Skocz do zawartości


Zdjęcie

(kreatyna) monohydrat a jabłczan wasze plusy i minusy...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

(kreatyna) monohydrat a jabłczan wasze plusy i minusy...
witam brałem na zmianę jabłczan i monohydrat (Obie z Olimpu mega caps)... fakt że po mono trochę zalewa i (pozornie) rośniemy szybciej a po jabłczanie są mniejsze spadki (mniejsza retencja wody) i że niby bardziej idziemy na sile, oraz jest lepiej przyswajalny... Wg mnie jabłczan czy mono (przynajmniej te z Olimpu) dają taki sam efekt twierdze tak po kilku cyklach na obu tych suplementach, jakie są wasze opinie na ten temat? Wg mnie nie warto dopłacać do Jabłczanu skoro efekt jest ten sam :looka: (chyba że tylko mój organizm tak reaguje :hyhy: )
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: (kreatyna) monohydrat a jabłczan wasze plusy i minusy...
najlepsze efekty miałem na mono ( multipower , inkosport ) co do cm bylo nawet nieźle ale szału nie zrobiło na mnie
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: (kreatyna) monohydrat a jabłczan wasze plusy i minusy...
wnioski są takie że
jabłczan to kreatyna , a teraz uwaga ! mono to też kreatyna :hyhy: każda działa na tej samej zasadzie , a różnice są raczej tak subtelne że prawie żadne ;)

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: (kreatyna) monohydrat a jabłczan wasze plusy i minusy...
najwieksza roznica jest w cenie. kreatyna to kreatyna, reszta to marketing
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024