Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysiu - step by step


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
271 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
co racja to racja , ciekawe jakie gosc ma wymiary i wage :P

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
No Body dał ulepszenie tamtego i to jest to o co chodzi :D . Spore łapki szerokie bary krata :hyhy: klata rozbudowana :cwaniak:
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
owszem, dobry kox :D
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
W moim dzienniczku o koksach gadać :wstyd: :wstyd: :wstyd:
:rotfl:
Powiem Wam, że mam coraz większą energię do ćwiczeń. Nie chce mi się tylko później opisywać i zapamiętywać jakim ciężarem i jakie ćwiczenia robiłem :looka: No ale od trzech tygodni w miarę normalnie to idzie i czuję, że za tydzień zwiększę serie do 12 na duże i do 9 na małe grupy. Nie wiem, czy to wiosna ale mam znacznie więcej energii i chęci. Nie przeszkadza mi już, że muszę sprzęt rozkładać i ćwiczyć w przedpokoju (a tam miejsca za dużo nie ma) a później go złożyć pod szafę. Wcześniej nerwicy dostawałem :rotfl:

Dobra spadam na winko czerwone. Czytałem że bardzo zdrowo jest wypijać dwie lampki dziennie. Nie wiem, czy to prawda ale podobają mi się takie teorie.
Dołączona grafika
SeeeYouuu!!!
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Witam. Dziś wziąłem Treningbolon i konkretnie mnie rozkręciło. Nogi i barki z pełnym poświęceniem. Ponieważ nie byłem ostatnio na rolkach (praca w weekend po 12 godzin :orany: ) zrobiłem 9 serii na nogi. Przysiady, wspięcia na palce no i spróbowałem po raz pierwszy hack-przysiady ze sztangą... Co za ćwiczenie? Zabiło mnie prawie. Na barki standardowo wyciskanie w górę siedząc, wzniosy na bok i wzniosy na bok w opadzie tułowia. Na koniec szrugsy. Mam dwa pytania do treningu. Jeśli robię wyciskanie sztangą w górę to jak nisko mam opuszczać sztangę? Do klatki czy do czoła? Drugie pytanie - czy mogę wykonywać ćwiczenia w takiej kolejności:
- przysiady,
- hack-przysiady
- wyciskanie
- wzniosy na bok
- wzniosy na bok w opadzie tułowia,
- szrugsy
- wspiecia na palce.
Innymi słowy, czy mogę łydki pocisnąć na koniec treningu, czy może kolejność najpierw nogi całość a później barki?

A tak poza tym to jadę w sobotę na zlot. Żona ma swoje forum, na którym się udziela od dwóch lat i robią sobie z laskami spotkanie (już kolejne w sumie...) Ja jakoś nie wyobrażam sobie spotkania np. z maksem? :]
No a dziś w budzie miałem z dzieciakami technikę. Omawialiśmy znaki drogowe. Jak doszliśmy do tego znaku
Dołączona grafika
to przypomniał mi się avatar GuZa :rotfl: Zacząłem się śmiać, dzieciaki jak takie wafle - razem ze mną, nie wiedząc o co chodzi :rotfl: Głupawa. Dobra kończę, nara ziomki.
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
z klaty, mozesz taka kolejnosc
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
haha ciesze sie Krzysiu, że o mnie pamietasz :hyhy:
wracam do treningow to bedziesz mogl poczytac moje wypociny :)

pozdro
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Siema Ziomy. Ostatnio miałem strasznie zapracowane dni. No i byłem na zlocie forumowym. Muszę przyznać, że laski to potrafią dbać o siebie. Ok 12 kobitek a większość szczupła jakby nigdy dziecka nie miały... Faceci odwrotnie. Młode chłopy a prawie każdy z brzuchem. Nie wiem, z czego to wynika ale czułem się tam zajebiście. Jeśli chodzi o trening to mam teraz większą motywację. Skończyłem pierwsze 4 tygodnie ćwiczeń na masę i zaczynam kolejne cztery od zwiększenia serii. Dziś było 12 serii na klatkę i 9 na triceps. Muszę popracować jeszcze nad skróceniem czasu między seriami, bo dziś trening trwał 2 h, a chciałbym się zamknąć w 1,5. Dobra kończę, bo mały zasypia. Elo!
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
mi sie zdaje ze wynika to z tego ze chlop jak po slubie dziecko to juz sie odechciewa wsiego i taki efekt :wstyd: ale oczywiscie nie tyczy sie ludzi ktorzy weszli w pasje zwiazana z silka bo wiadomo silka wciaga jak narkotyk a im dluzszy staz tym bardziej, co do twojego treningu to powinien trwac 1h + rozgrzewka na pocz + strechnig przed i po mi sie udaje all zrobic w 65min, zmniejsz miedzy seriami czas odpoczynku rob ss, potrojne serie lub poprostu ustaw glowne cw typu przysiad, martwy, wyciski i 2 jakies na dobitke i tyle bo i tak najwiekszy wycisk miesnia maja przy tych podstawowych cw i to do nich trza najwiecej energii a reszta to mozna powiedziec na "pielegnacje" miesnia, jak nie bedziesz wiedzial co jak zrobic zmniejszyc to wrzuc to cos sie poradzi :hyhy: :cwaniak:
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Siema siema, jak mawiał pająk.
Od jakiegoś czasu nie chce mi się opisywać treningów. Ale trenuję twardo. Udało mi się skrócić czas treningu poniżej godziny, co przy jednoczesnym zwiększeniu ilości serii na duże grupy do 12 i małe do 9 wydawało mi się niemożliwe. Jednak z na blacie wszystko jest możliwe.

Dołączona grafika

Tak poza tym mam nową pasję. Kupiłem sobie okazyjnie kamerę. Tylko nie mogę zrzucać jeszcze na kompa, bo nagrywa w formacie mini dv. Potrzebuję kabel firewire no i jakiś program do zrzutu. Wtedy to już produkcje filmowe ruszą pełną parą :hyhy: Ostatnie dni spędziłem na codziennej jeździe na rolkach. Póki co odpuściłem sobie trening nóg, bo i tak są ostro eksploatowane. No i tyle. Załatwiłem sobie już fuchę na wakacje :super: Wszystko się układa. Tym pozytywnym akcentem kończę swoje wywody. Seee Youuu
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
No jak skróciłeś czas to już z formą lepiej i wydolnością też to za niedługo pewnie się filmiku z treningu doczekamy :D
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step

No jak skróciłeś czas to już z formą lepiej i wydolnością też to za niedługo pewnie się filmiku z treningu doczekamy :D


Dokładnie, lało się ze mnie, ale dawałem radę. Dwa razy w tygodniu robię też teraz brzuch i przedramię (moje pięty achillesowe). Nie wiem, czy to jest odpowiedni rozkład ale teraz wygląda to następująco:

Poniedziałek: barki,
Wtorek: brzuch, przedramię
Środa: plecy, biceps
Czwartek: wolne
Piątek: klatka, triceps
Sobota: brzuch, przedramię
Niedziela: wolne.

Jak już pisałem póki jeżdżę na rolkach odpuściłem trening nóg, żeby ich nie przetrenować.
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
przedramie pracuje tez przy innych partiach- napewno je trudno przetrenowac, ale tez wiecej nie znaczy lepiej- na twoim miejscu dodał bym je do normalnych dni treningowych (np: poniedziałek i piątek ;) )
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
To tak też zrobię.
Dziś miał być dzień treningowy ale odpuszczam sobie. Tzn. przekładam. Muszę sobie teraz wszystko poukładać i zaplanować. Sporo się zmieniło... ale od początku. Dziś na jednej z lekcji jakie miałem do przeprowadzenia wypadła próba poloneza (6 klasy też tańczą poloneza na zakończenie szkoły :rotfl: Za moich czasów tylko maturalne klasy tańczyły. Dziś tańczy podstawówka, gimnazjum i szkoły średnie :rotfl: ) W każdym razie siedzę sobie na sali, w-f-ści uczą dzieciaki tańczyć i nagle widzę, że lekko przymknięte drzwi kantorka skrywają jakiś sekret :P Okazuje się, że za salką, w której leżą piłki, szarfy, ringa itp. rzeczy jest jeszcze jedna salka. A tam siłka. Nie jest to może jakaś profesjonalna siłownia z wyciągami itp. ale znacznie więcej sprzętu niż mam w domu. Więcej też obciążenia na sztangę. Talerze 20 kg, 15 kg, 10 kg, 5 kg, po kilka sztuk każdej wagi, dwie ławki (solidne) modlitewnik, drążek i nie pamiętam co tam jeszcze jest. Byłem w takim szoku, że nie zapamiętałem. Oczywiście mogę sobie ze wszystkiego korzystać. Teraz pozostaje mi zaplanowanie i podzielenie w jakie dni najbardziej pasowało by mi ćwiczyć. Dużego wyboru nie mam. Tylko w poniedziałek i wtorek kończę o normalnych godzinach. W piątek też może uda się ustawić jeśli przełożę kółko informatyczne na inny dzień. Nie muszę zresztą zawsze ćwiczyć tam, w domu mam dość sprzętu żeby zrobić większość partii. W domu odpada tylko klatka i martwy, na które skończyło mi się obciążenie. Nie wiem teraz co robić, jakoś myślę, że tam będzie mi trudniej opuścić trening niż w domu. W domu zawsze coś się dzieje. Tu zakupy, tu z małym na szczepionkę, tu zawieść rachunek do policealnej itd. Zawsze coś. Tam miałbym jakoś więcej spokoju... Nie wiem, muszę to sobie poukładać, ale cieszę się zajebiście.
Dietkę też ostatnio w miarę trzymam, tzn. jem dość zdrowo... Dziś np. na śniadanie miałem grahamki z serem, wędliną, pomidorem i rzodkiewką, na drugie to samo ale bez pomidora, na obiad zaś był ryż z warzywami i ryba.
Dołączona grafika
No i na tyle. Pozdro pozdro ziomy!
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
To ciekawe znalezisko :D pozwiedzaj jeszcze szkołę to może coś jeszcze znajdziesz :D masz jakieś okienka w ciągu dnia pracy ? można by było trening zrobić zjeść i na lekcje ;)

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
No bez kitu, 4 lata tam pracuję a tu taka niespodzianka. Okienka mam, ale tylko godzinę lekcyjną. W 45 min musiałbym się uwinąć i taki spocony prowadzić lekcje :rotfl: Ale przemyślę jeszcze. Może jakoś po jednej partii upchnę. Poproszę Was później o rozpisanie jakie partie w jaki dzień, bo być może będę ćwiczył w poniedziałek, wtorek i piątek, więc nietypowo dość... :kwasny:
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
Te partie na które masz sprzęt i obciążenie możesz spokojnie robić w domu ;) . Ale to "znalezisko" przyda się :D .
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
na luzie mozesz tak cwiczyc

pon klatka, przod barkow
wt plecy, tyl barkow

pt nogi, ramiona

ciezkie polaczenie ale skuteczne :)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
nogi cwiczyc mozna zeby je przetrenowac musialbys niezle zapitalac a obaw niema takze luzem mozesz cisnac nogi
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysiu - step by step
taka uwaga jeszcze: dzień przed treningiem nóg nie zapychaj na rolkach (ogólnie rzadnych aerobów gdzie pracują nogi) :P
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024