Skocz do zawartości


Zdjęcie

Smaczne białko zamiast C6 Whey HiTec


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

d3x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Smaczne białko zamiast C6 Whey HiTec

Panowie, 

 

Strasznie białko mi się przejadło, już się zmuszam do picia tego. Miałem i wanilie i ciastko z kremem, aczkolwiek myślę nad zmianą. 
Czy są jakieś białka, które po prostu są zajebiście smaczne i wchodzą aż miło? 

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...-6-1kg-2,p.html


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Smaczne białko zamiast C6 Whey HiTec

Te zajebiście smaczne które wchodzą aż miło to przepełnione cukrem szmelce z których nie jedno sie nadaje bardziej jako bulk niż czyste białko. Dziwne masz podniebienie że musisz sobie życie umilać słodziutkimi białkami zamiast zjeść kawałek cycka czy ryby + na deser lody np. Lepiej taniej smaczniej zdrowiej....

 

Białka z Syntraxa i niektóre z FA sa słodkie jak kupa mają smaki różne i mogą ci zastąpić słodycze bo widzę że po to ci białko jest potrzebne ;)

 

 

mądrze gada jak rozumiesz co gada ;)


Mateusz Pawlak ;)


d3x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Smaczne białko zamiast C6 Whey HiTec

Nie, nie chodzi mi o to, żeby było słodkie. Bo nie lubię jak mnie mdli, a że nie jadam w sumie słodyczy w ogóle to dlatego tak mnie mdli. 

Bardziej chodzi mi o to, że po prostu mi zbrzydło. Może wart uwagi w c6 jest inny smak? Ktoś próbował wszystkich i ma jakieś porównanie? 

Przy okazji mam też pytanie: ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników])

Niektóre odżywki mają wypisane ,że zawierają aminokwasy i jest wypisana w liście. I niektóre w tej liście mają BCAA albo nie mają.
Czy BCAA to nie są po prostu wszystkie aminokwasy? Czy jest to po prostu jakiś rodzaj aminokwasów stąd są wypisane od myślników inne + bcaa

 

Patrząc po składzie tego biała to jest najsensowniejsze. PEAK Delicious nie ma tyle w składzie na przykład. 
 


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Smaczne białko zamiast C6 Whey HiTec

BCAA to część puli aminokwasowej, aminy rozgałęzione to tylko kilka z kilkunastu amin na które składa się każde praktycznie białko. Kupując jakakolwiek formę białka nie musisz mieć napisane że jest tam BCAA bo BCAA to bialko a raczej 3 aminokwasy rozgałęzione posiadające rozgałęziony łańcusch alifatyczny boczny . To około 40% wszystkich aminokwasów w białkach serwatkowych.

 

przy wyborze białka ja bym patrzył na to ile tego białka w białku jest, powinno go być przynajmniej 75% ( WPC) oraz 85/90% (WPI) w 100g aby takie białko było opłacalne w zakupie ( oczywiście kwestia wałowania składu są poza naszym zasięgiem dlatego większość białek zza granicy a raczej zza oceanu warto sobie odpuścić) , oraz czy do zrobienia smaku użyto aromatow naturalnych i substancji słodzących, bo suple białkowe sa zbyt drogie aby przepłacać za E,E,E ,E.... + cukier do posłodzenia.

 

Z moich skromnych obserwacji i opinii innych ludzi najpewniejsze obecnie białka to białka głównie polskie ( przynajmniej w niej produkowane)

- Trec

- Olimp

- Fitmax ( tylko mieszanka WPI i WPC bo mixy to szit roślinny)

- Activlab ma fajną serię WPC i WPI

- Ostrovit

- UNS

 

zza granicy to nie słyszałem o wałkach takich firm jak

- Optimum

- Hi-Tec ( jak mają gówniany skład to pisza to na opakowaniu) - PEAK to w sumie Hi-Tec więc nie wymieniam

- QNT

- Extensor

- FA ma sporo fajnych białek poza serią najtańsza i pseudo wołowymi

- Multipower

- Nutrabolics


Użytkownik Grammatikk edytował ten post Ponad rok temu

Mateusz Pawlak ;)


d3x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Smaczne białko zamiast C6 Whey HiTec

Czyli patrząc pod kątem składu. HiTec c6 jest chyba najlepszym wyborem co do składu (pomijam już dobrze rozpisaną michę).

Faktycznie dobrze gada ;)


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Smaczne białko zamiast C6 Whey HiTec

Gość chyba jako jeden z niewielu zawodowców gada bez ogródek o wszystkim co jest z tym sportem związane a o czym  żaden pro na wizji nie wspomina bo albo mu kontrakt zabrania albo federacja :E


Użytkownik Grammatikk edytował ten post Ponad rok temu

Mateusz Pawlak ;)


d3x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Smaczne białko zamiast C6 Whey HiTec

W takim razie nie ma co, nie będę wybrzydzał. A uważasz może czy jest jakiś lepszy wybór niż to c6 jeśli chodzi o mieszankę białek? 

I ostatnie pytanie. Jakie białka czemu sprzyjają? Mógłbym po krótce mi powiedzieć. Np. czemu nie ma na rynku samych miksów białek i są izolaty i inne


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Smaczne białko zamiast C6 Whey HiTec

Kwestia co kto potrzebuje, ja ci zaznaczam ze dla mnie stosowanie białek w proszku nie ma sensu i zastosowania ale odpowiem na pytanie dla zasady :)

 

Hydrolizaty (WPH) - wchłaniają sie natychmiast bo sa juz częściowo strawione w procesie technologicznym, nadają sie jedynie od razu po treningu i tylko w niewielkiej dawce

Izolaty (WPI) - wchłaniają sie dłużej ale również błyskawicznie, zastosowanie bezpośrednio po treningu

Koncentraty (WPC) - wchłaniają się kilka h nadają sie jako zamiennik białka w posiłku ale równie dobrze i przed i po treningu to tak zwane białko uniwersalne na każda porę

Kazeiny - najdłużej wchłanialne do zastosowania wtedy gdy długo nie będzie posiłku np na noc

Albuminy - jak dla mnie jajko w proszku to zawsze białko wzorcowe, najlepsze jakie może być a tutaj dodatkowo pozbawione tłuszczy zbędnych węgli i cholesterolu

Mixy - uniwersalne białka które mają zalety wszystkich tych wyżej wymienionych białek

 

To jakie białko kupujesz zalezy od tego do czego ci ono jest potrzebne. Ja ci jednak napiszę że do niczego bo lepiej zjeść jajko kawałek ryby czy opakowanie twarogu ;)


Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024