Skocz do zawartości


Zdjęcie

Total Newbie - Help ;/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

RFY2Q
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Total Newbie - Help ;/
Ok, zaczne od tego ze zapoznalem sie juz z ogromna iloscia stron o bodybuildingu, dietach, filmikach jak cwiczyc itp. ale trudno to zebrac do kupy. Mam 18 lat, 180 cm i waze jakies 83 kilogramy. Zapisalem sie z kumplem na silownie w marcu 2008 no i postanowilismy zrobic wszystko sami czyli mowiac prosciej do czasu wakacji 2008 chodzilismy na silownie codziennie, cwiczac wszystkie partie miesni bez zadnej diety po 3-4godziny dziennie i gowno z tego wyszlo w postaci straconego polrocza. Od wakacji "oswiecilo" nas ze powinnismy chodzic na silownie co kilka dni bo miesnie tez musza odpoczac, ze nie powinnismy cwiczyc wszystkiego w ciagu jednego dnia a takze ze nasz workout powinien byc niedluzszy niz 1:30 godziny. Tak wiec od czasu wakacji do dnia dzisiejszego stracilem pare kilogramow, bicepsy urosly troszke i rozroslem sie w klacie ale to nadal jakas porazka. Nie chce tracic kolejnego polrocza dlatego pisze do Was. Mam do dyspozycji silownie, basen i saune 24h/7dni. Teraz moje zale, chcialbym zrzucic kilogramy a wlasciwie to wyrobic sobie miesnie brzucha (kaloryfer), rozrosnac sie w barach (jestem juz duzy po Ojcu ale mysle o takim rozrozsnieciu sie w stylu "miesniowym" a wlasciwie to uwidocznieniu tego ze jestem duzy w barach/klacie), i wyrobic miesnie rak (biceps, triceps i reszta tych bajerow). Chcialbym brzuch wyrobic i miesnie rak tak aby wygladac na pierwszy rzut oka jak wysportowana osoba, nie planuje po tym zadnego profesjonalnego bodybuildingu ani nic takiego.

Czyli mowiac w skrocie - kaloryfer na brzuchu, rozbudowanie/powiekszenie "klaty" i wyrobienie miesni rak - biceps, triceps (tych ogolnie widocznych golym okiem...) itp. Mozecie cos poradzic ? I jakas dieta by sie przydala bo ja zadnej nie stosuje... Jak juz wspominalem, mam do dyspozycji takze basen i saune 24h/7 wiec to mozecie tez uwzglednic w moim planie bo ja nie wiem keidy to stosowac...

Do wszystkich zgredow, nie piszcie mi "jest opcja szukaj", "uzyj google" bo nie jestem idiota...po to pisze tu aby dostac swoja odpowiedz tutaj ^^. Dzieki za zapoznanie sie z moim problemem i zrozumieniem sytuacji.

P.S. Moge wrzucic swoje fotki na dniach jesli bedzie to pomocne.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024