Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cykl do oceny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Cykl do oceny
Witam wszystkich :)
Chciał bym was spytać co myślicie o połączeniu następujących suplementów, cel-masa/siła.

-Kreata Mega Caps Olimpu
-Gainer (Massa XXL, lub liczę na wasze inne dobre gainery)
-No Xplode


Chciałem się dowiedzieć co sądzicie o tym połączeniu, liczę również na może pomysły wasze z innymi suplementami ale z naciskiem na masę.

Jeszcze trochę o mnie.
Na siłownie mam staż już ponad rok, lecz przez lato zaniedbałem to i nie chodziłem, teraz ćwiczę od września czyli już 2 miesiące cykl na masę planuje w 3 miesiącu treningowym czyli w Listopadzie. To będzie mój pierwszy cykl po takiej przerwie ale liczę na duże efekty a cena nie gra roli. Liczę na waszą pomysłowość i pomoc nie zapominając o głównym celu MASIE.

Waga: 77,3 kg
Wzrost: 181
Wiek: 18


Czekam na pomysły i pozdrawiam! :padam: :padam: :padam:
  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl do oceny

liczę na wasze inne dobre gainery


ja jadę na gain bolicu dużo tańszy od mass xxl, kiedyś stosowałem także massa.
Obecnie jakoś nie mam zamiaru do niego wracać. Jakiś miażdżących efektów po nim nie było ;D

ogólnie powinno być ok + ewentualnie jakieś białko, witaminki
  • 0
Life is too short to be small

Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl do oceny
Masz rację, ja tak przykładowo napisałem nazwę gainera, ale też myślę o Gain bolicu jak w smaku znośny do picia.
  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl do oceny

jak w smaku znośny do picia.


jest okej.
Rozpuszczalność też ok, jeżeli chodzi o cena/jakoś oceniam go bdb ;)

Kiedyś mass był nieco tańszy od jakiegoś czasu jego cena poszła w górę. Dla mnie to niezrozumiałe. 5kg to prawie 150zł za tą cene masz hoho i jeszcze troche gaina.
  • 0
Life is too short to be small

Gusti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl do oceny
Dla mnie gainbolic jest beee.. chociaż nadal go używam bo mi 1kg został, strasznie dużo z gainbolica idzie w mase tłuszczową
Według mnie lepiej pomyśl nad czymś z większą zawartością białka :hyhy:
  • 0

matys-90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl do oceny
Co do suplementów to fajny zestaw. Ja aktualnie jestem min. na NO-Xplode i powiem Ci ze masakruje to cudo. A co do gainera to biore True Mass'a
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl do oceny
opcja 1

Kreata Mega Caps Olimpu

to juz stare i nie jare :rotfl: mozesz kupic sobie z tej samej firmy Creatine Magna Power, jakos o 10 zl drozsze, na allegro pewno jeszcze taniej ale napewno wyjdziesz na magnezowym chelacie lepiej niz na mono, zreszta pamietam body sie fascynował tą postacia kreatyny i jest ona np. w stormie ogolnie good stuff

opcja 2
ewentualnie mozna isc po bandzie i kupic activlab massive gainbody + no xplode. ten gainer jest w cenie gainbolica to raz, a dwa ze ma wiecej kreatyny mono w porcji, dlatego ekonomicznie mozna wrzucic go zamiast kreatyny mono i brac z no-xplode po treningu a za reszte pieniedzy dokupic inny suplement np bialko czy aminki czy omege3
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl do oceny
Myślę nad geinerem WEIDER Mega Mass 4000 7kg, do tego jak mówiłem No Xplode i teraz mam wątpliwości do krety ale już mam Mega caps olimpu .... :/
Panowie ogólnie dobre połączenie na masę ;) ??
  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl do oceny
7kg gainera ?? widze ze znow bede musial wyrazic swoja negatywna opinie nt. gainerow :rotfl: i ich stosowania w takich ilosciach hehe przeciez one nie zastapia posilku a jest tyle innych lepszych i zdrowszych zrodel ww
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl do oceny
7kg ale kupuję go z kolego na 2 a nie zamierzam rezygnować z diety, wciąż pamiętam że to jest suplement diety i wcale nie uważam że jak zjem go 3kg naraz to dużo przytyje :D, stosować go będę jako uzupełnienie diety i urozmaicenie .. :)
A mam pytanko co do Nitrix nowego środka na pompę BSN jestem ciekawy jakie są efekty i czy może go lepiej zastosować niż No Xplode :znudzony: i jeszcze jedno czy to napewno dobre połączenie gainer + No Xplode + kreta, gdyż udało mi się przeczytać

Pij, co najmiej 3 litry niegazowanej wody dziennie oraz minimum 1 L podczas treningu. Nigdy nie stosuj z mlekiem, białkiem i L-Glutaminą jednocześnie.


  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl do oceny
moja propozycja to N.O.K.O dla poczatkujacego takiego jak ty wystrczy a z NO poczekaj do natepnego cyklu z gainerów proponował bym MAMUTTHA.....do tego witaminki np. ADAMS NOW , ANIMAL PAK , ......z kretyny olimpa bym wogule zrezygnował ...możesz również zamiast gajnera zainwestować w białeczko np. DYMATIZE lub SYNTRAXA bo białeczka nigdy za wiele a wegle mozesz pociągnac z normalnego papu ;)
  • 0

Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl do oceny
Uważam że 3 miesiące to nie tak mało aby zacząć suplementacje, lecz proszę pamiętać że od 3 miesięcy ćwiczę po przerwie a ogólnie mój staż trwa ponad 1,5 roku +.
Czekam na dalsze opinię. :padam:
  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl do oceny
kup sobie jakiś pakiet po treningowy lepiej (torrent , volumass 35 , Anabolic Window ) albo glukoze ,bcaa itp bo najważniejszy posiłek spożywamy właśnie po treningu a wiadomo że jedzenie w szatni obiadu jest nie wygodne :hyhy: a reszte wyciągniesz z diety i wsio
No Xplode doby stuff i styknie ci solo nie kupował bym innych kreatynowych środków bo w sumie to po chuj ? bo jak więcej to lepiej ? właśnie nie ;) kreta to nie meta że trzeba dawkować co 4 godziny codziennie ;)

a co do kreatyn w gainerach to ja bym ich nie traktował poważnie :D chyba kazdy wie ze to raczej produkt II klasy jakości ;)

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl do oceny
weidera mozesz brac jak chcesz, no xplode biere tera i jest siekiera i motyka caly czas spompowany jestem, co do krety dodaj pare zl i wal na stormie
  • 0

iwan162
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl do oceny
Wiatm wszystkich.
Chcialbym was poprosic o opinie na temat cyklu ktory zakupilem.
Moj starz wynosi 2,5 roku wczesniej bralem kreatyne z treca i hmb ale teraz juz na mnie niechce dzialac wiedz zakupilem cos mocniejszego.
A teraz to co zakupilem:
BSN Cell mass 2 puchy , BSN No xplode 1 pucha , BSN nitrix 360 kapsulek , Universal ZMA pro 90 kapsulek , Biogenix Carbo 2kg , witaminy.
Aaa i jesli mozecie to napiszcie jak to rozplanowac z gory wielkie dzieki.
Pozdrawiam Iwan162.
  • 0

matys-90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl do oceny
Iwan rozpierdoli Cie :hyhy: Ja właśnie szamie No-Xplode, Cell Mass, Nitrix, Axis HT i True Mass i to jest po prostu szok. Ja Ci polecam brac Cell Mass'a w dnt na czczo i 6h pozniej a w dt na czczo i w połowie treningu. Nitrix 3 razy dziennie według zaleceń producenta, Xplode wiadomo jedynie przed treningiem.
  • 0

Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl do oceny
Panowie widzę bardzo ładne cykle przed wami, ja sam teraz będę brał Krete Mega caps olimp, Weider Mega Mass 4000 i no Xlopde zobaczymy jak to będzie ;)
  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...

iwan162
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl do oceny
Zobczymy jak to bedzie ale mam nadzieje ze cos z waga mi pojdzie w gore bo jak nie to sie naprawde wkurze tyle kasy wydac i zeby nic nie poszlo :D
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl do oceny
wszystko lezy w diecie... jezeli nie bedziesz tyl wrzucasz wiecej kalorii az do skutku... uwazajac abys tylko nie zaczal sie zalewac...
  • 0
wracamy do żywych...

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl do oceny
A propos glukozy ostatnio widziałem czystą glukoze spożywczą w tesco
saszetka 100 g kosztuje 1,7 zł czyli kilo by było za 17 złotych
całkiem dobry interes tak po treningu walnąć 100g glukozy i porcje białka...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024