Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

BANAN14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MIELEC

Napisano Ponad rok temu

problem
Elo mam pytanie wiem ze moze nieodpowiedni dział ale niewiedziałem gdzie napisac....Mam duży problem , a chodzi mi o wzrost.Czy to prawda ze gdy sie ćwiczy juz sie nie rosnie ani centa ? bo ja ostanio mówie serio zmalałem i boje sie a nie chce takim kurduplem zostac :P wiec pisze i niewiem co zrobic przestac cwiczyc az urosne odpowiednio ? zamierzam nie cwiczyc tak około 2 - 3 miesiące licząc wakacje wiec moze przez wakacje cos urosne, ale niewiem czy cwiczenie nie chamuje całkiem rozwój wiec pytam was prosze o szybką i dokładną odpowiedz pozdro
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem
silownia a wzrost = mit
tu masz bardziej obszerny art:
http://www.forum-kul...showtopic=42730
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Bulet
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem

no tak wlasnie napisalem ze bardziej bym sie przejmowal treningiem :hyhy: ale czemu mu zakazujecie ? tego nie rozumiem pudzian w wieku 16 lat pchal juz 160 kg a arni od 14 lat juz koks ladowal i zyja :) wiec jak trening ktos profesjonalnie mu ulozy to ja nie widze przciwskazan do treningow wystarczy ominac prostowniki,nogi i bedzie git


to miałes na mysli mowiac ze tam jakis art jest ?
LOL chłopie... błagam jak mozna ominac podstawowe partie odpowiedzialne stabilizacje kregosłupa to tak jak bys blok bez fundametow stawiał...

jesli chodzi o zahamowanie wzrostu to faktycznie jest to mit... i faktycznie przy odpowiednim treningu mozna zrobic "cos" w młodym wieku bez konsekwencji potem...

bo tam zdaje sie nasz mod pisał o tym ze pudzian w wieku 16 lat to cos tam a arni w wieku 14 ... a zadałes sobie moj panie pytanie czemu mamy tylko jednego pudziana i jednego Arniego... ? tyle na ten temat.

Banan
poczytaj o treningu domatora.. ogolnorozwojówkach itp treningach na bazie ciezaru własnego ciała...
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem

to miałes na mysli mowiac ze tam jakis art jest ?

czy tyle slepy jestes czy co ? temat KULTURYSTYKA DZIECI I MŁODZIEŻY na conajmniej 1/3 strony a ty tego nie zauwazasz

LOL chłopie... błagam jak mozna ominac podstawowe partie odpowiedzialne stabilizacje kregosłupa to tak jak bys blok bez fundametow stawiał...

coraz bardziej po jednej twojej wypowiedzi w temacie zaczynam myslec ze ty chyba na silowni nigdy nie byles. jak mozna dziecku co ma 13 lat polecac robic martwy ciag itd cwiczenia. no chyba ze chcesz go pozniej na wozku turlac

a zadałes sobie moj panie pytanie czemu mamy tylko jednego pudziana i jednego Arniego... ? tyle na ten temat

zadalem :rotfl: i znam wielu ktorzy rowniez w mlodym wieku osiagaja bardzo wiele na zwyklych piwniczynych silowniach a ile talentow sie gdzies w innym miescie marnuje to juz glowa mala, ale to taki sport ze trudno sie wypromowac i ilu jest znanych polskich kulturystow 5? czy moze gora 10? no to juz teraz masz odpowiedz ze trudno sie poprostu wybic i dlatego wielu nawet nie proboje pozatym z zalozenia niema takiego zawodu i kazdego dopada w latach gdy ma najlepsze efekty szkola, praca a wtedy przygoda z silownia sie konczy bo niema czasu na nia. dlatego tylko nie liczni tacy manniacy jak pudzian co odzywke za pierwsza wyplate wessali tego samego dnia sie wybili
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BANAN14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MIELEC

Napisano Ponad rok temu

Re: problem
moze sie nie chamuje wzrostu ale zmniejszyłem sie 2 cm i nie zartuje !!! Moze dlatego ze zbyt obciązałem kregosłup, np. robiłem miesnie barków, podnosząc sztangę z przed głowy i z za i 2 razy mnie kregosłup bolał w odcinku lędzwiowym wiec moze cos w tym jest
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem

i z za i 2 razy mnie kregosłup bolał w odcinku lędzwiowym

i tlumacz to temu co pisze ze:

LOL chłopie... błagam jak mozna ominac podstawowe partie odpowiedzialne stabilizacje kregosłupa to tak jak bys blok bez fundametow stawiał...

ale moze sie puknie w glowe i zrozumie ze jak dziecko w tamtym temacie mialo 13 lat to w takich mlodych latach nie powinno sie obciazac tak mocno tego odcinka. mozna robic wzniosy na lawce rzymskiej ale dla takich dzieci mc jest bardzo kontuzjogenny. ba! nawet dla starszych jest to niebezpieczne cwiczenie bo zakladamy tam bardzo duzzze ciezary i trzeba miec naprawde poprawna technike
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024