Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan ćwiczeń - porady dla ciemnego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Stefan84
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siedlce
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:życie :)
  • Staż [miesiące]:3
  • Wzrost [cm]:164
  • Waga [kg]:86,7

Napisano Ponad rok temu

Plan ćwiczeń - porady dla ciemnego
Siema siema, :!:

...zacznijmy od tego że mam 26 Lat i stwierdziłem że wezmę się za siebie, chodzę na siłownię co 2 dzień(czasem co 3-siła wyższa)
na siłownię chodzę od pewnie dwóch miesięcy, poprzednio zimą biegałem - było zimno ale warto :)no i śmigałem trochę na łyżwach! Poprzedniego roku też trochę latałem na siłownię i coś tam ćwiczyłem ale zero efektów po tym heh:) no i ogólnie jak mamy okresy ciepłe staram się aktywnie spędzać czas, pracuje raczej w charakterze pracy biurowej, więc zabija mnie to powili chyba bardziej psychicznie jak fizycznie, taka prawda :) można łatwo zejść ze świata po 35 roku życia pracując i nie uprawiając żadnego sportu,

prośba numero 1:

chciałbym żeby ktoś mi pomógł mi ułożyć plan ćwiczeń! tak aby przynosiło to jakieś efekty, tam gdzie chodzę na siłkę jest trener, ale wszystkim wciska ten sam harmonogram na karteczkach... ehh!

budowa mego ciała:

wzrost 165, waga 87, (było przed 2 miesiącami 93kg)
jestem dość dobrze zbudowany - tzn szerokie ramiona - bardzo barczysty no i duża klatka piersiowa,szerokie plecy, masywne uda i umięśnione łydki. Taki się urodziłem i taką mam widocznie naturę heh, dlatego nie widać po mnie wagi aż tak, jedynie na brzuchu, więc na całym ciele mam dobry zapas żeby to ładnie uformować i zyskać na silę, więc problem z brakiem masy odpada póki co:)

jestem w stanie przeznaczyć 4 dni w tygodniu po 2 -3 godziny :D

proszę was o sensowne rady, chętnie podyskutuję z jakimś znawcą tematu, dodam że jestem zielony jeśli chodzi nawet o nazwy mięśni, biologię miałem dawnooo heh, ale znalazłem ciekawy atlas na waszej stronie:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

Stefan84
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siedlce
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:życie :)
  • Staż [miesiące]:3
  • Wzrost [cm]:164
  • Waga [kg]:86,7

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan ćwiczeń - porady dla ciemnego
dodaM że właśnie chciałbym wyrzeźbić mięśnie pleców, ramion, brzucha, bicepsy, żeby to wszystko ładnie urosło:) i pokazało że jest tam heh

Użytkownik Stefan84 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024