Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brusa Lee treningowy film


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_strangler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Brusa Lee treningowy film
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kemot722
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Brusa Lee treningowy film
Film mi się bardzo spodobał, tymbardziej, że bardzo mnie interesuje Jeet Kune Do. Są w nim fragmenty wywiadów z Bruce'em Lee, pokazu na turnieju Karate, sfilmowanych lekcji dla Chucka Norrisa, pokazów Dana Inosanto (ucznia Bruce'a Lee), wywiadu z synem Bruce'a Lee - Brandonem Lee, wypowiedź Larrego Hartsella (innego ucznia Małego Smoka) itd. Jestem tym filmem zachwycony :)

Polecam obejrzenie go wszystkim fanom Bruce'a Lee i jego sztuki walki.

Ja sobie kupiłem oryginalny nośnik VHS i cieszę dobrą jakością obrazu :)
Trochę brakuje choćby polskich napisów, ale kto czytał "Tao of Jeet Kune Do" i "Jeet Kune Do", wydane przez Budo-Sport i zna trochę angielski to rozumie wystarczajaco dużo, żeby się tym filmem podniecić :)
  • 0

budo_selvagem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brusa Lee treningowy film
korzystajac z okazji podepne sie pod temat...

jak to jest, ze Jeet Kune Do będąc sztuką walki wymysląną przez jednego z najlepszych faighterow na swiecie nie stala sie popularna? nie ma wiele szkol gdzie mozna ja cwiczyc, a i o realnej skutecznosci tez za wiele sie nie slyszy?? czyzby okazalo sie, ze tylko sam jej tworca byl w stanie ją odpowiednio wykorzystac... czy moze po prostu jest.. słaba?

wiecie cos moze na ten temat?? a moze sie myle?? moze to tylko w Polsce tak malo sie o niej mowi?
  • 0

budo_kemot722
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Brusa Lee treningowy film
Dan Inosanto stoi na czele wielkiej sieci szkół Jeet Kune Do. Niestety on "skolonizował" głównie USA, jakby na reszcie mu nie zależało. Jego uczniowie nie zakładają wielkich sieci szkół tylko są gośćmi na seminariach m.in w Polsce (np. Erik Paulson).

W Polsce mamy jedną szkołę ucznia ucznia Bruce'a Lee (ucznia Dana Inosanto), która ma filię w paru miejscach w Polsce.

Autoryzowana Szkoła Sztuk Walki Wojciecha Adamusika (Łódź)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

i szkołę, która jest polską filią organizacji

Progressive Fighting Systems (Gdynia)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

założonej przez Paula Vunaka, też ucznia Dana Inosanto

Ludzi z innych szkół, którzy podobno nauczają Jeet Kune Do, uważa się za oszustów, bo nie potrafią udowodnić, że naprawdę nauczają Jeet Kune Do, a szczególnie wtedy, kiedy o ich mistrzach nikt nie słyszał.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024