Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co myslicie o "POWERADE"?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Lysy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co myslicie o "POWERADE"?
Chciałbym wiedziec co myslicie na temat znanego napoju ktory pojawil sie na polskim rynku kilka lat temu "powerade"? Czy to jest zwykla chemia czy naprawde jest to dobry napuj dla ludzi tranujacych rozne dyscypliny sportu? Czy moze jest to jakies gowno zachwalane przez jego producentow? On wcale nie jest taki tani poniewaz ja kupuje ten napuj za okolo3,5zl i chce wiedziec czy sie oplaca go kupowac bo przyznam ze pije go bardzo duzo?
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myslicie o "POWERADE"?

Chciałbym wiedziec co myslicie na temat znanego napoju ktory pojawil sie na polskim rynku kilka lat temu "powerade"? Czy to jest zwykla chemia czy naprawde jest to dobry napuj dla ludzi tranujacych rozne dyscypliny sportu? Czy moze jest to jakies gowno zachwalane przez jego producentow? On wcale nie jest taki tani poniewaz ja kupuje ten napuj za okolo3,5zl i chce wiedziec czy sie oplaca go kupowac bo przyznam ze pije go bardzo duzo?

Ja tam nie przepadam za niczym co jest za bardzo promowane. IMO najlepszym rozwiązaniem będzie zmieszanie (własnoręczne) z wodą witamin i minerałów, takie połączenie da ci to samo co powerade ale bez zbędnej chemii. Możesz kupić witaminy i minerały w aptece w postaci tabletek musujących (jak Plusz) i nawrzucać do wody. Będziesz miał 100% pewność że wiesz co pijesz.
  • 0
Dołączona grafika

Lysy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myslicie o "POWERADE"?
w sumie prawda ale jeszcze lepsze jest chyba carbo?
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myslicie o "POWERADE"?

w sumie prawda ale jeszcze lepsze jest chyba carbo?

Carbo to zupełnie coś innego niż izotonik, carbo może być ewentualnie energetykiem. Różnica pomiędzy energetykiem a izotonikiem jest taka że izotonik uzupełnia witaminy i składniki mineralne w organizmie utracone podczas wysiłku fizycznego. Energetyk zaś dodaje energii ale carbo raczej bym olał w tej kwestii a zastosował vitargo (węglowodany złożone).
  • 0
Dołączona grafika

Lysy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myslicie o "POWERADE"?
to na silownie co najlepiej brac do picia podczas treningu? czy moze samoa wode? tylko slyszalem ze z ta woda tez jest roznie... najlepiej to pic taka ze sklepu bo kranowa to zawiera dozo szkodliwych substancji. to prawda?
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myslicie o "POWERADE"?

to na silownie co najlepiej brac do picia podczas treningu? czy moze samoa wode? tylko slyszalem ze z ta woda tez jest roznie... najlepiej to pic taka ze sklepu bo kranowa to zawiera dozo szkodliwych substancji. to prawda?

Kranówa ma w sobie chlor i inne świństwa. Jasne że możesz brzć samą wodę ale niegazowaną. Ja wziąłbym na trening izotonik i około 1,5h przed treningiem zjadł posiłek bogaty w węglowodany złożone.
  • 0
Dołączona grafika

Major

    JDM Culture

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
10
Neutralna
  • Lokalizacja:Łańcut
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, Honda, ASG
  • Staż [miesiące]:2
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :38,5
  • Klatka piersiowa [cm]:NA
  • Pas [cm]:NA
  • Udo [cm]:NA
  • Przysiad [kg]:NA
  • Wyciskanie [kg]:100kg x2
  • Martwy ciąg [kg]:NA
  • Waga [kg]:67kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myslicie o "POWERADE"?

Chciałbym wiedziec co myslicie na temat znanego napoju ktory pojawil sie na polskim rynku kilka lat temu "powerade"? Czy to jest zwykla chemia czy naprawde jest to dobry napuj dla ludzi tranujacych rozne dyscypliny sportu? Czy moze jest to jakies gowno zachwalane przez jego producentow? On wcale nie jest taki tani poniewaz ja kupuje ten napuj za okolo3,5zl i chce wiedziec czy sie oplaca go kupowac bo przyznam ze pije go bardzo duzo?


Sam pije nieraz Powerade i powiem Ci, że czuje się mniej zmęczony, nie leje się ze mnie na treningu, czuje się lepiej jak nie pije. Jest to wypromowany produkt ale czuc ze cos daje. Zmniejsza zmęczenie i to na prawde.
  • 0
"W moich żyłach płynie Rocket Fuel a nie jakieś tam dziadostwo !"
"Double Blast potem Rocket Fuel i nie ma opierdalania się"
"Nie ma lipy ! Hardcorowo !"
"Dzisiejsza waga 128kg i TAKA forma ! KTO JEST LEPSZY ? Ja takich nie znam !"
Robert Burneika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024