Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oxygen i uczulenie(prosze o szybką odpowiedź)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

medi15
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Oxygen i uczulenie(prosze o szybką odpowiedź)
Mam szanse kupić tanio białko oxygen w którym jest 13g białka i chyba 80g węgli i potrzebuje szybkiej odpowiedzi czy to jest dobre.Dodam jeszcze że chciałbym brać to białko jako gainera żeby przybrać na masie.Jak myslicie po tym białku przybędę na masie czy lepiej kupić sobie gainera typu mass XXL??Mam jeszcze jedno pytanie.Jestem uczulony na pszenicę a kupiłem białko z HI-Tec protein 80 i okazało się że te białko jest uzyskiwane właśnie z pszenicy.I teraz nie wiem czy jest sens je brać bo boje się o to ze mi się nie będzie wchłaniało przez to uczulenie.Jak myślicie?
  • 0

medi15
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oxygen i uczulenie(prosze o szybką odpowiedź)
Cała nazwa tego produktu to Oxygen Nutrition i jego skład to 13g białka 60g węglowodanów.I jest to naturalna serwatka.
  • 0

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oxygen i uczulenie(prosze o szybką odpowiedź)

Mam szanse kupić tanio białko oxygen w którym jest 13g białka i chyba 80g węgli i potrzebuje szybkiej odpowiedzi czy to jest dobre.Dodam jeszcze że chciałbym brać to białko jako gainera żeby przybrać na masie.

Skoro ma 80g wegli i 13g bialka to to jest gainer a nie bialko ;) Napisz ile tego mozesz kupic i za jaka cene :]

Jestem uczulony na pszenicę

No to witaj w klubie :zdegustowany:

teraz nie wiem czy jest sens je brać bo boje się o to ze mi się nie będzie wchłaniało przez to uczulenie.Jak myślicie?

Ja bym raczej sprzedal jak masz komu to to sprzedaj i kup na bazie bialka zwierzecego a nie pszeniczgo ;)
  • 0

medi15
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oxygen i uczulenie(prosze o szybką odpowiedź)
Tego Oxygena moge kupić 2kg za 20zł.A z tą serwatką to nie zabardzo mam wyjście bo w czwartek wyjerzdżam już na wakacje i do tego czasu nie zdąrze sprzedać tego i kupić nowego a na wakacjach nie będę miał możliwości zamiany.Sam juz nie wiem czy brac to białko czy nie :znudzony:
  • 0

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oxygen i uczulenie(prosze o szybką odpowiedź)

2kg za 20zł

A co tam ja bym bral
Co do tej serwatki hmm albo brac albo wyrzucic....Ja bym wzial mimo iz tez jestem uczulony na pszenice a co tam :wstyd:
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oxygen i uczulenie(prosze o szybką odpowiedź)
Oxygen to wynalazek w stylu megabola- ja bym podziekowal :rotfl:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

medi15
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oxygen i uczulenie(prosze o szybką odpowiedź)
No ale za 20zł 2kg to się byba opłaca nawet jak by efekty były troche mniejsze niz np. po mass XXL.Bo na mass XXl czy inne gainery musiał bym wydać conajmniej 60zł za 2 kg +koszt przesyłki bo normalnie w sklepie było by jeszcze drożej.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oxygen i uczulenie(prosze o szybką odpowiedź)
ja bym nie kkupowal i jak chcesz bialko to se dozbieraj i kup porzadne bialko albo gainera szkoda kasy kupisz 2kg/20zl i nic ci nie da no chyba ze za tyle kupisz i bedziesz probowal sprzedac droze lecz odradzalbym i dozbieral i kupil pewny supel
  • 0

medi15
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oxygen i uczulenie(prosze o szybką odpowiedź)
Sam juz sie wiem czy to wziąć.Ale z drugiej strony przecież jak w składzie są węglowodany i białko to musi coś dać chyba.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oxygen i uczulenie(prosze o szybką odpowiedź)
w skladzie oxygena procz ww i b czesto tez sa ciala obce ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


medi15
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oxygen i uczulenie(prosze o szybką odpowiedź)
Sprawa tego oxygena jest już zamknięta,jednak go nie kupuje.Lecz pozostał jeszcze problem uczuleniem.Jak myślisz Joks jeżeli będę jadł to biało to one będzie się wchłaniało?Bo jak mam tak że jak np. wypije więcej mleka to mam kłoty żołądkowe i boje się ze te biało zostanie w WC zamiast się wchłonąć.I czy znacie jakieś dobre i tanie białko zwierzęce?
  • 0

medi15
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oxygen i uczulenie(prosze o szybką odpowiedź)
Białka zwierzęce to są aminokwasy?Dobre po tym są efekty?Zna ktoś jakieś tanie?
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oxygen i uczulenie(prosze o szybką odpowiedź)
Wielkość dziennego spożycia białka może wahać się w dość szerokim zakresie. Niektórzy kulturyści spożywają tylko 80-100 g białka dziennie przez okrągły rok i stale zwiększają masę mięśniową. Inni kulturyści spożywają 150-200 g białka dziennie. Pełne białko pochodzenia zwierzęcego (mięso, ryby, drób, jaja i produkty mleczne) posiada zrównoważony skład, jeśli chodzi o niezbędne aminokwasy. W białku tkanki mięśniowej człowieka występują 22 rodzaje aminokwasów. Osiem spośród nich nie może być wytwarzanych w ludzkim organizmie. Nazwano je niezbędnymi i muszą być dostarczane do organizmu wraz z pożywieniem. Białko roślinne nie zawiera wcale – lub tylko bardzo małe ilości – niezbędnych aminokwasów. Trzeba więc bardzo starannie łączyć różne źródła białka roślinnego, aby zwiększyć ich skuteczność. W celu zapewnienia wysokiego poziomu spożycia i przyswajalności białka przez organizm, należy spożywać 4-5 mniejszych wysokobiałkowych posiłków, zawierających po około 30 g białka każdy (korzystając przy tym z niskotłuszczowych źródeł białka). Jednym z poważniejszych problemów w przeszłości (jeśli chodzi o spożycie tak dużych ilości białka) było preferowanie przez kulturystów głównie mięsa wołowego, jaj i produktów mlecznych. Te rodzaje białka zawierają duże ilości tłuszczu.

W diecie niskotłuszczowej należy spożywać białko ze źródeł o małej zawartości tłuszczu. Poniższe zestawienie produktów wysokobiałkowych wskazuje, które z nich należy spożywać, a które nie, biorąc pod uwagę zawartość tłuszczów:

zalecane
ryby, drób (białe mięso), białka z jajek , warzywa i rośliny.
nie zalecane
wołowina, wieprzowina, zółtka z jajek, skóra z drobiu
Ogólnie można stwierdzić, że wieprzowina zawiera więcej tłuszczów nasyconych niż wołowina, wołowina więcej niż drób, a drób więcej niż ryby. A więc na diecie niskotłuszczowej znacznie korzystniej jest jeść drób niż wołowinę. Białko jest potrzebne do naprawy uszkodzonych komórek mięśniowych oraz do rozrostu tkanek. Najlepszymi źródłami są:



ryby,

kurczaki,

chude mięso,

indyki,

odtłuszczone mleko,

białko z jajek,

orzechy,

soja,

produkty wytwarzane z serwatki oraz niektóre warzywa.

by: net
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oxygen i uczulenie(prosze o szybką odpowiedź)

Białka zwierzęce to są aminokwasy?

aminy to strawione bialko, mimo to ma niektore zalety ktorych niema zwykle bialko
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024