Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cykl na OFFie kreatynowym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Cykl na OFFie kreatynowym
Elo Na dniach skoncze cykl na krecie... Cykl w miare sie udal... zrzucilem jeszcze 4-5 cm z pasa i do tego wrzucilem z kilogram miesa na siebie... Sylwetka wyglada duzo lepiej jak przed cyklem:D choc gdyby nie studia i nerwy/stres z nimi zwiazany zaliczylbym jeszcze lepszy wynik...

Moje pytanie dotyczy supli po cyklu kreatynowym i przed kolejnym typowo masowym... Myslalem aby wrzucic jakis Mocny Booster tescia aby zaliczac kolejny progres w formie... Body namydlil mi oczy na temat 6-oxo i jestem sklonny w niego zainwestowac... choc mysle tez na novedexem, ktory wg. Opinni Bodyguarda nie dorasta do piet 6-oxo... moim celem jest juz teraz czysta masa aby na starcie redukcji na przyszłe LAto wystartowac z okolic 90kg przy podobnym zatluszczeniu jak teraz... oczywiscie w miare mozliwosci, wiem jedno michy na pewno nie zdradze:P

Myslalem tez aby wrzucic cykl pt:"Burza hormonalna" czyli jakis booster tescia, Gh max z Universala (jezeli trzeba bedzie to w wiekszych dawkach) i moze T3 Sana... Tak jakos mi wapdlo do glowy :P

Mozliwosci jest wiele... dlatego Wasze sugstie moga tu wiele wniesc... myslalem nad animalami, ale jezeli to sa zwykle boostery tescia to po co sie pakowac w cos co ma skrajne opinie jezeli sa sprawdzone zabawki...

Jak myslicie co mogloby mi dac jakis progres w budowaniu czystej masy...

PS.
PH zostawiam na doszlifowanie sylwetki przed/po redukcji i na Mase na przyszla Zime kiedy bede starszy hehe:P
DIETA JEST W 100% trzymana i modyfikowana w razie potrzeb... tak na marginesie:D
  • 0
wracamy do żywych...

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na OFFie kreatynowym
Animal stak + 6oxo wypas...

ew jakiś NO booster pozbawiony kreatyny i 6oxo
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na OFFie kreatynowym
Olac tego Universala w duzych dawkach? A moze zamaist tego walnac 6-oxo i novedexa? Jak myslisz? Wazne aby ten cykl byl tez bezpieczny...

No booster bede mial jeszcze troche WF, ktory mi zostal po cyklu:P wiec on tez bedzie;d
  • 0
wracamy do żywych...

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na OFFie kreatynowym
a ja mysle ze jesli Twoj wiek w profilu jest poprawny 19 lat olac wszelkie buzery tescia nie poczujesz ich poprostu w 100%, ja dopiero w wieku 23-24 lat zaczalem "czuc" wszelakie buzery. powod jest prosty buzery nigdy nie podwyzsza Ci granicy naturalnej, a w wieku 19 lat masz i tak górną granice dopiero poziom tescia zanika od 21-23 lat w zaleznosci od publikacji. pozatym 6oxo to przecierz inhibitor aromatazy czyli dodawany tylko do PCT lub na koniec cyklów do ubicia sylwetki/sciagniecia wody a nie do robienia na nim osobnego cyklu chyba ze chcesz gino wywolac o ktore sie pytales :rotfl: bo przeciez po odstawieniu 6oxo estrogeny na milion procent nie pozostaną na tym samym poziomie i to jest pewne :)

poprostu walnij sobie jakis dopalacz przed treningowy bez kreatyny i bedziesz mial pewnosc ze zadziala bez roznicy na wiek lub zainteresuj sie Glycovol-em ktory jest obecnie alternatywą dla nie reagujących na kreatynę
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na OFFie kreatynowym
zaproponuje ci taki mały zestawik BEAT-ALNINA primaforce + WHITE BLOOD CONTROLLED LABS,to zestawienie w zupełnosci powinno cie zadowolić
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na OFFie kreatynowym

Glycovol

mogł bys cos wiecej na ten temat napisac? :looka: :looka:
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na OFFie kreatynowym
wlasnie coz to takiego? Widzialem, ze jest to skaldnik Super chargera z Labrady...
  • 0
wracamy do żywych...

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na OFFie kreatynowym
Glikocjamina prekursor kreatyny. jest w wielu stackach NO-CRE-X3, satur8, equalizer, swole v3, crea fusion, super charge czy v12 sana lub nawet tak popularnym na tym forum stormie itd. daje juz to do myslenia ze skoro znajduje sie w prawie kazdym stacku to musi miec jakies tam dzialanie pozytywne dla nas. dzialanie ma jak aakg, podnosi produkcje wlasnej kreatyny - wazne po cyklu, polaczyc nalezy z betainą. wiec jak znajdziesz jakis dopalacz przed treningowy z glikocjamina i betaina to bedzie sie on wlasnie nadawal wysmienicie po cyklu kreatynowym. oprocz pompy zwiększy wytwarzanie kreatyny w organiżmie bo samej glikocjaminy to juz nie kupisz kiedys tak, teraz nie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na OFFie kreatynowym
No tak ja ciagle zapominam że nie wszyscy są tak wiekowi jak ja :P
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na OFFie kreatynowym
a ja polecę jakieś suple:
coś przed trening np. NOZ IV albo White Blood
Do tego Bodyoctane
Z aminek Growth Factor
tak będzie :padam:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na OFFie kreatynowym
BODYGUARD, ja jestem starszy o rok :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na OFFie kreatynowym
Jeszcze dwa miechy i bedziemy mieć tyle samo :P
  • 0

amigo
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na OFFie kreatynowym

a ja polecę jakieś suple:
coś przed trening np. NOZ IV albo White Blood
Do tego Bodyoctane
Z aminek Growth Factor
tak będzie :padam:


Bodyoctane zajebisty supel :D 1 puche zjadlem 2 juz na mnie czeka polecam :D
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na OFFie kreatynowym
ja tam bym nie kombinowal walil no boostera no xplode albo nano vapora ( polecam obydwa) + aminki + gainer i tyle
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na OFFie kreatynowym
aaa tam wale White Flooda az mi sie skonczy po nim jakiegos Noza IV albo dokupie Wf bo wychodzi Tanio za 50 porcji... Reszte kasy przeznacze na diete...
  • 0
wracamy do żywych...

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na OFFie kreatynowym

walil no boostera no xplode albo nano vapora


tyle że oba mają kreatynęto raz

a patryk łatwo łapie tłuszcz to dwa

+ gainer i tyle


takze RASMUS nie rób z siebie rowera...
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na OFFie kreatynowym
a kurwa sry nie przegladnelem skladu :P choc ilosc kreatyny jest niewielka to wsumie nie wiem czy cos by tam by dzialala, no ale aminki i bialko moze zakupic, z budowa ciala to nie wiedzialem, ale swoja droga jak dieta jest to zwykly booster styka, a ty tiger sie nie czepiaj :hyhy:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na OFFie kreatynowym
tygrysia maska :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


amigo
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na OFFie kreatynowym
ogrom jest takich supli a ty ramzez akurat podajesz te z kreta hehe :D

: plasma jet , noz IV , Ae2 , V12 Hp , Bodyoctane , Plasma Jet , Ae2 itd :D
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na OFFie kreatynowym
co to jest plasma jet??
  • 0
wracamy do żywych...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024