Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamiast carbo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zamiast carbo
Ostatnio na technologii żywności zapytałem babke o napoje izotoniczne i carbo(tłumaczyłem jej po co to). No i jej zdanie na jej temat było takie że nie są w żaden sposób szkoldiwe, nie licząc substancji konserwujących i reszty wspomagaczy(jeśli takowe się znajdują). Jednak zapytała mnie czy widze sens w kupowaniu takich używek, zamiast do 1l wody dać troche cytryny, z 2 łyżki miodu, rozcienczyć jakiś sok i mieć to samo bez dodatkowej chemii i nie przepłacająć :] co myslicie wy na ten temat?
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamiast carbo
po co az 1l wody ? nie wiem po co tam ta cytryna ;p ale miod faktycznie sklada sie w wiekszosci z cukrow prostych, wiec nadaje sie po treningu zamiast carbo, ale ze zrobilem zapas 10kg :D to narazie miodek odpada ;P
  • 0

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamiast carbo
Ale smak ochydny, a jak smierdzi taki miód z wodą :] jahh już kiedyś na to wpadłem i odradzam.
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamiast carbo
uhehe nie doda sok z pi.zdy a nie z cytryny i miod widziala ona kiedy na oczy sklad caarbo na 100000000000000000000000000000% nie wiec niech takich glupot niech nie gada no zamiast carbo to baanan the best
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamiast carbo

a jak smierdzi taki miód z wodą


to co ty za miod miales........ na loozie woda z miodzikiem i cytrynka jest
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamiast carbo
Pszczeli, ale mi to nie wchodzi :zdegustowany:
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamiast carbo
o gustach sie nie dyskutuje wiec wiesz loozik ;d ja np. nie rusze tunczyka za nic w swiecie... w sumie wiekszosci ryb procz kilku wyjatkow a bardzo zaluje bo to dobre i tanie zrodla bialka no ale za chiny sie nie moge przemoc ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamiast carbo
haha ja czsem biore do buzi po kawałku tuńczyka i łykam z wodą :kwasny: zalezy jak długo go szamam :P
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamiast carbo
Ramzes, skład carbo:
100 g Carbo MAX zawiera:
Węglowodany: 95,71 g
Sód: 0,7 g
Wapń: 400 mg
Potas: 200 mg
Magnez: 150 mg

Troche miodku i wyzej wymienione substancje masz, dodajesz cytrynki dla smaku lub jeszcze lepiej soku z pomaranczy, doobry smak + witamina c :P A miodzik z wodą smakuje elegancko, chyba ze rozcienczasz z kranówą.
A co do mojej babki to jest moim guru pod względem diety i nie, pierwszy raz spotkała sie z określeniem "carbo" więc jej je przyblizyłem i skumała o co chodzi. ;p ostatnio tłumaczyła mi przez 2 godziny wszystkie substancje mogące być w energy drinkach i odżywkach hehe.
Myśle że walenie takich samoróbek lepiej wyjdzie na zdrowie i portfel, chyba że myle skład tych substancji, jak co to niech mnie ktoś poprawi ale wg mnie to jest to sprzedawanie czegoś ogólnie dostępnego za cenę dużo bardziej większą niż powinna być i wypisanie powszechnych efektów.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamiast carbo
miod nie jest tani no chyba ze masz za free tak czy siak wyniesie cie to wiecej niz 14zl za carbo pozatym popatrz na sklad carbo z olimpu
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamiast carbo
no ładny, do tego aspartam i acesulfam K, przewaźne w dawce maksymalnie dopuszczonej na dzień, walniesz sobie troche więcej carbo, już ją przekraczasz, do tego gainer raz i drugi, maksymalna dawka słodzików którą wytrzyma twój układ pokarmowy zostaje przekroczona już kilkukrotnie, zjesz czekolade albo choćby gume do żucia i już masz rzeźnie w układzie pokarmowym i tak codziennie, za kilka lat problemu z układem pokarmowym, nie mówiąc już o rakotwórczości słodzików :|
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamiast carbo
słaby, pokazac ci opakowanie po carbo biogenix??? "aspartam free"

za kilka lat

uj mnie to boli co bedzie za kilka lat ;d
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamiast carbo
heh nie dobijaj słaby, ludzie szamia po 30 lat gainery carbo i jakos nic im nie jest zeby nie te produkty to ciekawe za ile przytylbys choc z 5kg dobrego miesa to tak mozna gadac ze wszystkim ze wszystko szkodzi w wiekszych ilosciach wiec takie tlumaczenie ze ukl pokarmowy nie wytrzyma albo cos zlego sie stanie jest poprostu smieszne
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamiast carbo
ja tam wole zamiast carbo kupić czekolade w biedronce za 1zł ma sporo węgli (64) i białka(6). Z supli to tylko białko, choć wcześniej jak miałem za free mleko to wolałem je:D

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamiast carbo
yyyyyy czekolade z biedronki zamiast carbo...... pierwsze slysze... ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Karol1418048738

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamiast carbo
Napoj izotoniczny to nic skomplikowanego.

Najpopularnieszy napój izotoniczny na świecie - Isostar w wiekszości składa się z sacharozy czyli zwykłego cukru
  • 0

Karol1418048738

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamiast carbo

ja tam wole zamiast carbo kupić czekolade w biedronce za 1zł ma sporo węgli (64) i białka(6). Z supli to tylko białko, choć wcześniej jak miałem za free mleko to wolałem je:D


To po co przepłacać,
za 2,5 zł bdziesz miał 1000g cukru :-D
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamiast carbo
W zasadzie masz rację, chociaż walory smakowe w moim przypadku przemawiają za czekolada i tymi 500kcal

GośćGuest_MariuchxD_*

Guest_MariuchxD_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamiast carbo
walory smakowe czekolady z biedronki? :o sa jakies? lepiej kupic to carbo i nie kombinowac...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024