Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zrobić z brzuchem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak zrobić z brzuchem?
Witam chłopaki, aktualnie jestem na masówce :P
Diete mam taką aby jeść jak najwięcej b/t/w a ich ilość jest dostosowana do czasu posiłku(z rana więcej cukrów, przed treningiem białek itd).Wiem że troche do dupy ale lepsze to niż nic.Pewnie do wakacji nabiore troche tłuszczu ale od maja/czerwca zaczynam biegać więc licze że w wakacje będzie dobrze.
Brzuch trenuje 3 razy w tygodniu, do teraz robiłem po 120 brzuszków/ trening i zastanawiam sie jak zrobić teraz,aby było dobrze:P. mam zamiar robić a6w, ale jeszcze nie teraz, zaczne gdzieś w kwietniu, a co do tego czasu?chciałbym troche przygotować brzuch do a6w. chciałbym sie jakoś lepiej eksponować na wakacje i chciałbym aby mięsnie brzuszka sie troche rozrosły:P
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zrobić z brzuchem?
ja bym zrobil a6w teraz juz . nie trzeba sie jakos do tego przygotowywac szczegolnie ze robiles brzuszki. a potem ... potem nic nie stoi na przeszkodzie zeby zrobic kolejny raz a6w albo jakies inne ABSy czy cus.
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zrobić z brzuchem?
aaa z treningów brzucha na siłce zrezygnować??
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zrobić z brzuchem?
no ja na przyklad na silce w ogole nie robie brzucha tylko codziennie wieczorem a6w
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zrobić z brzuchem?
spoko, to jeszcze ten tydzień wymęcze skośne brzucha a od nast. a6w. ;]
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zrobić z brzuchem?

Diete mam taką aby jeść jak najwięcej b/t/w a ich ilość jest dostosowana do czasu posiłku(z rana więcej cukrów, przed treningiem białek itd)

chyba na odwrot :D. rano wiecej bialka by powstrzymac szybko nocny katabolizm. a przed treningiem weglowodany ktore dadza energie na treningu. przed snem na marginesie rowniez bialko.

Brzuch trenuje 3 razy w tygodniu, do teraz robiłem po 120 brzuszków

zwykle brzuszki to tylko wzmacniaja miesnie brzucha i nic wiecej. wiec zabierz sie jak pisal kon za abs II lub aw6 i odpusc wtedy brzuszki by nie przetrenowac tej partii
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024