Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik - Koras


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
537 odpowiedzi w tym temacie

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Dziennik - Koras
Witam wszystkich forumowiczów, idąc w wasze slady tez postanowiłem załozyc dziennik treningowy :) czekam wlasnie na paczke od Litha. zawiera ona NOZ full throttle i NOX stack pvl. do tego mam carbo ktore bede wrzucał w trakcie treningu. planuje wszamac wszystko w około 7 tygodni i zobaczymy co z tego wyniknie. Trening mam dostosowany do Siebie i bardzo mi odpowiada wiec jesli nie bede prosił o rady to prosze nie mowic ze to zle czy tamto ktos by zrobił inaczej :) bede wdzieczny. Mianowicie wyglada to tak ze:
PONIDZIAŁEK
klatka + biceps + triceps
WTOREK
rowerek lub bieganko i brzuch
ŚRODA
plecy + barki
CZWARTEK
rowerek lub bieganko i brzuch
PIATEK
biceps + triceps

nie bede sie rozpisywał na temat cwiczen ktore wykonuje, w poszczegolnych postach bedzie napisane co z czym ile powtorzen i serii :)
chciałem jeszcze powiedziec ze siłownia tak dosc mocno zajmuje sie dopiero od kwietnia, samą siłownia :) wczesniej od juz prawie 14 lat trenuje judo wiec z siłka zawsze miałem stycznosc :) rok spedziłem tez wlasnie poprzez judo trenujac podnoszenie ciezarow. Moje zdjecia mozecie znalezc pod tym linkiem http://www.fabrykasi...ras-vt23528.htm

jesli kogos interesuja wymiary to obecne sa nastepujace:
WZROST 168 Waga 81
klatka 108
pas pod pepkiem 85 [ stad wtorkowe i czwartkowe bieganie lub rower]
biceps P39 L38.5
udo 64.5
łydka 42


pewnie zastanawiacie sie tez dlaczego w treningu nie uwzgledniłem nóg, otoz w wakacje dotkneła mnie przykra kontuzja skrecenia stawu skokowego 3 stopnia co prawda było to 31 lipca ale noga nadal nie jest sprawna w sumie to oceniłbym jej sprawnosc na jakies 50 - 60 % wiec tragedia :) moze stopniowo bede cos wrzucał na nogi ale moim zdaniem robienie nog bez przysiadow to lipa wiec poczekam az sie wykuruje :) a rowerek na nogi jest w sam raz wiec nie wyjda z formy przed wakacjami 140 x 3 na przysiad było :) dobra to chyba bedzie na tyle. Więc pozdrawiam !

p.s zapomniałem dodac ze dieta bedzie tez trzymana oparta głownie na ryzu i kuraku odnosnie diety chciałbym liczyc na jakas pomoc wlasnie gdyz, nie jadam mleka wiec co powiecie na to aby rano na pierwszy posiłek był twarog lub jaja :) 2 posiłek chleb ciemny z szynka z kurczaka, przed treningiem ryz + kurak, po treningu to sie cos wymysli [ co polecacie?] i przed snem twarog :) no to tyle !
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Koras
Koras, powodzenia, supli nie spierdol ;) odpierdol kawal dobrej roboty.

z dieta odezwij sie do dzialu dieta.
  • 0

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Koras
wlasnie doszła paczka z suplami oczywiscie wszystko tak jak byc powinno :) dzieki LITH ! no i dzisiaj wjezdza klateczka bic i tric zobaczymy jak to działa, POZDRO !
  • 0
..daje z Siebie maximum, widze pracy efekty..
..mam szerszy punkt widzenia i wiecej perspektyw..

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Koras
Zdaj relacje z NOZa bo jestem zainteresowany tym suplem :D
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Koras
Wiesz ja bede brał to tak ze NOX'a przed treningiem a NOZ'a po no ale spoko powiem wszystko co i jak z nim :)
  • 0
..daje z Siebie maximum, widze pracy efekty..
..mam szerszy punkt widzenia i wiecej perspektyw..

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Koras
jak bedziesz mial noza winogronowego to nie bedzie za smaczny szamalem to ryja wykrecalo niezle.
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Koras
Koras, z tego co pamietam ma orange, ja mialem maline to byla ochydna, moze nie tyle sam smak co zapach pizdziec.
  • 0

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Koras
miałem kiedys deca stack tej firmy ale nie pamietam smaku różowy był i była to najtragiczniejsza rzecz jaka piłem kiedykolwiek ale dobrze dawał :)
  • 0
..daje z Siebie maximum, widze pracy efekty..
..mam szerszy punkt widzenia i wiecej perspektyw..

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Koras
a wiec jestem po 1 treningu po NOX'ie [ smak oceniam na niezły 3/5 chociaz nie zachwyca, pompa dobra 4/5, koncentracja 5/5 naprawde było dobrze :) ] zrobiłem Klatke + Biceps + Triceps. Powiem krotko ledwo wyszedłem z siłki :D

Klatka
wyciskanie na płaskiej:2s rozgrzewkowe i pozniej 80x8 90x6x6 80x6
wyciskanie na skosie: 60x8x8x5
rozpiętki na skosie: 12.5 kg 3s x 12 powt.
wyciskanie hantli na skosie: 17.5 kg 3 s x 12 powt. [było juz naprawde ciezko]

Biceps i Triceps 3 ćwiczenia w superseriach
biceps na prostym gryfie nachwytem 12 razy 30kg i od razu tric francuz leżac 30 kg x 12 [ 3 serie ]
biceps hantlem o kolano w siadzie 17.5 kg x 6 i od razu triceps hantlem na siedzaco 17.5 x 6 [3 serie ]
''21'' biceps 20 kg i 30 razy pompki na triceps ale takie jakby w siadze prostym rece oparte o ławke nogi z przodu oparte o druga ławke [ tu rowniez 3 serie ]

w trakcie treningu myslałem ze puszcze pawia ale energii mi nie brakowało jak na pierwszy raz NOX naprawde dał rade zobaczymy jak bedzie pozniej. 20 min po treningu NOZ full throttle [ smak orange, smakował jak kwasek cytrynowy ale posmak ma ochydny, jednak idzie sie przyzwyczaic ] teraz juz wrociłem do normy i czuje sie zajebiscie :) zobaczymy jak bedzie jutro rano.

Przed chwilą kolacja 4 kromki ciemnego chleba z masłem roslinnym twarogiem i pomidorem. do tego zielona herbata.

No i to chyba na tyle :)

na koniec mały cytat:

"czas zapierdala, a na mecie czeka śmierć,
nie ja to ustalam, lecz staram w Siebie coś wnieść,
daje z Siebie maximum, widze pracy efekty,
mam szerszy punkt widzenia i wiecej perspektyw.."

Pozdro Panowie !

P.S zrobiłem fotke po dzisiejszym treningu ale niestety dostane ja dopiero jutro lub pojutrze, wtedy wkleje :)
  • 0

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Koras
Jest obiecana fotka, kumpel wysłał dzisiaj :) foto robione po treningu :)

Dołączona grafika
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Koras
Koras, dajesz ostro :)
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Koras
O kurde wpadło trochę masy brzucha troche złapałeś widze :P
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Koras
Rychu1990, znaczy troche brzucha jak to po wakacjach :) raczej sobie nie odmawiałem ale tutaj jest kompletnie na luzie jakby brzuch napiac to nie jest zle jeszcze :) ale wlasnie lece na rowerek a pozniej brzuchy w domu. Dodam porządny wpis jak wroce.
  • 0
..daje z Siebie maximum, widze pracy efekty..
..mam szerszy punkt widzenia i wiecej perspektyw..

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Koras
No zarys mięśni brzucha Ci widać więc jak napniesz to pewnie je widać jakoś ale Ci go tak napompowało trochę :P. Ale przybrałeś ładnie :D
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Koras
Witam. Dzis pobudka o godzinie 6.45 i porcja NOZ'a :)
7.20 jajecznica z dwoch jaj do tego ciemny chleb z masłem roslinnym i kawa
[ troche mało ] zrobiłem z 3 ale sie podzieliłem z mama:D
pozniej do szkoły na 3 lekcje bo obecnie odbywam praktyki w podstawowce :P
Po powrocie z praktyk ok 11, 2 śniadanie - 3 kanapki z ciemnego chleba z szynka z kuraka do tego pomidor i troche papryki + zielona herbata:)
OK.14 "obiad" na miescie w Green Way'u [ wegetarianskie zarcie, ale dało rade ] ser panierowany z ryzem pełnoziarnistym i surówkami.
O 17.30 100g ryżu i udo z kuraka to juz w domu.
O 19.10 wybyłem na rower, dzis lajtowo 15 km w 45 min :) wlasnie skonczyłem robic brzuch, teraz czas na kapiel :)
no i pozniej kolacja, twaróg pomidor i ciemny chleb. POZDRO !

p.s Rychu w koncu 5 cm w pasie wpadło wiec musi byc to widac :/ ale postaram sie zrzucic z pasa troche :)
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Koras
No walcz z pasem bo póki jeszcze zimy nie ma bo wtedy to masa :D!
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Koras
no bede sie starał :D ja narazie masy mam wystarczajaco teraz dobije tak do 85 a pozniej to sie zobaczy :D
  • 0
..daje z Siebie maximum, widze pracy efekty..
..mam szerszy punkt widzenia i wiecej perspektyw..

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Koras
Witam, dzis miałem dość zalatany dzien wiec posilki byly dość chaotyczne.Dzien zaczałem o 8.30, na sniadanie jajecznica z 3 jaj do tego ciemny chleb z papryka i pomidorem + kawa. Pozniej poleciałem po wpis na uczelnie i wyniki ostatniego poprawkowego egzaminu, jesli kogos to interesuje udało sie zaliczyc. Przez to opusciłem 2 sniadanie.
O 11.40 zaczałem trening PLECY + BARKI + KAPTURY. Trening trwał 1.10 h. O 14 obiad ziemniaki + kurak + brokuł. Pozniej od 15.30 'piknik' dla dzieciakow w podstawowce w ramach praktyk.w miedzy czasie 4 kromki ciemnego chleba z serkiem "twoj smak" i wedlina.O 18 do 19.40 siatkoweczka, o 20.30 kolacja, 5 kromek chleba ciemnego do tego 100g twarogu, 2 pomidory i zielona herbata.

DZISIEJSZY TRENING!

PLECY:
- podciaganie nachwytem szeroko 3s, 8x7x6
- sciaganie wyciagu gornego do karku, szeroko 3s, 55x8 65x6x6
- dociąg na takiej maszynie gdzie lezy sie na brzuchu na skosie głowa w gore, 3s, 35x10 40x8 45x8
- martwy ciag, 3 s, 80x8 100x6 120x3
- dociąd w opadzie do klatki podchwytem, 3s, 50x8 60x8x8

BARKI:
- wyciskanie za głowa na maszynie/suwnicy, 3s, po 15kg na strone x 10, po 20kg na strone x6x6
- unoszenie na bok w staniu, 3s, 10kg x 12
- unoszenie na boki w siadzie z pod kolan, 3s, 10kg x12x12x10
- unoszenie w staniu przed Siebie prawa lewa,3s, 10kg x 10 na reke

KAPTURY:
- szrugsy na przemian z krążeniami barkow ze sztanga, 4s, 12 x 60kg

no to tyle.
  • 0

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Koras
Wczoraj był dzien bez treningu, musiałem troche odpocząć. Jak to w DNT rano 6.45 porcja NOZ'a, o 7.20 jajecznica z 3 jaj do tego ciemny chleb no i jak to
rano kawa. O 10.30 4 kanapeczki ciemny chleb z wedlina, 13 obiad 100g ryzu + potrawka z kuraka z jakims dodatkiem innego miecha od razu po tym 2 jabłka.
O 14.30 zjadłem paczke [100g] migdałów. O 18.00 100g twarogu do tego pomidor i ogorek, 3 kromki chleba ciemnego. Pozniej o 20 wybyłem na miasto gdyz kolezanka
obroniła mgr i tam o 22 cos a'la lazania tyle ze z kurakiem. Wiec dzien bez rewelacji.

Dzisiaj pobudka o 7 i na sniadanie 2kromki chleba ciemnego z sałatka jarzynową. o 11 drugie śniadanie jajecznica z 3 jaj, 2 kromki ciemnego chleba i bułka z
sałatką. O 13 obiad taki sam jak wczoraj, od 14 do 15 drzemka, 15.30 porcja NOX'a i na siłke.

BICEPS:
- w siadzie na ławce skośnej uginanie ramion z hantlami 3s, 10kgx12x12 12.5kgx10
- "21" na gryfie łamanym 3s, 20kg 20kg 25kg
- chwytem młotkowym w siadzie na przemian uginanie ramion 4s 10kgx12 12.5 kgx16x12 14.5kgx8
- modlitewnik na maszynie 3 serie progersywnie
TRICEPS:
- pompki na poreczach 3s 20x 20x 15x
- sciaganie linki gornego wyciagu 4s dwie przodem dwie tyłem z nad głowy
- uginanie na gryfie łamanym lezac 3s, 25kgx12 40kgx12x10
PRZEDRAMIE:
- sciaganie linki z ciezarem 3 serie
BRZUCH:
- ok 150 brzuchów, nie chce mi sie opisywac rodzai

Po treningu z kumplem podjechalismy na chinszczyzne, ryz z kurczakiem oczywiscie, to bylo o 18, trening trwał nieco ponad godzine.
Pozniej pojechałem do dziewczyny i u niej jeszcze o 19.00 sałatka z kurczakiem, winogronem, kluskami i kukurydza do tego kromka chleba i dzis juz
nic wiecej nie zmieszcze. Weekend czas zacząć.

Podsumowujac pierwszy tydzien na podanych wczensiej suplementach jestem bardzo zadowolony, regeneracja jest wystarczajaca, w dni treningowe nie odczuwam przemeczenia,
a na treningach naprawde daje z Siebie wszystko z duza dokładnością i dobrą techniką. Zobaczymy jak to bede wygladac pozniej :) PIONA !
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Koras
Koras, za duzo pieczywa stanowczo. Dajesz ciekawe wpisy, wytzrymaj do konca ;) jest co czytac POWODZENIA jeszcze raz :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024