Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysiu - step by step


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
271 odpowiedzi w tym temacie

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Sto lat dla malego Krzysia :D
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
ladnie ladnie pzdr dla synka, nie pij za duzo :[ bo spadki beda :hyhy: :]

podciąganie na sztandze leżąc 3 x 15 powtórzeń,

:zdziwko:
a nie na drazku ? a moze chodzilo ci o przyciaganie sztangi? bo tu klucisz 2 rzeczy no albo cos mi sie jeblo :/
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step

a nie na drazku ? a moze chodzilo ci o przyciaganie sztangi? bo tu klucisz 2 rzeczy no albo cos mi sie jeblo :/


tez nie wiem o co w tym chodzi ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Jakbyscie przeczytali ksiazke Arnolda to byscie wiedzieli o co chodzi :P Kladziesz gryf pomiedzy 2 krzeslami, lapiesz sie gryfu i sie podciagasz-takie odwrotne pompki :)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
O właśnie, to jest to co mówi szafik. Tylko ja używam stojaków. Dodatkowo nogi mam na krześle, żeby troszkę trudniej było. Brakuje mi wytrzymałości mięśniowej, by dobrze spompować się na drążku. Po kilku powtórzeniach odpadam. To będzie taki mój wstęp do drążka. Lubię to ćwiczenie. Można zrobić dużo więcej powtórzeń niż na drążku. Wczoraj mi ładnie plecki spompowało.A to ja- taki mały gif poglądowy :P

Dołączona grafika

Dziś przewiduję sobie biceps z przedramieniem, za pół godzinki. Wieczorkiem napiszę co zrobiłem. Pozdro!!
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Ćwiczenie dobre, jak ktoś robi prio na plecki :D
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step

Ćwiczenie dobre, jak ktoś robi prio na plecki

:zdziwko: a to czemu odrazu na prio?
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Może chodzi o ćwiczenie dodatkowe, bo wiadomo, że przy prio więcej ćwiczeń trzeba zrobić.
Ja już po treningu. Bardzo się dziś przyłożyłem do techniki i tempa wykonywanych ćwiczeń.

Biceps:

- uginanie przedramion ze sztanga 3x
- uginanie sztangielek stojąc ze skrętem nadgarstka (supinacją) 3x

Przedramię:

- uginanie przedramion ze sztangą (nachwytem) 3x
- ściskacze nadgarstka 3x do oporu.

We wszystkich ćwiczeniach oczywiście powtórzenia 12/10/8 z progresją ciężaru.
Przygotuję niedługo filmik (jak znajdę troszkę czasu), gdzie pokażę wszystkie ćwiczenia. Będę wtedy prosiło krytykę techniki. Ale to za kilka dni, jak zluzuje się troszkę z pracą i innymi głupotami. See You!!! :padam:
PS. Dietka w miarę utrzymana, wczoraj też za dużo nie piłem (tyle co nic :rotfl: ) i nie obżerałem się :] .
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
a cięzaru nie wypisujesz?

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step

a cięzaru nie wypisujesz?

Na razie uczę się poprawnej techniki. Nagrywam się na aparat i porównuję z filmikami z neta. Za kilka dni wkleję jakiś filmik i będę liczył na darmowe konsultacje ;)

Dziś dzień 46 - czwartek.

Rano byłem ze swoją klasą w muzeum. Liczyłem, że lekcja muzealna potrwa jakieś 2 godziny, a tu zonk. 45 minut i po sprawie. Szkoda mi było dzieciaków (nie chciałem, żeby wracali na lekcje :] ) to zrobiłem im lekcję w Parku Oliwskim. Sam nawet trochę się pobawiłem w "ganianego" (kondycja nie spadła :ok: ) Ale dzieciaki mają jeszcze większą. Zdziwiony byłem, bo teraz to głównie dzieci neostrady rosną, przybite tyłkiem do krzesła i przyklejone do monitora. Jestem pozytywnie rozczarowany. Sam mam zamiar wychować Krzysia w duchu sportowym. A Park Oliwski nawet późną jesienią jest ładny.

Dołączona grafika

Zdjęcie nie moje oczywiście :luka:

Trening:

Nogi:

- przysiady ze sztanga na barkach 3x
- wykroki ze sztangielkami 3x
- wspięcia ze sztangą 3x

Barki:

- podciąganie sztangi nachwytem na szerokość barków wzdłuż tułowia 3x
- wyciskanie sztangi zza pleców 3x
- unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tułowia 3x
- sztrugsy sztangielkami lub sztanga 3x

Dietka taka sobie. Miałem za dużą przerwę w posiłkach. Po śniadaniu nie jadłem aż do obiadu. Poza tym za dużo chleba żytniego i kiełbasy, ale zajebiście dobra była.

Śniadanie: Kanapki z kiełbasą wołową,
Obiad: Ryż z tuńczykiem w sosie egzotycznym,
Po treningowy: Kanapki z miodem + kanapki z kiełbasą wołową,
Kolacja: serek wiejski.

I tak na koniec najlepsze. Jutro ostatni dzień w pracy i do 5 stycznia off. Już się wypalałem pomału, przyda się przerwa i regeneracja :cwaniak:
See Youuu!! :super:
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step

przyda się przerwa i regeneracja


.... %%% :hyhy:
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step

Nagrywam się na aparat i porównuję z filmikami z neta. Za kilka dni wkleję jakiś filmik i będę liczył na darmowe konsultacje

wrzucaj je odrazu tu bo porownujesz z filmikami ale sam nie wylapiesz bledow a tu sporo osob jest kazdy oblooka i poprawi i sie wypowie odnosnie techniki i bledow, a i fotki moglbys dac z pozowania np :P
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Dzień 47. Piątek.

Filmiki wrzucę przy okazji następnego treningu. Te z poprzednich treningów się nie nadają delikatnie mówiąc. Nie chciałbym, żebym później śmigał po necie w samych gaciach i skarpetkach :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Dziś trening ABS II. Poszedł już dość lekko, w porównaniu z poprzednimi. O diecie dzisiejszej strach byłoby pisać. Total off od samego rana. O 8:00 miałem wigilię z nauczycielami (zjadłem z pięć kawałków smażonej ryby, pierogi, rybę po grecku, barszcz, pierniczki itd.) Później wigilia z klasą (tu najadłem się chipsów i czekolady zapijając wszystko colą). Kilka słodkości mi zostało i w domu przez cały dzień z żoną podjadamy. Jak już wszystko dziś niezdrowe, to jeszcze kupiłem browarki na wieczór i właśnie otwieram dębowe. Czuję się z tym ok. Raz na jakiś czas można, szczególnie, że jutro ostatni trening przed tygodniową przerwą. Już cztery tygodnie splitu mijają i myślę, że już załapałem co i jak. Zresztą jutro mi powiecie jak zobaczycie filmiki.

PS. Dziś w nocy obudziło mnie mrowienie w mięśniach. Czułem chyba jak się odbudowują. Dziwne uczucie, bezbolesne, to normalne? :przestraszony:
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Witam po tygodniowej nieobecności.
Tydzień minął mi na obijaniu się... jeśli chodzi o dietę, to okres świąteczny zawsze wymusi niezbyt zdrowe potrawy typu smażone pierogi, bigos itp. tradycyjne dania. Ale nie było tak źle, jadłem dużo ryb i nie objadałem się nadmiernie jak to często bywa przy świętach. Tęskniłem za treningiem i już nie mogę się doczekać tej 17, kiedy to zrobię klatkę i tricepsa :hyhy: :rotfl: Nagram dziś krótki filmik i będę czekał na Wasze uwagi odnośnie techniki. No chyba, że baterie się wyczerpią, bo w święta trochę zdjęć robiłem... Zobaczymy. Mam nadzieję, że Święta macie udane. Pozdro!

EDIT:
Dzisiejszy trening:

Klatka:

- wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 3x
- wyciskanie sztangi na skosie 3x
- rozpiętki na ławce skośnej 3x

Triceps:

- pompki w podporze tyłem 3x
- wyciskanie francuskie sztangi do czoła nachwytem 3x

Oczywiście nic nie nagrałem, bo baterie siadły zaraz po włączeniu aparatu. Przy następnym treningu już będzie filmik na 100%.

Dietka:

śniadanie: kanapki z serem żółtym,
II śniadanie: makowiec i kawa :idiota:
owoce: jabłka i banany,
obiad: pierogi z kapustą i grzybami (zapasy z domu dostałem :krzeslem: ale to już ostatni rzut)
po treningu: ryż z tuńczykiem,
kolacja: serek wiejski.

Czyli pół na pół. Zakupiłem za to prowiant na najbliższy tydzień i dieta będzie naprawdę zdrowa. Zebrałem też kaskę na dodatkowe obciążenie i już niedługo będzie w domu 90 kg obciążenia :hurra: To taki mały prezent i motywacja za razem. Zbyt dużo kasy już zainwestowałem w sprzęt, żeby stał bezużytecznie. Tym pozytywnym akcentem kończę na dziś i pozdrawiam!
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
No i zbyt pozytywnie chyba było. Dziś schylając się po Krzysia odczułem nagły, silny ból w części lędźwiowej kręgosłupa. Taki paralizator, od razu klęknąłem na kolana i z trudem położyłem się na łóżku. Uczucie w stylu "dysk mi wypadł". Z godzinę przeleżałem na łóżku i teraz już chodzę i ogólnie poruszam się, ale wciąż czuję ból. Nie mogę się schylić, kucnąć itp. Przeczytałem w Internecie, że to może być rwa kulszowa. Boję się, że to koniec treningów :/ Przynajmniej na jakiś czas... Miał ktoś z Was coś takiego kiedyś?
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Krzysiu, - idź do lekarza to moze sie dowiesz co Ci dolega i wtedy mozna prubowac cos zaradzić :P
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
To zapewne posrednia wina wiosłowania ze sztangą...
  • 0

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
moja Mama to ma... tzn rwe kulszowa... plastry rozgrzewajace powinny pomoc. chcociaz to bardzo lubi nawracac wiec generalnie uwazaj bardziej na te plecy... z tego co wiem to boli np. przy siedzeniu (latwiej jest stac lub nawet chodzic-podobno mniej boli) o ile oczywiscie to rwa...;p zdrowia zycze!
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
A i przypomniało mi sie ze pomaga przynajmniej doraźnie powiszenie sobie na drążku tak żeby nogi swobodnie zwisały wtedy kręgosłup sie rozciaga
i ból powinien minać ale jak mówie doraźnie. A tak to lekarz.


pare lat temu tez miałem ogromne problemy z kregosłupem ledźwiowym
wyleczyła mnie siłownia i... martwy ciąg w niepełnym zakresie ruchu.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
takie sa skutki braku rozgrzewki odpowiedniej
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024