Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co najlepsze na trądzik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

Gusti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Co najlepsze na trądzik
Podajcie mi jakieś skuteczne suplementy, leki , maści lub sposoby na pozbycie się trądziku :zalamany:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co najlepsze na trądzik
davercin - masc
  • 0

husky1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co najlepsze na trądzik
cynk i mydło siarkowe ;)
  • 0

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co najlepsze na trądzik
zalezy jaka masz stan tego bo jak dosyc kiepski to nic ci nie pomoze tylko antybiotyki ja biore tetrarysal i od 2 tygodni zmiana o 180 stopni malo zostalo ale wydaje mi sie ze od nowa bede mial wysyp jak odstawie takze wiesz opowiedz cos o sobie
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co najlepsze na trądzik
Gusti, tylko dermatolog bo antybiotyków cała masa od davercinu przez jakies dalaciny az po erytromycyny. mi np. dermatolog powiedziala ze davercin w żelu wysusza i jest zly dla mojej cery, przepisala inny w płynie i jak ręką odjął, pozatym antybiotyki trzeba czesto zmieniac bo bakterie sie przyzwyczajają a i tak nie kupisz ich w aptece bez recepty wiec zapisz sie poprostu na wizytę u dermatologa :hyhy: dodatkowo cynk, i witaminy z grupy e
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co najlepsze na trądzik
zapizs sie do dermatologa a jak nie masz piniendzy to do bezplatnego ... i nie proponuje tego odkladac:)
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Co najlepsze na trądzik
Joks, no nie wiem ja tam lece juz gdzies 2 lata takim samym zestawem i zawsze pomaga, tylko zawsze jak troche zejda to wbijam w to no i wysyp znowu takze czuje sei zdeczka uzalezniony heh

ja juz ktorys raz polecam metronidazol zel i do tego lek robiony za caly zestaw kolo 7 zl (trzeba miec recepty) moze zrobie zdjecie tej buteleczki ktos wyczai sobie jaki tam sklad jest ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Co najlepsze na trądzik

moze zrobie zdjecie tej buteleczki ktos wyczai sobie jaki tam sklad jest ;p


każdy dermatolog daje inny skład, wiem bo już miałem w swojej karierze 3 dermatologów :hyhy:

Ten syf będzie wracał nie ma na to 100% lekarstwa, tak mi mówili lekarze. Najlepiej zapobiegać, smarować maściami itp. No ale wiadomo przejebane jak się ma wysypaną twarz no i plecy oraz klate :kwasny:

Ja jakiś czas temu też byłem zasypany nawet przedramię miałem lekko zasypane ale jakoś samo ustąpiło.

Nawet ostatnio lekarka mi mówiła że wolała by żebym nie chodził na siłownie...
Ale odpowiedziałem jej że mam 20 lat i nie wyobrażam sobie mojego "stylu" życia z którego została by wykreślona siłownia. No i cóż... Walczymy z tym...

Teraz trafiłem na dobrego lekarza tylko że wizyta to 80zł... :wstyd:


Mi generalnie maści nie pomagają a miałem ich wiele. Kiedyś miałem kuracje na leku TRETINEX drogi lek, ale bardzo skuteczny, przez prawie rok nie miałem ani jednego wyprysku wszystko zlazło. Są tylko minusy takie że to dość silny lek no i siłownia odpada raczej.

Trzeba się zdecydować, albo jedno albo drugie... Nie da się tego za bardzo pogodzić i dobrze się leczyć.
  • 0
Life is too short to be small

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Co najlepsze na trądzik

każdy dermatolog daje inny skład, wiem bo już miałem w swojej karierze 3 dermatologów :hyhy:


moze to i racja, ale ja teraz nawet nie chodze juz do dermatologa tylko do rodzinnego i on mi to przepisuje

ja tam nie mam wielkich z tym problemow jakis tam kilka wyjebie zawsze ale nawet te kilka bym wolal nie miec
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co najlepsze na trądzik
a ja wam mowie niema sie co przejmowac :rotfl: teraz jesli pojdziecie do dobrego salonu kosmetycznego to lepiej są wyposażeni niz szpitale hehe kolega ktory ma od lat tradzik i blizny po nim, poszedl do kosmetyczki na zabiegi i jak opowiadal ze mial do wyboru jakies naswietlania swiatlem, peelingi chemiczne, mikrodebrazje, lasery itd. no tyle tego jest ze niewiem jakim cudem ale blizny juz niema ani jeden hehe wszystko gladkie jak pupcia niemowlecia :rotfl: a robil tylko yellow peeleng za 500 zl w tym salonie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ktory podobno jest juz i tak starym rozwiazaniem i sa nowsze skuteczniejsze metody usuwania blizn, jednak po tym peelingu chemicznym nic mu sie nie robi nowego :rotfl: bede mial kase to sam planuje pojsc na taki zabieg, zawsze oczysci sie skore i zlikwiduje jakies stare przebarwienia/blizny/zmarszczki
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


JD
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co najlepsze na trądzik
Najskuteczniejszym lekiem na trądzik jest teraz izotretynoina. kuracja jest droga ale efekty super. Dermatolog musi zrobić badania czy możesz brac izotretynoine i trzeba liczyć sie ze skudkami ubocznymi jak wyschniete usta albo krwotoki z nosa ale zdarza sie to bardzo rzadko. :hyhy:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co najlepsze na trądzik

wyschniete usta albo krwotoki z nosa

lol wole poczekac az gospodarka hormonalna sie ureguluje, jak tradzik sie pojawi pozniej to upipierdole se skore i po sprawie bedzie :D przynajmniej miesnie bede widzial :D :rotfl:
  • 0

Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Co najlepsze na trądzik
Mi osobiście super pomógł Tetralysal, a do tego stosowałem na twarzy maść Isotrexin.
Tetralysal kosztuje ponad 40+zł 16 kap. a codziennie się bierze jedno na noc więc jest w miarę drogi ale mi naprawdę pomógł, a co do tej maści nie była taka droga ale również działanie bardzo git. Obydwa leki są niestety na receptę ... :P
  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Co najlepsze na trądzik

trzeba liczyć sie ze skudkami ubocznymi jak wyschniete usta albo krwotoki z nosa ale zdarza sie to bardzo rzadko.


no ja miałem wyschnięte usta i stosowałem balsamik :rotfl:

Dermatolog musi zrobić badania czy możesz brac izotretynoine


dokładnie, ja miałem morfologię krwi + enzymy wątrobowe.
  • 0
Life is too short to be small

Gusti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: Co najlepsze na trądzik
Myślałem nad tym peelingiem , ale z deka drogo ;/
Ja naraze się cebulą na noc smaruje ( gdzieś w necie znalazłem) i o dziwo pomaga mi na cere. Izotretynoine i Tetralysal brał i mi zbytnio nic nie pomagało.
A moja cera w stanie opłakanym to nie jest ale i tak jest sporo pryszczy (nie są to takie czerwone wielkie jak u niektórych)
A może jakieś witaminki powinienem brać w większych ilościach?
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Co najlepsze na trądzik

Myślałem nad tym peelingiem , ale z deka drogo ;/


wcale nie drogo kup se dermika meritum peeling drobnoziarnisty
(takie dla chłopów to jest) fanie odświeża facjatę

a pryszczochy posmaruj przez kilka dni spirytusem takim z apteki
ale nie więcej niz kilka dni bo ci zbyt wysuszy skórę
i efekt będzie jeszcze gorszy.

ponoć szare mydło też jest dobre.

cynk robi dobrze na skóre.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co najlepsze na trądzik
szare mydło lub siarkowe antybakteryjne, z witamin jak napisal body cynk, a takze witaminy E i PP, kup sobie np. capivit a+e i zincas forte
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


JD
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co najlepsze na trądzik
Jeszcze witamina b2 jest ponoć dobra :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024