Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę rozwiać moje wątpliwośći


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Hauchaj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Proszę rozwiać moje wątpliwośći
Pytanie tyczy się treningu na mase. A więc: Czy np. po 2 miesiącach miałbym większa klatke jak bym ćwiczył ja raz w tygodniu czy 2 razy ? Bo wymyśliłem coś takiego, że np

Ponied: klata + tric
Wtorek: barki + kaptury
Środa: Plecy + biceps
Czw.
Pt. Inne ćwiczenia i mniejszy ciężar np.
Sob.

Normalnie robie serię na klatkę np. 100kg x 10 _> to robię w ponied a w czwartek na to samo ćwicznie wrzucę 60kg aby tylko spompować. Co wy o tym myślicie ?
Zawsze na treningu masowym chodzi sie 3-4x dziennie. Ja sobie wmówiłem do mojego pustego łba że 3 trening to za mało. A znowu wyczytałem, że na żeźbę chodzi się 6 razy w tyg ? Narazie zależy mi na rozmiarach tylko.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę rozwiać moje wątpliwośći

Czy np. po 2 miesiącach miałbym większa klatke jak bym ćwiczył ja raz w tygodniu czy 2 razy

raz, dwa razy w tygodniu to specjalne plany pod rzezbe,sile czy inne zapotrzebowania. gdzie przy rzezbe np katujemy kazda partie 2x w tygodniu

Ponied: klata + tric
Wtorek: barki + kaptury


nie wesolo. po klacie i tricu ciezko byloby zabrac sie za barki

Ja sobie wmówiłem do mojego pustego łba że 3 trening to za mało

to wbij sobie ze zapasy glikogenu odnawiaja sie wpleni dopiero po 2 dniach :rotfl: i latwiej wtedy o przetrenowanie, mniejsze przyrosty z racji braku czasu odnowienia sie zniszczonych wlokien miesniowych. bo nie zdaza sie one w pelni odnowic (urosnac miesnie) a ty juz je niszczysz wiec tworzysz zamkniety krag. bo wlokna nigdy sie nie odnowia w pelni (nie urosna) bo ciagle bys katowal jeszcze nie zregenerowane. dlatego najlepsze treningi masowe to przeciez hst 3x w tygodniu i polaczenie partii uzupelniajace sie typu plecy, bic gdzie juz przy innych partiach tych miesni nie uzywasz i moga sie one w spokoju w tle regenerowac podczas gdy na nastepnym treningu ty cwiczysz np sobie nogi a wiec dol ciala niema nic wspolnego z gora ciagla. a przecwiczenie nog spowoduje wieksza ilosc hormonow anabolicznych w twoim ciele (np testosteron) a wiec i wlokna miesniowe sie lepiej rozbuduja teraz zrozumiales :) ? czemu np po klacie cwiczy sie na nastepny dzien bic,nogi a nie barki ?i czemu lepiej dac wiecej czasu organizmu na odpoczynek ?
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Hauchaj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę rozwiać moje wątpliwośći

teraz zrozumiales :)


Yes, my master :)

No to lece do następnego działu (HST) :hyhy:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024