Skocz do zawartości


Zdjęcie

ROZSTĘPY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

siwkus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ROZSTĘPY
Cwicze pełne 2 miesiące disiej rano zuważyłem małe rozstepy na bicepsie!!!! :( co zrobic zeby sie nie powiekszały te rozstępy?? Co robić zeby sie nowe nie pojawiały na innych mięśniach........ pomóżcie
  • 0
PoZDrO

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZSTĘPY
czesc
to co piszesz jest bardzo dziwne, z tego co wiem to rozstepy powstaja z powodu zbyt szybkiego przybierania masy miesniowej lub tkanki tluszczowej, albo inaczej powstaja gdzy skora zaczyna sie bardzo szybko naciagac a organiz nie nadaza i powstaja rozstepy, (sytuacja taka czesto pojawia sie u kobiet w ciazy) w twoim przypadku ciezko powiedziec skad moga byc te rozstepy i to po 2 miesiacach treningu, nie jest to spowodowane szybkim przybieraniem wagi bo wazysz 70 kg no chyba ze 2 miesiace temu wazyles 50 kg? no i zakladam ze nie bierzesz zadnych sterydow?
ja trenuje 7 lat i w ciagu roku moja waga zmienia sie nawet do 15 kg i nie wystepuja u mnie zane rozstepy? wiec trudno jest powieziec co to moze byc
moja rada:
jezeli jestes pewny ze sa to rozstepy skontaktuj sie z lekarzem albo przepisze ci jakies masci na rozstepy ktore zlagodza objawy lub dokladnie okreslii co to jest
pozdrawiam
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZSTĘPY
śmigaj do apteki i kup sobie maść na rożstępy, nie koniecznie najdroższą :) rożstepy to sparawa indywidualna jednemu sie robią drugiemu nie.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

siwkus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZSTĘPY
jak zaczynałęm ćwiczyc to wazyłęm zee 67 kg a teraz sa ale takie malutkie ledwo widoczne poczekam moze sie myłe ale moj kolega ma takie roztepy na bicepsie jak bedzie lepjej widac to kupie sobie masc!!
  • 0
PoZDrO

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZSTĘPY
z tego co wiem to im szybciej zaczniesz cos z nimi robic tym lepiej dla ciebie pozniej to juz moze byc za pozno a rozstepy nie wygladaja najlepiej
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZSTĘPY
Siwkus - jeżeli to rozstępy, to "walcz z nimi już teraz". Moja siostra będąc w ciązy stosowała maść FISSAN (18-20zł) i stwierdziła, że jest dobra - wybiela rozstępy. Z tego co wiem, to żadna maść ich nie usunie.
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZSTĘPY
cepan - tania a dobra masc na rozstepy... no WBD dobrze mowi masci stosuje sie by wybielic rozstepy... zeby nowe sie nie pojawialy mozesz brac po treningu prysznic i smarowac sie jakas np oliwka co natluszczy Ci skore do tego mozna brac kolagen, wit e+a ale rozstepy to indywidualna sprawa niektorzy je maja niektorzy nie
  • 0
Be free.

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZSTĘPY
Dokładnie indywidualna sprawa, np. ja je mam, a koledzy nie.
Cóż tak bywa :)
  • 0

siwkus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZSTĘPY
eheh to chyba niesa roztepy bo moi doledzy na bicepsie to maja i inna strone te roztepy a pozatym dobre rady na przyszłość
  • 0
PoZDrO



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024