Skocz do zawartości


Zdjęcie

BCAA, carbo , gajner a moze jakis zestaw na mase


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

stempek1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:bilard,siłownia,muzyka,film,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

BCAA, carbo , gajner a moze jakis zestaw na mase
BCAA, carbo , gajner a moze jakis zestawik ogolnie co na mase najlepsze ? kasa jest i chceci tez staż ponad miesiac intensywnych treningow:D:P
wiem ze dieta najwazniejsza ale z tym mam problem bo mam 2 prace szkole noi doszla jeszcze silka. z gory dzieki za pomoc
  • 0

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: BCAA, carbo , gajner a moze jakis zestaw na mase
Na początek to dieta wysoko węglowodanowa!!!

Za krótko na jakieś konkretne suple. BCAA zostaw w spokoju. Gainer okej carbo też no i nic po za tym bo dopiero zaczynasz.

Będziesz się trzymał diety ewentualnie wspomagał się gainerem i/lub carbo i będzie szło, początki takie są.


ponad miesiac intensywnych treningow:D:P


tia, Ty powinieneś ogólno-rozwojówkę walić a nie intensywne treningi :rotfl:

a na mase polecam zestaw obiadowy :hyhy:
  • 0
Life is too short to be small

stempek1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:bilard,siłownia,muzyka,film,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: BCAA, carbo , gajner a moze jakis zestaw na mase
cwicze 3 razyw tygodniu a co to jest ten zestaw obiadowy hehe?? i co lepsze carbo czy odzywka jak dla mnie ?? waga 56 wzrost 168
  • 0

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: BCAA, carbo , gajner a moze jakis zestaw na mase

a co to jest ten zestaw obiadowy hehe


no porządny obiad :hyhy: Ryż + Pierś z kurczaka + jakaś surówka czy cuś


cwicze 3 razyw tygodniu


no i spoko

i co lepsze carbo czy odzywka


zwał jak zwał carbo można nazwać odżywką węglowodanową.

Zakup sobie carbo albo gainera ( carbo to same węglowodany praktycznie a gainer węgle ok 70% no i jakieś 25% białka - zależy od składu producenta )

Przykładowy gainer gain bolic z olimpa

Poczytaj przykładowe diety na masę to ogarniesz ocb.
  • 0
Life is too short to be small

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: BCAA, carbo , gajner a moze jakis zestaw na mase
po treningu carbo i bcaa a potem obiad jakiś porządny ;)

stempek1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:bilard,siłownia,muzyka,film,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: BCAA, carbo , gajner a moze jakis zestaw na mase
wiem ze gajnery stosuje sie wedlug brakow w diecie ale niechche mi sie bawic w liczenie bo w kazdy dzien jem co innego wiec ile musialbym i ojakich porach jesc np. gaim bolica
  • 0

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: BCAA, carbo , gajner a moze jakis zestaw na mase

niechche mi sie bawic w liczenie


to nie jest aż taka matematyka.

Gainera stosuj 2/3 razy dziennie między posiłkami.
  • 0
Life is too short to be small

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: BCAA, carbo , gajner a moze jakis zestaw na mase
zacznij wpierw jesc, gainer w moim mniemaniu jest dla niejadków gdyz wegli w codziennym zyciu jest pod dostatkiem i makaron czy ryz brazowy 100 razy bije na glowe gainera, czy widzieliscie kiedys zawodowego kulturyste ktory je gainera ?? aminy, bialka, kreatyny - tak, gainera nigdy za to na kazdym filmie mozna obejrzec sobie ich obiady skladajace sie z 1kg piersi z kurczaka :rotfl: a co przegladam codziennie forum to widze ze poczatkujacy traktuja go jak jakies zlote lekarstwo na mase, to samo a nawet wiecej da wam dobry zdrowy posilek, a zamiast gainera zawsze lepiej kupic bialko bo tego z diety w przeciwienstwie do wegli trudno wyciagnac
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


drk1337
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BCAA, carbo , gajner a moze jakis zestaw na mase
MOzecie polecic jakas dobra firme białka oraz rowniez dobra firme gainera dla sportow aerobowych (plywanie sztuki walki)? Obecnie mam dylemeat co lpeiej zakupic. Ale kolega wyzej juz wyjasnij skrupulatnie co lepsze.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: BCAA, carbo , gajner a moze jakis zestaw na mase
niema gainerow dla sportów aerobowych. gainer to nic innego jak weglowodany i troszke bialka, czyli tak jakbys zjadl normalny posilek, tyle ze sztuczny i bez zadnych wartosci odzywczych na weglowodanach ktore podnosza tylko insuline (szkodza,tuczą fatem). stosowany wiec jest na mase przez poczatkujacych z powodu szybkiego efektu a Tobie w plywaniu, sztukach walki raczej zalezy chyba na czyms innym wytrzymalosci, szybkosci, sile, regeneracji. tu juz inne suplementy wchodza w role, ale napisz cos wiecej co miales na mysli
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


drk1337
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BCAA, carbo , gajner a moze jakis zestaw na mase
A wiec tak obecnie przyjmuje kreatyne aby polepszyc swoje wyniki i nabrac masy i wyrzezbic sylwetke. Wiem iz oprocz przyjmowania kreatyny warto zadbac o diete. Niestety nie jestem w stanie utrzymywac diety bardzo scisle. Wydaje mi sie iz powinien wiecej spozywac wlasnie posilkow niz dotej pory przyjmuje.Oprocz tego mam 194 wzorstu 86kg i chcialbym troszke przytyc. CZy dobry gainer oprocz weglo i bialaka posiada witaminy i jakies substancje regenrujace wplywajace na budowe ciala lub mase? Jezeli tak to prosze o jakis konkretny przyklad dobrego gainera lub Biala jezeli mi jest potrzebny.

ps. Joks kawal dobrej roboty opdwalasz w tycjh wsyztkich postach, zawsze rzeczowo i na temat radzisz. Doceniamy to:)na dodatek szybko:)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: BCAA, carbo , gajner a moze jakis zestaw na mase
drk1337, standardowo w gainerze oprocz ww i bialka (w zaleznosci od produktu moze byc to koncentrat, izolat,hydrolizat, czy mieszanka z dodana kazeina, bialkiem jaja) znajdziesz witaminy ale glownie z grupy b- na łaknienie, oraz troszke minerałów, dopiero gainery te z górnych pułek zawieraja dodatki w postaci glutaminy, mct, czy enzymów trawiennych o ktore pytales są to np: Dymatize Super Mega, EXTRA MASS i Super Hard Gainer z Sports One. te standardowe polecane na forum jak gainbolic czy mass xxl to troszke bialka i weglowodany proste maltodekstryna, dekstroza. dodatek sztucznych enzymow trawiennych niby ma niewelowac problemy jelitowe ale ja i tak wole zwykle jedzenie, skoro wiem ze 70% gainera to np maltodekstryna dlatego wole pospolity ryż z kurczakiem :rotfl: a gainerow juz unikam bo jak mowilem w normalnym zyciu mamy juz dosyc wegli i o brzuch trzeba dbac :P bedziecie starsi to tez bedziecie unikac gainerow by wam brzuchy nie wysadzilo hehe jak sprawdzicie w tabeli zywieniowej ile ww jest w normalnych posilkach w kazdym domie jak chleb, platki, oswianka, ziemniaki do obiadu to tez zrozumiecie ze lepiej kupic bialko
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: BCAA, carbo , gajner a moze jakis zestaw na mase

jak sprawdzicie w tabeli zywieniowej ile ww jest w normalnych posilkach w kazdym domie jak chleb, platki, oswianka, ziemniaki do obiadu to tez zrozumiecie ze lepiej kupic bialko


a jak w owej tabeli doczytacie jeszcze ile to produktów zawiera białko to nie będziecie musieli nic kupować , :D prócz kreatyny no ale w sumie zjecie pół kilogramowego steka i też macie krete :rotfl: czyli po co kupować suple :hyhy:

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: BCAA, carbo , gajner a moze jakis zestaw na mase
niema co popadac w skrajnosci z kreatyna z posilkow :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: BCAA, carbo , gajner a moze jakis zestaw na mase
a czemu nie :D taki stek mmmmm pyszności :hyhy:



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024