Skocz do zawartości


Zdjęcie

monohydrat + jabłczan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

monohydrat + jabłczan
pytanie odnośnie dawkowania ;]

chcialbym sie skupic na robieniu masy i siły ... mam dylemat czy zainwestowac w storma czy w jabłko + mono ... jezeli wybrałbym tą 2-gą opcje wyszlo by mnie taniej i bym sobie zakupil do tego jeszcze gainerka ;] tylko ze nie wiem jak dawkowac mono i jabłko ... moze byc tak ??

DT : na czczo : mono
przed treningiem jablko ...
DN: na czczo mono
po poludniu jablko ...

a moze lepiej zakupic sztorma ... ?
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: monohydrat + jabłczan
bylbym za opcją zrobienia dwóch cykli

jablko sila
mono masa

do kazdego specjalny plan treningowy
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: monohydrat + jabłczan
ja bym wybral opcje 2 bo to dobre polaczenie no i gainer do tego
a dawkowanie git
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: monohydrat + jabłczan

a moze lepiej zakupic sztorma ... ?

ta opcja
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: monohydrat + jabłczan
ty za sztorma to sie nie lap :D za te pieniadze nakupilbys sobie owsianki,ryzu, bananow, rodzynek,oliwy :rotfl: i troszke cycka,tunczyka i lepiej a tym urosniesz niz po najlepszej kreatynie swiata
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: monohydrat + jabłczan
potelepie mnie i bedzie git ;]
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: monohydrat + jabłczan
zajefajny tok rozumowania i kupowania czegos zeby potelepalo hehe. tylko ze cykle skladajace sie z samej kreatyny sa naj mniej teletupiaste
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: monohydrat + jabłczan

tylko ze cykle skladajace sie z samej kreatyny sa naj mniej teletupiaste


co masz jeszcze na mysli ?? chodzi CI o jeszcze jakies dodatki to krety ??
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: monohydrat + jabłczan
Przydalo by sie jakies bialko albo gainer,carbo witaminki noi oczywiscie dietka
Do krety mozesz zapodac np.tauryne jako transporter
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: monohydrat + jabłczan

Do krety mozesz zapodac np.tauryne jako transporter

do storma akurat nie trzeba transporterow ;)

Koksik kreatyna tylko pomoze ci zrobic z siebie koksika :rotfl: bez diety i treningu to ch.uja zdzialasz
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: monohydrat + jabłczan

do storma akurat nie trzeba transporterow

Chodzilo mi o opcje z mono ale sorki bo nie napisalem;)
  • 0

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: monohydrat + jabłczan

Koksik kreatyna tylko pomoze ci zrobic z siebie koksika :rotfl: bez diety i treningu to ch.uja zdzialasz


Drogi kolego ... to chyba oczywiste ze biore witaminy, stosuje diete i mam odpowiednio ułozony trening ;/ więc potelepać mnie to potelepie na 100% ... tymbardziej ze to nie moj pierwszy cykl ... :hyhy:

pozdro :padam:
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: monohydrat + jabłczan
Koksik_, my w to nie watpimy :D ale odpowiedz sobie na pytanie jakie miales wczesniej cykle kreatynowe, czy az tyle ich bylo zeby rzucac sie na stacka ? przeciez kiedys juz byl poruszany taki temat i kazdy Ci powie ze to ze wydasz ponad 100 zl na kreatyne a nie 30-40 zl to nie oznacza ze zbudujesz 2-3x wiecej :rotfl: bo swoich granic genetycznych nie przekroczysz itd. czyli resumujac jesli ktos buduje na mono 3-4 kg to na stacku ktory ma lepszy sklad i jest drozszy nie zbuduje 6,7 czy 9,10 kg :rotfl: ba!zbudujesz tyle samo :rotfl: jedyne co poczujesz to efekt pompy ktory niema wplywu na efekt koncowy a po odstawieniu spada a wiec zadaj sobie pytanie czy naprawde miales az tyle tych cykli by wydawac tyle pieniedzy tylko dlatego ze ludzie pisza ze dziala i go czuc, tylko ze Ci ludzie cwicza juz pare lat :hyhy: a Ty masz 17 lat i zapewne wielu cykli kreatynowych to Ty nie miales...a reszte kasy korzystniej w cos innego zaintestowac go glupio cykl opierac na samej kreatynie gdyz co ona da gdy nie bedziesz dostarczal budulca do budowania swoich miesni a z powietrza sie one nie wezma :hyhy: a pisanie ze ma sie diete ktora sie przestrzega to wiesz 90% na forum pisze ze ma diete a nie stosuje sie do niej regularnie chociazby z racji szkoly, pracy czy funduszy bo kogo stac by codziennie jesc cycek a i nie kazda matka jest taka by gotowac komus wszystko pod diete :D, ja sie do tego przyznac moge ze mam taka ktora poprostu gotuje to ile akurat pieniedzy jest w miesiacu a wiec i czasami przychodzi mi jesc tanie niezbyt wartosciowe posilki (chleba razowego to juz lata nie widzialem tylko bialy) i tak ma raczej wiekszosc :hyhy: tylko zawodowiec moze powiedziec ze przestrzega dieta a wiec reasumujac zamiast wydawac ponad 130 zl tylko na kreatyne wolalbym kupic tansza kreatyne (40-45zl) + budulec ktorego napewno z tej diety i tez brakuje. wiec najlepiej popieram pierwsza opcje mono + gainer i inne wazne dodatki jak omega3
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: monohydrat + jabłczan
diete mam napewno dobra i przestrzegam ją w 99% ... byl tylko jeden dzien od 1,5 roku kiedy nie jadlem wg. diety ( święta) ... cykli fakt miałem mało, bo 4 ... i nie mow ze po stacku nie bede mial lepszych efaktow niz po zwyklym mono olimpu ... :rotfl:
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: monohydrat + jabłczan
nio raczej malo jeszcze wiesz o tym sporcie skoro uwazasz ze to co kosztuje wiecej poklepie cie o enty raz wiecej :rotfl: a raczej na cyklach opartych na stakach nie buduje sie masakrycznie kg wiecej. jakby tak bylo to po kilku cyklach na xpandzie moja waga niemialaby juz wskazowki :D samopoczucie itd. nawet pałka bedzie lepiec stac :rotfl: odczujesz pompe itd. ale to przeciez po odstawieniu mija a niema wplywu na budowe masy...bo nie bedziesz ciagle miesni azotem pompowal po odstawieniu dlatego te dodatki to tylko na cyklu samopoczucie lepsze. zreszta daleko szukac nie musilem...http://www.forum-kul...ndpost&p=406521
tu kolega napisal ze az 2 kg zbudowal :D czyli to o czym pisze...to ze cos kosztuje wiecej nie oznacza ze jest lepsze w przyroscie masy bo tą zawsze na kazdej kreatynie budujesz podobnie bez wiekszych roznic i tyle, a dodatki na mase nie wplywaja lecz sampoczucie. i jakbys byl zawodowcem to bym uwierzyl ze masz super diete na 99 procet :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: monohydrat + jabłczan
dobra skonczmy ten temat ... bo widze ze po twoich wypowiedziach mozna wnioskowac ze po stormie nie bede mial lepszego efektu niz po zwyklym mono ;]


pozdro :rotfl:
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: monohydrat + jabłczan
zalezy co rozumiesz przez wypowiedziec "efekty" bo sie powtorze kolejny raz masy nie zbudujesz napewno wiekszej, natomiast samopoczucie, czy sila napewno pojdzie na plus w porownaniu z mono. ale przy twojej wadze to raczej wnioskuje ze masa sie liczy a nie odczucia na cyklu i tu mono z gainerem bedzie lepsze niz sam stack czytaj wiecej masy zbudujesz.


edit nawet pamietam jak mikolaj w dzienniku dziabal 2x nitro2 i tez masa lipa tylko sila, wytrzymalosc na plus i na mono byl w stanie pojsc wiecej kg do przodu niz na stacku. z tad podstawowe pytanie czego oczekujesz po cyklu bo jak masy to nie warto przeplacac
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: monohydrat + jabłczan

podstawowe pytanie czego oczekujesz po cyklu bo jak masy to nie warto przeplacac


dokładnie tak, sama masa = monohydrat - najlepszy rodzaj krety do tego, wzgledem wlasciwosci, a przede wszystkim ceny.

stack to poprostu mieszanka kreatyn, wzbogacona boosterami, mineralami, witaminami itp. Rozne rodzaje kretki w nim zawarte moga dawac na cyklu nie tylko wzrost masy jak przy mono, ale w wiekszym stopniu przyrost siły, wytrzymalosci. Stad stack moze sie wydawac mocniejszym. Taki chelat magnezowy czy ester (nawet w matrixie kreatynowym) da napewno wiecej wytrzymalosci niz sam jednowodzian :P
  • 0

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: monohydrat + jabłczan
no ok ... moze masy nie zrobie takiej jak na mono ... ale zawsze cos ... a do tego dojdzie mi siła i wytrzymalosc na treningu ... a gainera zawsze mozna dokupic ...
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: monohydrat + jabłczan
nio to super ze sie zrozumielismy wkoncu o co mi sie rozchodzilo :padam: tylko teraz pytanie ile z tej sily zostaje po odstawieniu tylu tych wspomagaczy w jednej porcji...bo wierzyc mi sie niechce ze nic bo wtedy wszyscy braliby ponad 100 kg ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024