Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysiu - step by step


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
271 odpowiedzi w tym temacie

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
No to co tu dużo mówić... czekamy na wpisy i na nowy rok zdrowia szczęścia i jedziesz :]
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Hej chłopaki. Jutro idę na siłkę i w związku z tym moje pytanie: czy mogę zrobić na jednej sesji klatkę, biceps i triceps? Najlepiej by było dla mnie, bo tam jest modlitewnik i sztanga łamana, a nie mam jak w inny dzień tygodnia tam zajrzeć. Ewentualnie zrobię klatka+biceps... Co zrobić?
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Jak jest Ci lepiej łapki ćwiczyć tam to zmodyfikować trzeba trening tak żeby było Ci najlepiej bo 3 partie na jednym treningu to trochę za dużo na moje oko.
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Training Day, poniedziałek 4.01.210

Zrobiłem dziś zestaw dyskotekowy, czyli klatka + biceps. Triceps zostawiłem sobie na czwartek. Nie wiem, czy to dobre rozwiązanie, dowiem się z czasem. W sumie triceps to mój najlepszy mięsień. Nie potrzebuje wielkiej stymulacji by rosnąć. Dziś roznosiła mnie energia. Mimo, że zrobiłem 12 serii na klatkę i 9 na bicka i pomyślałem, że spokojnie mógłbym dać kilka serii trica. Zamiast tego zrobiłem kilka serii na przedramię. Kusiło mnie też zrobić brzuch, ale opamiętałem się.
Klatka:
wyciskanie na ławce prostej 4 serie,
wyciskanie na skosie 4 serie,
rozpiętki 4 serie
Biceps:
biceps sztangą łamaną 3 serie,
biceps sztangielkami z supinacją 3 serie,
biceps sztangą łamaną na modlitewniku 3 serie
Przedramię:
kilka serii nachwytem i podchwytem w oparciu o ławkę.

Zastanawiają mnie rozpiętki. Nałożyłem sobie na hantle po 10 kg obciążenia i nie wiem, czy to nie za dużo. Ostatnie powtórzenie w serii robiłem już ze sporym wysiłkiem, nie wiem, czy to ćwiczenie ma na celu tak siłowe podejście do sprawy?
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Ze sporym wysiłkiem ok ale czy z dobrą techniką po rozpiętkach jak się robi dobrze technicznie to klatę chce pompa rozerwać :D
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Ema Chłopaki, witam po długiej przerwie. Nie pisałem nic, bo po prostu brakuje mi czasu na rzeczy ważne i te mniej ważne po prostu omijam. Czytam forum cały czas, ćwiczę również systematycznie. Przydałaby się solidniejsza dieta, bo od dłuższego czasu oszczędzam gdzie się da, również na jedzeniu dla siebie. Szama typu pasztet i zupka chińska i herbata bez cukru przypominają mi standardy studenckie, ale co zrobić. Na dziecku oszczędzał nie będę. Złodziejski bank wkłada rękę do kieszeni i wyciąga co tylko się da. Po opłaceniu raty zostają grosze i trzeba ostro się starać, by zarobić dodatkowo. Ostatnio dużo jeżdżę na rowerze i ćwiczę ogólnorozwojówkę. Jestem zadowolony ze swojego wyglądu przed wakacjami. Może barki trochę odstają od reszty, więc ćwiczę je na osobnym treningu. Ale ogólnie jest spoks, mogło być gorzej. Pozdrawiam Was i życzę zdrowia! :)
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
No to może pochwalił byś się sylwetką wrzucając fotki :cwaniak: .
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step

Ema Chłopaki


no siemanko ;)

Daj jakie fotki moze co? jak chcesz oczywiscie :) skoro jestes zadowolony z formy. :) CO do szamy - wiadomo zycie. Czasem jest ciezko ale trzeba zacisnac zeby i zapierdalac.

Pozdrawiam Was i życzę zdrowia!


Rowniez i trzymaj sie!
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Ema. Zdjęć żadnych sobie nie robię, jakoś śmieszy mnie to pozowanie. Dziś zrobiła mi fotkę żona jak wychodziłem z morza, więc wstawię. Zresztą na nim niezbyt wiele widać... Nie wiedziałem, że robi, naprężyłbym się trochę :rotfl:

Dołączona grafika


U mnie ok. Ostatnimi czasy nie ćwiczyłem i dużo piłem piwa, coli, likieru itp. oraz jadłem dużo i niezdrowo. Tak to sobie odreagowywałem nagły przypływ gotówki. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Od razu - momentalnie zalało mnie tłuszczem. No ale od wczoraj wziąłem się znów za siebie i powróciłem do ćwiczeń. Skupiam się teraz na obwodowym i aerobach (dwa razy dziennie). Tak więc rano na rower i na stadion (w zależności od dnia rolki, gała lub kosz) po południu ćwiczenia obwodowe i zaraz potem na 40 min na rower. Również jedzenie poszło pod lupę i jest znacznie zdrowiej i z głową. No dobra spadam. Elo!
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
:) To dobrze, wracaj do siebie!

Nagły przypływ gotówki, to super ;) powodzenia, pozdrawiam ^^
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Mam podobnie Krzysiu jak Ty jak odstąpię od michy to zaraz łapie zbędny balast ale tez mi go łatwiej stracić jak wracam do "normalności" ;) . Fota ciężka do oceny ale widać że masz do czynienia z siłką :D.
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Miałem jakieś problemy z forum...

Postanowiłem przyspieszyć efekty spalania i rozpocząć trening hiit. Rozplanowałem to w ten sposób, że przez 3 dni będę ćwiczył siłowo i przez 3 hiit.

Pon. TR Siłowy
Wt. Hiit
Śr. TR Siłowy
Czw. Hiit
Pt. Siłowy
Sob. Hiit
Niedz. Wolne

Hiit będę robił w terenie (mam w pobliżu taki mały park) zacznę od 15 sek sprintu i 45 sek truchtu powtórzone 5 razy. Zresztą zobaczę jak to będzie, może zwiększę intensywność. Chyba nie będę już nic dokładał do tego, ewentualnie rano bedę jeżdził troszkę porzucać do kosza, ale tak zupełnie rekreacyjnie w ramach porannego rozruchu. Trening siłowy i Hiit planuję robić późnym popołudniem. Dorzucę też odpowiednio wcześniej l-karnitynę, może coś tam przyspieszy.

Dieta (mniej więcej)
7:00 płatki owsiane, żytnie i przenne z mlekiem,
10:00 chleb wieloziarnisty z polędwicą sopocką,
12:00 owoce (głównie jabłka i banany)
15:00 najczęściej pierś z kurczaka na parze, sałata, pomidor oraz kasza a piersią z kurczaka i warzywami.
16:00 l-karnityna
18:00 trening
19:30 serek wiejski, chleb wieloziarnisty
ok 22:30 białko w odżywce

Jeśli coś nie tak proszę o uwagi :ok:
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024