Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mały penis


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

raber
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Rok temu

Mały penis

Czy ktos ma może kompleks tego typu? Bo sam mam duży kompleks na tym punkcie ;/ Mój penis w trakcie wzwodu ma...11 cm czyli bardzo niewiele.Zastanawiam się nad powiekszeniem operacją ale z drugiej strony trochę się obawiam.

 
Nigdy nie byłem z kobietą bo boję się jej reakcji jakby zobaczyła takiego robaka w spodniach

  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Rok temu

Re: Mały penis

Myślę, że najlepiej Twoje wątpliwości rozwieje lekarz SEKSUOLOG.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Gonza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 1
10
Neutralna

Napisano Rok temu

Re: Mały penis

Za dobrze nie jest ale również nie jest tak źle. Mogło być gorzej :P Po pierwsze polecam poczytać sobie o kobietach. Nie liczy się tak bardoz wielkość penisa ale to jak potrafisz nim obracać. Poza tym wiekszość dochodzi po stymulacji łechtaczki. Tak jak tutaj pisali każda kobieta jest inna.
Jeśli już masz takie duże kompleksy to zawsze możesz probować powiększyć penisa bo jest wiele sposobów na to. Jak na przykład ćwiczenia czy tabletki.


  • 0

stroke
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Rok temu

Re: Mały penis

Można powiększyć? Myślałem że się nie da... jakie konkretnie ćwiczenia i tabletki masz na myśli?


  • 0

raber
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Rok temu

Re: Mały penis

Poczytałem jeszcze o tym środku i zaraz po twoim wpisie zamówiłem. Biorę od około 15 dni i w sumie już wdać jakąś tam poprawę. Wprawdzie jest niewielka, ale pełna kuracja ma trwać do 3 miesięcy. Zauważyłem że łatwiej i szybciej osiągnąć erekcję. Efektów ubocznych jak na razie nie dostrzegam. To tylko taka dygresja. Jak będę pamiętał, to dam znak-a za jakiś czas jak to wygląda w praktyce.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024