Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysiu - step by step


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
271 odpowiedzi w tym temacie

TomeX
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:pilka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Nie zalamuj sie chociaz trening przeciez sprawia Ci przyjemnosc, nie ma sie co przejmowac codziennoscia kazdego dnia zdarzaja sie nieprzewidzane niespodzianki najwazniejsze aby nie psuly Ci humoru rzeczy na ktore nie masz wplywu :) jedzenie mozesz zabierac do pracy prawda ? Przynajmniej starales sie robic tak do tej pory i nawet niezle Ci to wychodzilo z bieganiem tez dasz sobie rade to ze zaspales kilka razy to nic przeciez jutro bedzie lepiej :)
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
NIe pitol,dasz rade,bedą z ciebie koksy hehehe ;) w trudnych chwilach,przypomnij sobie jaka masz motywacje ;)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
ja bym zaczal od 9s na duze partie i 6s na male w 2-3 cw w 3seriach
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Dzień 35. Niedziela.

Dzięki chłopaki za motywację, dziś faktycznie lepszy dzień... Dzięki Faraonie za radę. Faktycznie układ 12 na duże 9 na małe jest jeszcze nie dla mnie. Po takim treningu byłem wypluty. Po plecach przez 3 dni nie mogłem się podciągać na drążku... Dziś zrobiłem 9 na klatkę i 6 na trica i czuję, że to jest to.

Trening:

Klatka:
- wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 3x
- wyciskanie sztangielek na skosie 3x
- rozpiętki na ławce płaskiej 3x


Triceps:
- pompki w podporze tyłem 3x
- wyciskanie francuskie sztangi do głowy 3x

No i był power!

Dieta:

-śniadanie: jajka na twardo i grahamki,
-II śniadanie: owoce - jabłka,
- obiad: ryż + kurczak w sosie sł-kw.
- po treningowy: ryż z tuńczykiem,
- kolacja: serek wiejski.

Dziś byłem z rodziną nad morzem nawdychałem się jodu. Moim zdaniem morze każdą porą roku jest godne.

Dołączona grafika

Nawet w taką szarugę. Trzymajcie się. Dzięki :super:
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step

pompki w podporze tyłem 3x

to cw bym zmienil na francus hantlem albo pompki ale na poreczach czy tez na prostowanie przedramion z hantlem w chwycie mlotkowym w opadzie tulowia, pompki w podporze tylem sa raczej na dopompe juz taka dobitke jakby po 2 solidnych cwiczonkach na trica, sugerowalbym wybrac ktores z w/w cw. narazie lap sie podstaw, przywiekszym stazu bedziesz mogl se dodawac pompki w podporze tylem na dobitke.
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step

(...) pompki w podporze tylem sa raczej na dopompe juz taka dobitke jakby po 2 solidnych cwiczonkach na trica (..)


Uwierz mi Ramzes, triceps był już dobity po klatce :rotfl: Chyba na razie je zostawię, bo dobrze go dobiło na koniec. Z czasem jak nabiorę większej wytrzymałości mięśniowej to zastosuję się do Twojej rady.

Dziś dzień 37. Wtorek.


Dziś godny dzień. W pracy mieliśmy podsumowanie wizytacji. Kuratorium bada co jakiś czas, czy placówki pracują zgodnie ze standardami i nasza szkoła wypadła świetnie. Żadnych zaleceń poza "nie zmieniajcie się". Ostatnie tygodnie to ogólnie dość pracowite (mikołajki, apele do przygotowania, sprawdziany, zaliczenia w policealnej itp.), ale dziś znalazłem czas na wszystko. Był i trening (w końcu solidny) co widać na moich dłoniach. Zdjęcie nie oddaje rzeczywistości

Dołączona grafika

Mam najzwyczajniej w świecie odciski :rotfl:

Co do szczegółów to było dziś:

Plecy:
- martwy ciąg 3x
- podciąganie na drążku 3x7 powt.
- wiosłowanie sztangą podchwytem 3x

Biceps:
- uginanie przedramion ze sztanga 3x
- uginanie sztangielek stojąc ze skrętem nadgarstka (supinacją) 3x


Dieta:

Jak najbardziej spoko, z małym wyjątkiem :/

śniadanie: kanapki (chleb pełnoziarnisty z kindziukiem)
II śniadanie: to samo, + jabłka
obiad: rosół i udko z kurczaka,
później napiłem się kawy i zjadłem z pół czekolady gorzkiej :przestraszony:
po treningowy: ryż + tuńczyk w sosie egzotycznym
Dołączona grafika
kolacja: serek wiejski.

Dzień do przodu po prostu. Czuję już jak mięśnie się odbudowują :ok:
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
jak takie odciski to moze zainwestuj w rekawiczki jakies takie z 20 zl i sa
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Z tego co widze to masz starsznie delikatne rączki ;)

przybijam ci "piątke" :rotfl:

Załączone pliki


  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Piona! Z tymi delikatnymi rączkami to masz 100% racji. Sam nie wiem czemu są takie... Przecież i boksowałem w przeszłości i pracowałem fizycznie... Kiedyś robiłem na budowie i wszyscy się ze mnie nabijali, że mam dłonie jak ginekolog :rotfl:

Dziś dzień 38. Środa.

Dziś postanowiłem sobie coś, czego nie jestem do końca pewien. Zawieszam jogging na jakiś czas. Po pierwsze zbyt często na niego zasypiam. Po drugie straciłem już oponkę i zbędny tłuszcz i mogę na spokojnie się zająć masą. Naczytałem się, że taki długotrwały wysiłek aerobowy nie jest korzystny przy nabieraniu mięśni... Dodatkowo wiem już, że nie będę miał czasu zapisać się na boks, więc kondycji nie muszę zdobywać na styczeń. Ostatnim argumentem jest idąca zima (nie mam butów do biegania, a w adidasach grozi skręcenie kostki) Same wady. Postanowiłem więc, że za jogging biorę się 1 kwietnia. Do tego czasu masa, oczywiście wrócę do biegania jeśli zauważę, że nabieram tłuszczu. Postanowiłem, że coś za coś i zamiast biegania wrzucam sobie ABS II w dni bez treningu. Dziś zacząłem i pojechałem od samego początku treningiem dla początkujących. Kilka minut, zdawałoby się, że pikuś, a jednak ledwo zrobiłem, tak mięśnie zaczęły palić. Dobry jest...

Dołączona grafika

Byłem dziś z rodziną na Starym Mieście połazić... zawsze w takich sytuacjach zasiedzimy się gdzieś za długo i musimy wszamać coś niezbyt zdrowego. Dlatego o diecie dziś nawet nie piszę :zawstydzony: Za to mała fotka z moim brzdącem.

Dołączona grafika

Święta idą. Już sobie wstępnie rozpisałem plan do czerwca. Wrzucę jutro do ocenki. See You!!!
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Mi sie dłonie strasznie wyrobiły od Iron Hand
niestety nie polecę ci go bo nie mozna go nigdzie znaleźć
a szkoda bo sprzęt wart wiele. spróbuj dla odmiany pocwiczyć
konsekwentnie przez kilka miesiecy dzień w dzień (tak codziennie!)
robiąc np 3 serie sciskaczami do oporu aż juz palcami nie mozesz ruszyć.

sprzecik jest bardzo tani najlepiej trenować jak oglądasz TV
po 2-3 miesiacach powinieneś zauważyć "przyrost masy" na dłoni (naprawdę)
i wzrost siły uscisku i twardości :)

dla zachety powiem ci ze np legitymowałem sie przecietnym uściskiem
około 70-75 kg, dzieki regularnym teningom na IH doszedłem do ponad 105 kg
jak komuś ścisnę złośliwie łapkę to aż piszczy :hyhy:
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Dzięki za radę Body, na pewno skorzystam. Mam dwa ściskacze nadgarstków, więc pozostaje tylko ćwiczyć.

Dzień 39. Czwartek.

Rozpisałem sobie schemat mniej więcej do wakacji i jeśli dobrze pójdzie będę się tego trzymał. Na razie do 20.12.08 mam ciągle masę po 9 serii na duże i po 6 na małe grupy.
Od 21.12.08-28.12.08 tydzień przerwy. Trochę wymuszony, bo nie będzie mnie w Gdańsku, więc zrobię regenerację.
Od 29.12.08 do 25.01.09 masa w dalszym ciągu (9 na duże i 6 na małe)
Od 26.01.09 do 1.02.09 tydzień regeneracji.
Od 2.02.09 do 29.03.09 masa (12 na duże i 9 na małe)
Od 30.03 do 05.04.09 regeneracja
Od 06.04.09 do 31.05.09 dorzucam do treningu aeroby w postaci joggingu i jazdy na rolkach.

Dalej już nie wybiegam. To teraz mój cel i jeśli do końca maja będę się go trzymał to będę z siebie mega dumny. Na razie to dla mnie science fiction.

Ale małymi krokami do celu. W dni bez treningu tzn. poniedziałek, środa i piątek zarzuciłem ABS II i tu też pojawia się wyzwanie. Nie wiem czy podołam, ale jestem dobrej myśli.

Na ale wróćmy do rzeczywistości...

Dzisiejszy trening:

Nogi + barki

Nogi:

- przysiady ze sztanga na barkach 4x
- wspięcia ze sztanga 3x
- wspięcia odwrotne ze sztangą 3x.

Barki:

- wyciskanie sztangi zza głowy 3x
- podciąganie sztangi nachwytem na szerokość barków wzdłuż tułowia 3x
- unoszenie sztangielek bokiem wysoko w górę 3x

Zapomniałem zrobić szrugsów, ale i tak jestem z treningu zadowolony. Podobnie z diety:

śniadanie: chleb żytni z kiełbasą żywiecką,
II śniadanie: to samo,
owoce: 3 jabłka,
obiad: fasolka po bretońsku,
po treningowy: ryż z tuńczykiem w sosie mexykańskim
Dołączona grafika
kolacja: serek wiejski.

Z cyklu, którego dawno nie było, czyli moje akcesoria bokserskie przedstawiam refleksówkę. Gruszka służy (jak sama nazwa wskazuje) do wyrabiania refleksu. Naprawdę trudną w nią czysto trafić. Na zdjęciu - za chwilkę zadam lewy sierp (pięknie doszedł).

Dołączona grafika

Rękawice, które mam na rękach to tzw. przyrządówki. Służą do pracy na przyrządach typu gruszki, worki itp. ustrojstwa.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

I to chyba na tyle dziś. Dobrej nocy.
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step

Barki:

dodaj cos na tył barków ;) np: unoszenie w opadzie. trening mógł by wygladac tak:
wyciskanie sztangielek 12/10/8/6
unoszenie hantelek na boki 3-4x12
unoszenie w opadzie 3x12
;)
  • 0

TomeX
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:pilka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Moze dorzuc cos na nogi z tego co widze to masz az dwa (wystarczy jedno) cwiczenia na lydki (wspiecia) i tylko jedno na miesnie czworoglowe moze dodaj jakies wykroki ze sztanga/hantlami ? skoro nie masz dostepu do maszyn.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Jak chcesz szybko mieć duze bary to rób
podciaganie sztangi wzdłuż tułowia szerokim chwytem
mi zawsze po tym ćwiczeniu barki idą super
aczkolwiek trzeba sie nauczyc techniki.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step

Jak chcesz szybko mieć duze bary to rób
podciaganie sztangi wzdłuż tułowia szerokim chwytem

no ja bym tak nie powiedzial wlasnie przy tym cwiczeniu trza czasu na ich rozbudowe, predzej wycisk i unoszenia
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
No ja bym tak powiedział, bo wyciskałem na barki
po 100 kg i jakos nie szło, unoszenie średnio
a podciaganie sztangi od razu rosły.
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Witajcie!! :padam:
Nareszcie po weekendzie. Zamiast cały tydzień czekać na niego - cieszę się, że minął. Tak to jest jak się za dużo pracuje. Ale pocieszam się, że jeszcze tydzień i czeka mnie długa przerwa świąteczna. Bo już się wypalam pomału. No dobra, dość narzekania:

Dzień 40, 41 i 42, czyli piątek, sobota i niedziela.

W piątek pocisnąłem sobie ABS II i mam z nim niewielki problem. Konkretnie chodzi mi o ćwiczenie pierwsze, czyli wypychanie nóg do góry. Jedno powtórzenie zrozumiałem jako podniesienie nóg z poziomu do kąta 90 stopni i wypchnięcie do góry. Powtórzenie kończy się opuszczeniem nóg powtórnie do poziomu. Tymczasem czytałem gdzieś, że wypycha się bez opuszczania nóg do poziomu. Wie ktoś jak to powinno wyglądać tak naprawdę?

Sobota trening klatka + triceps:

Klatka:

- wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 3x
- wyciskanie sztangi na skosie 3x
- rozpiętki na ławce płaskiej 3x

Triceps:
- wyciskanie francuskie sztangi do czoła nachwytem 3x
- pompki w podporze tyłem 3x

Trening przy pełnej mobilizacji, więc się cieszę jak cholera.

Niedziela to regeneracja. Nabrałem sobie kanapek do pracy, żeby jeść w miarę regularnie. Dieta przez trzy dni utrzymana. Po treningu wypróbowałem nowego tuńczyka (w pomidorach), ale nie przebił tego w sosie curry. Chyba więc zakończyłem selekcję. Ryż kupiłem sobie brązowy i chyba tylko taki zacznę jeść. Ogólnie zauważyłem, że taka dieta niesie wiele korzyści, bo jakiś taki bardziej naładowany chodzę :hyhy:

Za dwa dni mój syn ma pierwsze urodziny. Jak ten czas szybko zleciał. Jak sięgam pamięcią rok wstecz, to miałem postanowienie, aby zacząć ćwiczyć :rotfl: no ale zacząłem w 2008. Ogólnie ten grudzień jakiś lepszy. Dziś Stoczniowiec pokonał GKS Tychy i umocnił się na pozycji lidera.

Dołączona grafika

Dobra, idę trochę czasu żonie poświęcić :P See You!
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
heheh twoj Stoczniowiec juz nie jest liderem od 2 kolejek, Podhale obecnie przoduje !!! a w piatek jak ci pewnie wiadomo dostaliscie od nas czyli Cracovi !!! hehe ;)

no i pomimo ze jestes ze tak powiem przeciwnym biegunem, pozdro dla fana hokeja :]
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Właściwie to są razem na pierwszym, ale w każdej tabeli Stocznia jest na pierwszym. Zresztą 19.12. wszystko będzie jasne :hurra:
Pozdrawiam fana Cracovii :krzeslem: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Dzień 43 i 44. Poniedziałek i wtorek.

Poniedziałek upłynął mi bardzo szybko, nawet się nie będę rozpisywał. Dietka w miarę, więc jest ok. ABS II zrobiony. Dzień do przodu po prostu.

Wtorek - dzień treningowy.
Dziś pierwsze urodziny mojego synka. 16 grudnia 2007r. o godz. 15:28 świat stał się zupełnie inny. :hurra: Dziś miałem mało czasu na trening właśnie ze względu na jego urodzinki. Udało mi się wyrwać tylko 45 min. i zrobiłem plecy. Biceps zostawię sobie na jutro (dorzucę do niego przedramię). Jeśli chodzi o plecki to wykonałem na nie takie oto ćwiczenia:
- podciąganie na sztandze leżąc 3 x 15 powtórzeń,
- podciąganie końca sztangi w opadzie 3 x
- wzniosy na ławeczce rzymskiej 3 x 20 powtórzeń.

A to mój jubilat. Zdjęcie z dzisiaj. Taki mały, a już łapie za sztangę :super:

Dołączona grafika

Jeśli chodzi o dietkę dzisiejszą to połowicznie ok. Był tuńczyk z ryżem, był chleb pełnoziarnisty z wędliną, był makaron razowy z mięsem wołowym... ale był też tort wiśniowy i wieczorkiem z żoną jakiś alko rozpracujemy. Ale to jak mały zaśnie. Dobra spadam, bo tylko na chwilę wpadłem. Trzymajcie się siłacze :padam:
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024