Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilka wskazówek przy treningu na rzeźbe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Kilka wskazówek przy treningu na rzeźbe
bla
  • 0

Simba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka wskazówek przy treningu na rzeźbe
soga haha, fantastycznie :padam:
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka wskazówek przy treningu na rzeźbe
Ty napewno nie dostaniesz
  • 0

RaditZ
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Bodybulding

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka wskazówek przy treningu na rzeźbe
1. Mysle ze duza iz treningi na rzeźbe są intensywniejsze.
w redukcji bardzo wazna jest odpowiednia dieta z proporcjami
białko 2,5 -3g /kg
weglowodany ok 2g/kg
tłuszcze ok 1,3g/kg
2. Trening intensywniejszy, krotsze przerwy miedzy seriami...
3. powinno byc ok :]
4.

czy mogę CLA i OMEGE 3 włączyć do codziennej suplementacji?

mozesz

I czy takie branie CLA przez cały rok (nawet podczas przyszłych cyklów na mase, nie zada mi spadków mięśnia?

nie
Kwasy tłuszczowe zawarte w Omedze 3 bedą w rybach takze jak bedziesz mial ryby w diecie to Omege bym sobie odpuścił :hyhy:
Zobaczymy co reszta powie :rotfl:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka wskazówek przy treningu na rzeźbe

1. Czy podczas redukcji jest duża różnica czy będę robił trening na mase czy na rzeźbe?

jak bedziesz robil rzezbe to szybciej sie zredukuje tluszcz
jak bedziesz robil mase i redukcje to tak w parze to raczej nie zbyt dobre polaczenie no chyba ze bedziesz walic na czysty miesien

2. Jeżeli rzeczywiście trening na rzeźbe jest lepszy podczas redukcji to wytłumaczcie w kilku słowach dlaczego własnie tak jest że jest on lepszy.

szybciej leci tluszcz
3 bieganie,rowerek,basen,skakanka,a najlepsze to bedzie rozrywka z dziewczyna na lozku to najlepsze na spalanie - to dla urozmaicenia zeby nie tylko biegac j/w krotkie przerwy

4. (nie chcę zakładać nowego tematu) czy mogę CLA i OMEGE 3 włączyć do codziennej suplementacji? A nie tylko podczas cyklu? I czy takie branie CLA przez cały rok (nawet podczas przyszłych cyklów na mase, nie zada mi spadków mięśnia?

bedziesz zyc
  • 0

Bulet
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka wskazówek przy treningu na rzeźbe

1. Czy podczas redukcji jest duża różnica czy będę robił trening na mase czy na rzeźbe?

jak bedziesz robil rzezbe to szybciej sie zredukuje tluszcz
jak bedziesz robil mase i redukcje to tak w parze to raczej nie zbyt dobre polaczenie no chyba ze bedziesz walic na czysty miesien

2. Jeżeli rzeczywiście trening na rzeźbe jest lepszy podczas redukcji to wytłumaczcie w kilku słowach dlaczego własnie tak jest że jest on lepszy.

szybciej leci tluszcz
3 bieganie,rowerek,basen,skakanka,a najlepsze to bedzie rozrywka z dziewczyna na lozku to najlepsze na spalanie - to dla urozmaicenia zeby nie tylko biegac j/w krotkie przerwy

4. (nie chcę zakładać nowego tematu) czy mogę CLA i OMEGE 3 włączyć do codziennej suplementacji? A nie tylko podczas cyklu? I czy takie branie CLA przez cały rok (nawet podczas przyszłych cyklów na mase, nie zada mi spadków mięśnia?

bedziesz zyc


poziom twoich wypowiedzi jest zadziwiajacy...

1 tyle roznych treningow ze za słabo sprecyzowałes pytanie by moc jednoznacznie na nie odpowiedziec
2 jw
3 ABS za bardzo Ci w redukcji nie pomoze bo to nie jest trening redukcyjny a masowy. wyprobuj to co kolega zaproponował czyli trening bardziej intensywny ale nadal pozostan przy małej liczbie powt i duzym ciezarze. w nie treningowe rób HIIT
4 mozesz
5 nie chce mi sie .. wybacz. jestem Tu tylko przelotem.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024