Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mały Cyklon-jak dawkowac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Neuron
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mały Cyklon-jak dawkowac
Witam
W moim arsenale znajduja sie nastepujace srodki:
WheyProtein Isolate 2275g - Dynamize
NO-CRE-X3 600g- Premium Nutrition
HITec masowka1500g
GrowthHormoneStimulant 200cap-Aminostar
Dibencozide 100cap - Megabol
TestABoost 60cap - Premium Nutrition

Troche o mnie - Trenowalem 4 lata, miałem 2letnia przerwe, jestem po roznych specyfikach.
Pytanie kieruje do bardziej doswiadczonych suplemenciarzy ,a mianowicie jak stosować owe proszki?? Jak je dozowac i kiedy stosowac?? Jeśli ktoś brał ten stak kreatynowy NOCREX3 to niehc powie jakie miał efekty. Czy warto coś jeszcze dokupić jesli tak to co itd.??DO diety raczej sie nie stosuje nie mam na to czasu i checi zabardzo. To chyba narazie tyle.

Pozdrawiam[/scroll]
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały Cyklon-jak dawkowac

WheyProtein Isolate

wedlug brakow

HITec masowka1500g

j/w

Dibencozide

Dni treningowe.
rano 30 min przed jedzeniem 1 kasp,
godzine przed treningiem 1 kaps
przed snem 1 kaps
Dni nietreningowe.
rano 30 min przed jedzeniem 1 kaps
w południe 1 kaps
przed snem 1 kaps

NO-CRE-X3

dobry stack ale nie ekonomiczny, za ta cena mozna lepiej wybrac a bierz w treningowy 2x porcje albo na czczo i przed, albo przed i po treningu, w nt tylko na czczo
a te reklamowe shity buzery hgh i tescia jak na opakowaniu bo i tak za mlody jestes by je w jakis sposob poczuc

z ciekawosci kto ukladal zestaw?bo za tyle pieniedzy mozna bylo wybrac lepiej
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Neuron
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały Cyklon-jak dawkowac
Dzieki!!
Powiem szczerze ze działaja na mnie takie specyfiki ,mało tego odczuwam je dosc intensywnie, pewnie dlatego ze miałem w przeszłości doczynienia z ph i metą. TO tak na regeneracje wzialem. A w skład GrowthHormoneStimulant to wchodzi z 5 aminokwasow i mialo promocyjna cene wiec tylko dlatego kupiłem i dla lepszej regeneracji.
Ja ukladalem, ale zgadzam sie ze jakby usiadl ktoś z lepsza głową do tego to ułozylby za ta cene lepszy cyklon. Starałem sie wybrać dobre Białko i Stak nie ukrywam ze kierowalem sie w obu przypadkach cena... Reszte kupiłem bo wydawalo mi sie ze bedzie ok. Ale odnośnie bialka dynamize to znalazlem same pozytywne opinie, wiec chyba nie jest zle??;> A co innego mozna bylo kupic??
Pzdr
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały Cyklon-jak dawkowac
odnosnie bialka kupiles izolat, owszem bardzo dobre bialko bo wkoncu izolat tylko ze nikt tu zawodowcem nie jest zeby az tak przykladac uwage to zawartosci tluszczy i ww w bialku dlatego koncentrat (wpc) porobiloby Cie tak samo a dodatkowo zaoszczedzilo wiele zielonych...ba!kupujac bialko z uniwersalnym skladzie moglbys stosowac je o kazdej porze jako izolat jedno z najszybciej wchlanialnych musze je brac tylko we wczesnych godzinach i okolo treningowych przed snem mozna zapomniec, to samo stack masz tylko 600g inne jak xp sa po 925 czy hp w 1 kg. zamiast growth wolalbym kupic glutamine lub do uzupelnienia cyklu z buzerem tescia zma i brak innych podstawowych supli jak omega3,witaminy,lecytyna,nawet troszke weglowodanow by sie przydalo chociazby do porcji bialka
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Neuron
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały Cyklon-jak dawkowac
Aż tak to sie nie znam... To jakie bialko jest dobrze kupic tak zeby bylo optymalnie pod kazdym wzgledem?? Ale XP jest chyba słabsze w skłądzie niz to co kupiłem?? Nie jestem pewien ale chyba ma mniej wszystkiego... co do glutaminy to zeczywiscie nie pomyslalem chyba masz racje ze lepiej byloby kupic zamiast tych aminkow drobnych... ale nic bede mial nauczke na nastepny cyklon. Glutaminy nigdy jeszcze nie bralem wiec moze by dobrze zadzialala. To w takim razie to bialko co mam musze brac o okreslonych godzinach bo jest ograniczona przyswajalnosc czy co??... bo nie do konca zrozumiałem . Słyszalem ze sa białka na noc itd. ale czy to ma kluczowe znaczenie ?? czy wezme na noc czy dzien?? przed snem nie brac tego bialka?? Jakie bialko polecasz na przyszlosc -firma produkt??
  • 0

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały Cyklon-jak dawkowac
Jesli chodzi o bialko polecam SP80 Olimpu
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały Cyklon-jak dawkowac

To jakie bialko jest dobrze kupic tak zeby bylo optymalnie pod kazdym wzgledem??

chociazby wspomniane sp80 albo lepsze smakowo i skladowo pro longatum biogenixa

XP jest chyba słabsze w skłądzie niz to co kupiłem

i tak bys nie poczul roznicy, niema tak ze na jednej kreatynie buduje sie wiecej na drugiej mniej jakby tak bylo to ludzie na mono buduja przeciez kilka kg, to na drozszych lepiej skladowo stakach kreatynowych robiliby chyba 10 ;D, a przyrosty sa ograniczone chociazby trybem zycia (regeneracja, praca) i genetycznie i tej granicy nie zlamiesz dlatego tak naprawde miedzy stakami roznicy niema i efekt koncowy zblizony, a wieksze opakowanie to jednak wiecej porcji i dluzszy cykl...co przelozy sie korzystaniej niz krotszy bo jak wiesz miesnie nie rosna w 1 dzien wiec warto wydluzyc ten proces.

To w takim razie to bialko co mam musze brac o okreslonych godzinach bo jest ograniczona przyswajalnosc czy co

masz bialko izolat ktory wchlania sie szybko a wiec stosuje sie go rano na czczo lub jesli sniadanie nie zawiera bialka do sniadania bo wiecej organizm nie wchlonie w jednej porcji bialka niz 30-40g dlatego w zaleznosci od sniadania albo przed na czczo albo do sniadania. dalej kolejna pora gdzie takie bialko ma zastosowanie to przed treningiem dla uwolnienia aminokwasow i ochorny miesni tak ze 45 min przed treningiem i ze 20 min po treningu najlepiej z porcja weglowodanow ktorych niestety brak.

Słyszalem ze sa białka na noc itd. ale czy to ma kluczowe znaczenie ?? czy wezme na noc czy dzien?? przed snem nie brac tego bialka??

bialko na noc to bialko dlugowchlanialne ktore nie wchlonie sie w 30 min - 1h ale kilka godzin nawet powyzej 5-6h tak wiec jak spisz nie budzisz raczej sie w nocy by po porcji izolatu za 3h znow wziasc porcje dla powstrzymania katabolizmu nocnego :D i tu stosuje sie bialka ktore wchlaniaja sie przez caly okres snu np kazeina czy z jaja. bialka uniwersalne to bialka zarowno za dnia jak i na noc dlatego takie obecnie sa na topie gdyz stosujesz o kazdej godzinie. co wazne udowodniono ze dodanie kazeiny do porcji szybko wchlanialnego bialka poprawia anabolizm a wiec wielki plus dla bialek uniwersalych. oczywiscie sa domowe sposoby wydluzenia wchlanialnosci przed snem typu oliwa z oliwek w jednej porcji bo tluszcze wydluzaja wchlanianie czy chociazby zamiast bialka zjedzenie chudego twarogu, zrodla kazeiny no ale to juz inny temat bo jest to kazeina kwasnia a nie taka jaka w odzywkach i stale przyjmowanie twarogu przed snem dla zdrowia dobre tez nie jest. to tak w skrocie staralem sie wytlumaczyc wszystko jak dziecku bys zrozumial wszystko o czym pisze i mial wieksze pojecie na nastepny raz co na co jest i po co ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Neuron
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały Cyklon-jak dawkowac
Dziex za wyczerpujaca odp :oczami:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024