Skocz do zawartości


Zdjęcie

brak pompy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

mar 997
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kali jeść, Kali pić, Kali jarać

Napisano Ponad rok temu

brak pompy
Ostatnie 2 miesiące na bica robiłem takie ćwiczenia:
uginanie ramion ze sztangą 3s 12-8
młotki 3s 12-8
uginanie sztangielek stojąc ze skrętem nadgarstka 3s 12-8(pierwszy miesiąc robiłem kolanko 3s 12-8)

I od ok 2 tyg nie czuje pompy, obciążenia są maksymalne, przerwy między seriami skracam

mam sztangę i hantle
Jakie ćwiczenia powinienem robić na bica żeby go czuć ?
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: brak pompy
nie ma bata zebys nie czul spiecia bica !!! ja juz po pierwszej seri czuje pompe hehe ;) Skoro mowisz ze starsz sie skaracac maksymalnie przerwe miedzy seriami to nasuwa mi sie tylko jedna mysl ----> robisz zle technicznie !!! za bardzo pomagasz sobie reszta ciala, nie trzymasz rąk przy ciele,za szybko opuszczasz cieraz, itd.....

MOja rada,wez zmnejsz ciezar tak zebys mogl go kontrolowac tzn wolniej opuszczasz, w kulminacyjnym momecie przytrzymujesz i max napinasz bica,rece przy ciele,i bardzo wazne nie cofasz lokci do tylu. no ogolnie co tu mowic musiz nauczyc czuc sie miesien, kazdy robi to jak umie i jak mu pasuje.

Ewentualnie mozesz sobie walnąć dropsety jako ostatnia seria w cwiczeniu.

i musiz wtedy poczuc bica, inaczej trzeba go bedzie wyciąć chirurgicznie heheheheh ;)
  • 0

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: brak pompy
a moze przed rozpoczeciem serii walnij jakims malym ciezarem duza ilosc powtorzen?? tak zebys czul... no i potem dopiero przejsc do tego... a w sumie po treningu tez tak mozesz zrobic dla maxymalnej pompy. wycisnac z bicow co nalepsze :D
  • 0

mar 997
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kali jeść, Kali pić, Kali jarać

Napisano Ponad rok temu

Re: brak pompy
w pon robie bica, postaram się robić wolno i dobrze technicznie (wydaje mi sie że robie technicznie)
i co to są dropsety :niepewny:
  • 0

MarYo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gda

Napisano Ponad rok temu

Re: brak pompy
jak jedziesz np. 10 kg na reke w ostatniej serii to po wykonaniu ostatniego powtrzenia bierzesz od razu bez przerwy hantle np. 5kg i ciskasz dalej
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024