Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna.
Zaszkodzic nie zaszkodzi, mozesz przetestowac. Pochwal sie wynikami bo sam jestem ciekawy ;-)
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna.

Zaszkodzic nie zaszkodzi, mozesz przetestowac. Pochwal sie wynikami bo sam jestem ciekawy ;-)

I w taki o to sposób Noite został naczelnym królikiem doświadczalnym BUDO :wink:
Swoją drogą to w domowym zaciszu też można zapodoać sobie taki wycisk, że na drugi dzień człowiek z łóżka wstać nie może.
  • 0

budo_mumineq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kunowice
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna.
ja bralem kreatyne pół roku razem z hmb i okresami z karnityną, piłem na maxa wody i żarłem dużo, urosło nie bardzo (chociaż biceps...) ale na początku ładowałem na klate 45kilo a na końcu 70... a klate robiłem raz w tygodniu. Więc siła mi wzrosła na max, a teraz nie pakuje, biore 60 na klate i jestem happy bo chociaż sie ruszam a nie jak wtedy :P
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna.
Witam no własnie a jak to jest z braniem Kretki ...bo jak np.trenuje SW?? zalezy mi na sile..a na siłke nie mam zbytnio czasu w tygodniu....
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna.
Odradzam branie kreatyny bez wystarczających bodźców siłowych. Szkoda kasy i mieszania organizmowi w gospodarce wodnej. Już raczej proponuję poukładanie treningu w fazy. Dla ćwiczących SW z rozbudowaną wystarczająco muskulaturą można zrobić np. co trzeci miesiąc miesiącem ćwiczeń siłowych, starać się wtedy pracować na możliwie dużym obciążeniu i wspomóc się kreatyną. Przewadnianie mięśni w fazie intensywnego ćwiczenia aerobowego i wytrzymałościowego nie jest najlepszym pomysłem.
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna.
Dobrze mówisz słoniu tylko ze wiesz...wiesz sam jak jest z czasem treningi, szkola, i wiele innych zajec..takze...mysle ze i atk by niewypaliło...:(
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna.
Witam

A ja uwazam, ze jest sens zastosowac kreatyne, tylko nie monohydrat (ew. bardzo male dawki 3-5 g dziennie), a jablaczan kreatyny (M3 creatine BX, TCM MC OLIMP)
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna.
to ja mam kolejne pytanie
tym razem dla celow porownawczych chcialbym sie dowiedziec jaka kreatyne uwazacie za najlepsza,jesli by juz ktos mial do przeznaczenia pewna(spora)kwote to co byscie polecili.

pozdrawiam
  • 0

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna.
POWER-ZONE mógł byś rozwinąć ten temat, spotkałem się ze stwierdzeniem że kreatynę można brać także w małych dawkach(ok 0,03g na kilogram masy) w sposób ciągły, ale tylko jako wzmiankę. Jakie miały by być tego efekty? Przyśpieszona regenerecja, podniesienie kondycji?
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna.

Witam

A ja uwazam, ze jest sens zastosowac kreatyne, tylko nie monohydrat (ew. bardzo male dawki 3-5 g dziennie), a jablaczan kreatyny (M3 creatine BX, TCM MC OLIMP)


Planuje sobie zarzucic na wiosne którąś z tych kreatynek(M3 creatine BX, TCM MC OLIMP) Którą polecasz?
  • 0

budo_kumite
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna.
W jakim pokarmie zawarta jest kreatyna bo wolałbym naturalne środki a przy okazji zjeść trochę witamin.
  • 0

budo_shrek.rtx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków dawna stolica Polaków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna.

W jakim pokarmie zawarta jest kreatyna bo wolałbym naturalne środki a przy okazji zjeść trochę witamin.


Najwięcej zdaje się jest w wołowinie, ale zawsze łatwiej tablety połykać :wink:


rtx.
  • 0

budo_kumite
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna.
Więc może temat trochę pokrewny, niechciałem zaśmiecać forum kolejnymi topicami ale nie wiecie w jakim pokarmie zawarty jest kolagen,
Shrek.rtx - ja mimo wszystko wolę naturalne jedzenie gdyż, jest często łatwiej przyswajanle niż tabletki, a przy okazji dostarczam organizmowi wielu składników pokarmowych naraz.
  • 0

budo_shrek.rtx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków dawna stolica Polaków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna.

Shrek.rtx - ja mimo wszystko wolę naturalne jedzenie gdyż, jest często łatwiej przyswajanle niż tabletki, a przy okazji dostarczam organizmowi wielu składników pokarmowych naraz.


Racja, ale tutaj chodzi o ilość dostarczonej kreatyny.
Kreatyna w postaci suplementu też jest dobrze przyswajalna.
Jeżeli Cię nie przekonałem to pozostaje starać się o jak najbardziej bogatą dietę, która w pełni zaspokoi zapotrzebowanie Twojego organizmu.
Ideałem byłoby dostarczać w diecie wszystkich potrzebnych składników - jednak jest to bardzo trudne. Suplementy zostały stworzone po to aby było to łatwiejsze.
Twój wybór.

Pazdrawiam.

rtx.
  • 0

budo_kumite
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna.
Masz racje, każdy robi to co chcę, ja wolę jedzenie, ty suplementy. I niech tak zostanie (choć rzeczywiście dostarczanie wszystkich składników w diecie jesst trudne. Jednak ja chciałbym wrócić do mojego pytania, czy naprawdę nie orientujesz się w jakim pokarmie zawarty jest kolagen.
Ja również pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024