Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebne rady


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Radek123
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebne rady
Witam

Zanim zacznę pisać plan diety i wcielać go w życie, mam parę pytań.

Czy takie coś ma sens?
(Mój normalny tryb odżywiania, czyli w moim przypadku chleb zwykły, jakaś szynka, obiad - ziemniaki kotlet i coś tam itd
+ białko, witaminy, gainer ?? )

Hmm, choć raczej wątpię czy coś takiego ma racje bytu.

Sam fakt zmiany trybu odżywiania dało by się wykonać, jednak mam 1 znacznie większy kłopot, mianowicie jestem "CZEKOLADO-ŻERCĄ" - dosłownie "wsysam" każdą ilość jaka się blisko mnie pojawi. Da się to jakoś leczyć?! (poważnie pytam:) ) i te moje nieszczęsne wycieczki do lodówki, a to jogurcik, a to coś tam...
Może powinien em kupić wiadro słonecznika i przegryzać, czy coś?? Macie jakieś pomysły, rady ?? Coś zmienić trzeba...

Proszę o pomoc.
pozdr:)
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne rady
:) Co do jedzenia to przydała by się konkretne dieta niż zwykły chleb itp. Oczywiście jakieś tam efekty powinny być w przyrostach ale aby osiągnąć zadowalające rezultaty należy się przyłożyć do tego. Co do czekolad i powiem Ci że ja mam czasem takie naloty na czekoladę po prostu lubię od czasu do czasu zjeść odrobinę słodkiego ale na szczęście mija mi to jak zjem sobie np. odżywkę typu gainer czy białkową i Tobie to samo radzę :) Bo czekolada to bardzo duże ilości cukru i tłuszczu nie wspominając o innych składnikach... A jeszcze zapomniałem o jogurtach - możesz je Sobie śmiało jeść :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Radek123
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne rady
Dzięki za słowa otuchy:)

Czekolada = ZŁO, zdaje sobie z tego sprawę ale co zrobić...

" A jeszcze zapomniałem o jogurtach - możesz je Sobie śmiało jeść :)" - w moim przypadku te jogurty to przeważnie jakieś smakowe typu "Danio" czy CUŚ, o takie też Ci chodziło??

Może wyjście jest w tym, żeby zrobić zapas w produktach które mogę pochłaniać w dużych ilościach (gainer, białko- można spróbować, ale czy wystarczy...) i zapychać się tym jak najdzie ochota na czekoladę lub inne słodkości... Co o tym Myślicie ? Prosił bym wypowiedz, może ktoś miał/ma podobny problem..


/////////////

aha, jeszcze jedno:)
Dieta jest, plan jest, wszystko pięknie, ładnie jest przestrzegane, a tu przychodzi weekend, wypad do baru.
Do zamówienia fast-food , napoje głównie alkoholowe. Co Zamawiacie ? wyłam w diecie, czy wieczór przy szklance wody.
Pytam z ciekawości

Pozdr.
  • 0

pirat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Cze-wa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Przysiad [kg]:130x6
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Martwy ciąg [kg]:150x2
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne rady
Mozesz jesc wszystkie serki, jogurty itd, niektore wspomagaja trawienie i takie tam. A jesli chodzi o ta czekolade, to wierz mi, ze jak ulozysz sobie prawdziwa diete i bedziesz ja prawdziwie przestrzegal, nie bedziesz mial ochoty na zadna czekolade :) Jesli jestes amatorem, a nie jakims zawodowym kulturysta piwko od czasu do czasu nie zawadzi.
  • 0
Sukces leży w nastawieniu.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024