć jego ciało, a daną długość mnoży się razy tysiąc. Uzyskana wielkość to wysokość odprawy.
Przed komisją staje major Brown. Każe zmierzyć się od dużego palca u nogi do czubka głowy. Wychodzi z tego 180 cm. Brown odchodzi ze 180 tysiącami dolarów. Kolejny wchodzi pułkownik Johnes. Ten jest przebiegły: staje na palcach podnosi do góry ramiona i tak każe się zmierzyć. Wychodzi z 250 tysiącami dolarów. Przychodzi kolej na generała Colta.
- Panie generale, jak Pana generała wymierzyć? - pyta szef komisji.
- Zmierzcie mnie synu od czubka ptaka do jaj - decyduje Colt.
- Panie generale, z całym szacunkiem dla Pana decyzji, ale to nie będzie duża odprawa - krztusi się szef komisji.
- Zmierzcie mnie tak jak mówię - nalega generał.
- Panie generale nie wątpię w siłę Pana lędźwi, ale to nie jest dobry pomysł - poci się szef komisji.
- Mierzcie jak mówię! To rozkaz!!! - wrzeszczy generał.
Szef komisji poddaje się. Generał Colt obciąga portki. Szef komisji przykłada linijkę...
- Panie generale, ale gdzie są Pana jaja???
- W Wietnamie synu!


  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DT by Iwain

Dołączona grafika

Czas trwania treningu:60 minut
Ocena treningu: 7/10
Odstępy pomiędzy seriami:2minuty (ze stoperem)


Sobota:
Uda + Barki


Uda:
- przysiady ze sztangą na barkach 4 serie 14/12/10/8 powt.(obciążenie kolejno dla serii: 14=48kg/12=53kg/10=58kg/8=60kg)
- przysiady wykroczne 4 serie 12/10/8/6 powt.(obciążenie kolejno dla serii:12=18kg/10=20kg/8=22kg/6=24kg)
- "uginanie leżac" 4 serie po 10 powt.(obciążenie kolejno dla serii: wszystkie ciężarem 20kg)

Barki:
- wyciskanie hantli w staniu 3 serie 12/10/8 powt.(obciążenie kolejno dla serii:12=8,75kg/10=11,25kg/8=12,5kg)
- wznoczenie hantli przodem 3 serie 12/10/8 powt.(obciążenie kolejno dla serii:12=7,5kg/10=10kg/8=10kg)
- wznoszenie hantli w opadzie 3 serie 12/10/8 powt.(obciążenie kolejno dla serii:12=7,5kg/10=10kg/8=12,5kg)
- wyciskanie hantli z rotacją 3 serie 12/10/8 powt. (wszystkie serie wykonane ciężarem: 5kg)


Dieta:
Urzymana, czyli zjedzone wszystkie posiłki z zaplanowanych. W IV posiłku zamiast kurczaka, zjadłem wołowinę i mielonego, bo się ostał :D Do tego zjadłem dzisiaj dwa talerze ogórkowej, mama zrobiła i nie sposób było odmówić, zwłaszcza że to moja ulubiona zupa :D Po treningu zjadlem jeszcze do tego serek Danio, i dwie kanapki z parówkami dwoma. To tyle diety

Suplementacja:

-8:00- tabletka witamin
-30minut przed treningiem 20g NOZ I.V.
- po treningu 4caps. kreatyny
- 30 minut po treningu wypiłem 30g białka Matrix


Wnioski:
Dziś ledwo do siłowni doszedłem, myślałem że się w sopel zamienie, taka piździawa że hej :D Nóg to nie czułem, ale jakoś dałem rade. Ciężaru na barki nie zwiększałem, bo mnie trochę bark boli, teraz mam nadzieje, że do środy za pomocą maści i ciepłych kąpieli trochę ten ból przejdzie :D


-----------------------------------------------

Stare, ale jare i mocne :rotfl:

dziadek mówi do babci:
- zrób mi laske
- nie no co ty zgupiałeś na stare lata??
- no zrób mi laske, nie bądź taka...
- no dobrze...
I babcia robi dziadkowi laske ale gdy dziadek juz dochodzi powoli babcia wybiega do kuchni. Za chwile wraca i znowu robi laske i znowu wybiega do kuchni.. sytuacja sie powtarza kilka razy i dziadek wkurzony idzie za babcią do tej kuchni. Patrzy a babcia kanapke je, wiec się pyta o co chodzi?. A babcia: - Tyle sera sie zebrało ze trzeba chlebem zagrzyzac


  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: DT by Iwain
ostatnie cwiczenie dalbym na drugie, w wyciskaniach zwieksz ciezar hankli bo chyba fitnes nie trenujesz. zamiast wznosow do przodu dalbym na boki.
  • 0

Leon_SSJ
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wszystko prawie...

Napisano Ponad rok temu

Re: DT by Iwain
mocny kawal :D
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DT by Iwain

ostatnie cwiczenie dalbym na drugie, w wyciskaniach zwieksz ciezar hankli bo chyba fitnes nie trenujesz. zamiast wznosow do przodu dalbym na boki.


Aha czyli sądzisz, że rotacje dać jako drugie ćw?
A wnosy na boki to właśnie jest pierwsze ćw, tylko niefortunna nazwa wzięta z MH :D
A ciężar bym zwiększył, ale nie chcę nadwyrężać barku prawego, bo troche mnie pobolewa, więc musze go doprowadzić do jako takiego stanu, a przede wszystkim nie moge zasypiać na prawym boku, a zasypiam tak codziennie, i podejrzewam, ze stąd ten ból.
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: DT by Iwain
Mam to samo z tym barkiem, tyle że miałem po wakacjach taką kontuzję że nie mogłem przez miesiąc ręki do góry podnieść :/ :zdegustowany:
Kopie Cię ten noz?
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DT by Iwain

Mam to samo z tym barkiem, tyle że miałem po wakacjach taką kontuzję że nie mogłem przez miesiąc ręki do góry podnieść :/ :zdegustowany:
Kopie Cię ten noz?


A przeszedł cię już ten ból, coś robiłeś specjalnie?

A NOZ, hmmm na trica i bicepsa pompe mam mega, na łydki i przedramiona również. Na klatkę, gdyym ćw normalnie a nie środek i dół klaty to pewnie też by kopało, ale ogólnie jestem zadowolony.
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: DT by Iwain
Gorthin, sprubuj czegos takiego:
wyciskanie zza glowy sownica lub sztanga / z naciskiem na sownice
wyciskanie rotacyjne - rozumiem ze to wycisnaie hankli sprzed klatki z okrecaniem poprostu?
wznosy na boki
wznosy w opadzie

czuje mniejszy bol w stawach od tego czasu jak zaczolem cwiczyc wiekszymi ciezarami i nie chce mi sie wierzyc ze robisz wyciskanie takim samym ciezarem co wznosy. dopierdol do pieca.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024