Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

paxton
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna
Witam nazywam sie Michal i jest to moj pierwszy temat jak i post tutaj ;)

Zaznaczam ze mam 15 lat, lecz nie, nie jestem dzieckiem ktore chce sie popytac jak zdobyc szybkie efekty hehe ;)

Wiec tak, mieszkam w Londynie i kupilem 2 tyg temu Kreatyne "Createmax Extreme" firmy "Maximuscle" za 44 funty (~200zl) jest to 1103 gramy proszek.

Skład:

na 33g (Jedna porcja)
Energy: 124Kcal - 526Kj
Carbohydrate: 18.6g
Protein: 11.5g
Fat: trace
Creatine monohydrate: 5g
L-glutamine: 5g
GAA*: 1g
L-glycine: 1g
Potassium Bicarbonate: 0.5g
Sodium Bicarbonate: 0.5g
Fenugreek Extract 92mg
Albion Magnesium chelate 50mg
D-pinitiol 28mg
Bioperine(Black pepper extract) 5mg


Mysle ze juz w piatek wypije to wszystko, i teraz jest pytanie czy wedlug was zawodowcow ta kreatyna jest dobra, i gdybyscie mieli ja do wyboru wzielibyscie?

Pije juz ja od 2tyg, 2 razy dziennie po szkole lub w szkole ~15:00 i wieczorem 22:00
wieczorem rowniez cwicze, tak wiem ze zle ja biore lecz zauwazylem duze rezultaty

w ciagu 2tyg

W obwadzie muskól przyrost o 1,5CM!
klatka o 5cm!
i waga skoczyla o 5kg

kolejne pytanie:

czy jak np. przestane cwiczyc i brac kreatyne czy ten efekt opadnie? Czy to co wycwiczylem zostanie?



Kolejne pytanie, jakie najlepsze cwiczenie na terenie domu aby moc podnosic wiecej na laweczce bo jednym slowem jestem strasznie slaby na laweczce, niby jestem silny ale nie mam mocy zeby te sztange wycisnac, mam sztange w domu lecz laweczki nie stety nie.



Dzieki i pozdrawiam ;)

1)Wiek 15 lat
2)Wzrost 179cm
3)Waga 57kg :/
4)Stopień zatłuszczenia slabe
5)Metabolizm Bardzo szybki
6)Cel suplementacji: masa, rzeźba, siła, wytrzymałość.
7)Staż treningowy 3 miesiace
8)Czy już brałeś jakieś suplementy/odzywki? Tylko ta co wymienilem tutaj
9)Czy przestrzegasz diety? Nie sposywam diety lecz unikam tluszczu
10)Ile pieniedzy mozesz przeznaczyc na suplementy badz odzywki - i na jaki czas maja one starczyc ? Cena nie gra roli jak i czas.


  • 0

Kamil^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
Jaki staz?
15 lat to za malo nie bierz krety .. zrobisz to samo bez niej ..
Zacznij za Rok
  • 0

paxton
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
9 miesiecy lecz dopiero od 3 systematycznie
  • 0

Gusti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
No racja 15 lat to za mało, ja wziołem pierwszy raz kreatyne jak miałem prawie 17 lat. 1,5 cm w bicku to sporo ( ja tyle nawet na nitro nie mogę osiągnąć)
Widze że to wsumie jest taki stack kreatynowy( ale i tak 200zł to przepłaciłeś), pierwsze cykle powinno się robic na zwykłym mono a stacki które są silniejsze od mono powinno się dawać na którymś cyklu z kolei (mi tak przynajmniej tłumaczono)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
nazwalbym to raczej "mono-stack" hehe czyli mono + dodatki jak d-pinitol i ww do transportu, oraz glutamina czy glikocyjamina ktora podnosi produkcje wlasnej kreatyny. tak wiec przeplaciles maksymalnie, bo faktycznie wystarczyloby samo mono, co do godzin przyjmowania:

Pije juz ja od 2tyg, 2 razy dziennie po szkole lub w szkole ~15:00 i wieczorem 22:00
wieczorem rowniez cwicze

porcje po szkole przesuń na rano te 20 min przed sniadaniem, po treningu ok

czy jak np. przestane cwiczyc i brac kreatyne czy ten efekt opadnie? Czy to co wycwiczylem zostanie?

zostanie co wycwiczyles

Kolejne pytanie, jakie najlepsze cwiczenie na terenie domu aby moc podnosic wiecej na laweczce bo jednym slowem jestem strasznie slaby na laweczce

najprostym rozwiazaniem jest wiec cwiczenie jak najwiecej laweczki kosztem innych cwiczen na klatke, plus wrzucenie cwiczen na inne partie poprawiajace sile wyciskania jak np wyciskanie w wąskim uchwycie na triceps. ale bez podane przez Ciebie planu ciezko nawet ocenic czy jest on dobry bo moze jego zle rozplanowanie przynosi takie efekty
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


paxton
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
dzieki za odpowiedzi ;) czekam na dalsze wskazowki, ale wedlug mnie nie przeplacilem, bo wedlug tego co pisza jest to najlepsza kreatyna w Anglii i jedna z drozszych nie wierze w te tanie suplementy, konczy mi sie juz ten proszek i myslalem zeby przezucic sie na jakies tabletki, polecacie jakies? ew. proszek jesli lepszy ew. co kolwiek zeby byc wiekszyc, wazyc wiecej, prosze o nie podawac suplementow ktore pompuja cie woda ani zadnych sterydow. dzieki ;)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
podaj strone internetowa sklepu w uk skąd zamawiales to Ci znajdziemy, suplement tak ma ciekawy sklad tylko nam rozchodzilo sie ze jesli to jest Twoj 1 cykl kreatynowy to na samym mono za 10 funtow zrobisz podobne osiagi :D my w polsce kupujemy mono za 40-50 zl i jedziemy do przodu :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna

est Twoj 1 cykl kreatynowy to na samym mono za 10 funtow zrobisz podobne osiagi :D


j/w Joks napisal. Na mono zrobilbys w polaczeniu z dietka naprawde dobre postepy :)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


paxton
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
Tak pierwszy raz biore jakiekolwiek suplementy, diet nie stosuje jem wszystko co mozliwe oprocz tluszczow. kupilem w Argosie jest to sklep ze wszystkim i sa tam odzywki tez
TUTAJ

Teraz i tak kupowal bym na ebay poniewaz jest tam bardzo duzo suplementow z calego swiata ;) moglby ktos napisac troche wiecej o tym mono.


Edit i kolejne pytanie

Co mi da czysta tauryna? Energie?

Edit 2:
Szukalem w waszym sklepie kreatyny i baaardzo spodobala mi sie ta:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Skal jest lepszy od tej co teraz bralem, polecacie?
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
massacraza cene detaliczna nie oplaca sie kompletnie... spojrz na sklad ile tam jest wegli;/... ale jest sposob aby dostac to za niecale 70zł i wtedy juz sie w miare oplaca :D
  • 0
wracamy do żywych...

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
paxton, a czemu oprocz tluszczow? buehhe
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
paxton, tauryne mozesz sobie odpuscic, nic nie daje :D niby pobudza ale ja nigdy przed treningiem nie poczulem hehe, jako transporter do kreatyny tez zbedna. i nie unikaj tluszczy!!to przeciez w nich sa rozpuszczalne witaminy itd. i sa potrzebne do innych procesow, musisz odroznic tluszcze dobre ktore sa potrzebne nam i zdrowe obnizajac cholesterol, cisnienie, chronia serce jak np ryby,oliwa z oliwek czy w kapsolkach omega3 od tych zlych.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


paxton
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
Chodzilo mi raczej o tluszcze typu fast food, jesli chodzi o kurczaki ryby itp to jem.
  • 0

samael
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna

Wiec tak, mieszkam w Londynie i kupilem 2 tyg temu Kreatyne "Createmax Extreme" firmy "Maximuscle" za 44 funty (~200zl) jest to 1103 gramy proszek.


powiem ci tak paxton, firma Maximuscle robi produkty bardzo wysokiej jakosci i biorac krete z tej formy masz pewnosc ze to kreta jest najwyzszej jakosci. Czytajac co jest w skaldzie na opakowaniu masz pewnosc ze to tam faktycznie jest. Maximuscle, Muscletech i MET-Rx to najlepsze i najbardziej znane firmy w u.k. Wiec odpowiadajac na twoje pytanie kupiles dobry towar, ale nie jest powiedziane ze to dobry zakup, bo niestety cholernie drogi. A cena jednak tez gra role, no chyba ze nie wiesz co z kasa robic. Maximuscle i Muscletech to firmy dla bogatych businessmenow ktorzy po pracy ida sobie popakowac na silke - ich moze na to stac. Z tych 3 firm ogladaj sie raczej za Met-rx, ona jest z nich najtansza a rowniez ma wysokiej jakosci pordukty. I naprzyklad w przyszlosci na kolejny cykl obadaj taki produkt:

Met-Rx Amped

skład: Maltodextrin, Citric acid, Creatine ester phosphate sodium with N-Acetyl L-Cysteine, Flavourings, L-Arginine, L-Glutamine, Creatine monohydrate, Taurine, Beet juice powder, L-Leucine, L-Tyrosine, Trimagnesium phosphate, L-Valine, L-Isoleucine, Caffeine anhydrous, Disodium phosphate, Sweetener (Sucralose), Vitamin B6 (as Pyridoxine hydrochloride), Vitamin B12 (as Cyanocobalamin), Folic acid, Alpha ketoglutaric acid.

a jak masz problem z lapaniem masy to ten:

Met-Rx Size Up - cos pomiedzy stackiem a gainerem w polaczeniu z kretą

skład: Maltodextrin, Protein blend (Whey protein concentrate, Milk protein concentrate, Calcium sodium caseinate, L-Glutamine), Dutch cocoa powder, Vitamin & Minerals (Dipotassium phosphate, Calcium lactate, Dicalcium phosphate, Tricalcium phosphate, Potassium citrate, Beta carotene, Sodium citrate, Vitamin E as dl-Alpha tocopheryl acetate), Vitamin C (as Ascorbic acid), Ferrous fumarate, Niacin (as Niacinamide), Biotin, Sodium selenite, Potassium iodide, Zinc oxide, Vitamin A palmitate, Pantathenic acid (as d-calcium pantothenate), Vitamin K (as Phytonadione), Copper sulphate, Manganese sulphate, Vitamin B6 (as Pyridoxine hydrochloride), Thiamin hydrochloride (Vitamin B1), Riboflavin (Vitamin B2), Vitamin D3, Folic acid, Chromium picolinate, Vitamin B12 (as Cyanocobalamin), Sodium molybdate), Flavourings, Creatine monohydrate, Medium chain triglycerides, Bulking agents (Xanthan gum, Guar Gum), Cellulose gum, Sweeteners (Acesulfame K, Sucralose), Emulsifier (Soya lecithin), Carrageenan gum, Sodium chloride, Oat fibre, Flaxseed powder.

Ponad to obadaj sklepy holland and barrett - tam maja w miare tanie suple mniej znanych firm
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024