Dobra jest taka rozpiska?
Napisano Ponad rok temu
czwartek-plecy+biceps+przedramię
sobota-nogi
niedziela-barki+kaptury
Dobrze będzie, bo nie wiem czy można po nogach robić barki?
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
mozna a nawet jeszcze lepiej byloby to polaczyc. jednak jak niechcesz to zrob jak napisal nowicjusz, wtedy bedzie wiecej czasu regeneracji barkow do klatki i tricaDobrze będzie, bo nie wiem czy można po nogach robić barki?
...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru
]=+-:::...
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Czy ten zestawik jest ok? moze jakas zmiana? |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Co to jest CLICKER ? |
KARATE |
|
|
||
wino które najlepsze i metka czy dobra? |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Jak jeść i co gdy jesteś w delegacji bez dostępu do kuchni |
Dieta |
|
|
||
Dobra Dieta?? |
Dieta |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Trening dla kolezanki- Ponad rok temu
-
Progresja- Ponad rok temu
-
Słaba strona = klata- Ponad rok temu
-
Polaczenie partii- Ponad rok temu
-
[pytanie] :|- Ponad rok temu
-
Mono+ Gainer, jaki plan?- Ponad rok temu
-
Pomoc! trening na rzebbeGuest_badziul89_* - Ponad rok temu
-
potrzebuje treningu na siłe macie ktoś jakiś?- Ponad rok temu
-
DOBRY MAM TRENING NA RZEŹBĘ- Ponad rok temu
-
Witam i prosze o pomoc- Ponad rok temu




Ponad rok temu
