Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening + dieta dla amatora;p


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

KnM
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening + dieta dla amatora;p
Witam:) jestem kompletny swiezak w tych sprawach:P wiec wysowam do was prozbe zebyscie zapodali jakis dobry trening i diete .. a wiec na wstepie:

1.nigdy wczesniej nie trenowalem;(
2.chcialbym trenowac glownie na rzezbe.. ale masa i sila tez by sie przydaly;p ( ale to chyba i tak idzie w parze ;p)
3.zamierzam wykupic karnet na silownie i chodzic 4(5) dni w tygondniu- 1 raz dzienie okolo godzi 12, ale to tylko przez wakacjie ... pozniej szkola wiec tylko 3 razy w tyg ... piatek sobota i jakis 1 od poniedzialku do czwartku...
4.mam 17 lat waze okolo 75+ kg ( mam troche brzuszek;p )

nie mam zadnej diety narazie.. fajnie by bylo jakbyscie odrazu doradzili...

qrde mialbym troche wiecej czasu to bym przestudiowal cale te forum.. ale strasznie duzo tego jest a ja i tak nie bardzo sie w tym lapie... chcialbym zaczac trenowac w tym tyg jeszcze, troche pozno sie obejrzalem bo polowa wakacji zleciala:/ ale lepiej pozno niz wcale;)...


duzo mialem watpiliosci czy chodzi i wkoncu sie przelamalem... zalezy mi zeby moj czas nie szedl na marne i zeby trening dawal mi jak najwiecej... wiec musze wszystko ladnie dopasowac.. trening + ladna dieta.. sam tego nigdy nie zrobie i nie ma za bardzo kto mi w tym pomoc wiec licze tylko na was:) :padam:

nie zawiedzcie mnie;p
pozdrawiam ;)
  • 0

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + dieta dla amatora;p
przejzy podwieszone tematy w dzialach odzywanie i trening :) diete wezmiesz wlasnie z podwieszonych , trening na poczatek oglnorozwojowka poszukaj pod haslem ACT albo wejdz do mojego dzienika tam gdzies na bodajzestronie 7 byla taka rozpiska po 8 tyg oglnorozwojoki zabierzesz sie za trening dzielony. Najlpeiej tez jak bys przeczytal w dziale trening CALOROCZNA ROZPISKA i zacznij cwiczyc wg tego :) tam masz wszytsko na caly rok treningow :) pzdr
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + dieta dla amatora;p
Jak pisze Hachi: trening ogólnorozwojowy - ACT (temat: rozpiska całoroczna, albo FAQ), dieta na masę z działu odżywianie.
To narazie wszystko :)
Ps. Nie można się rzeźbić - skoro nie ma się masy mięśniowej.

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024