Skocz do zawartości


Zdjęcie

zacznę treningi - jakieś wskazówki?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_marciol
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

zacznę treningi - jakieś wskazówki?
prawdopodobnie zaczniemy z kumplem chodzić na treningi z kicka 8) czy możecie coś napisać na temat treningów: w czym ćwiczyć?, jak się do nich bardziej przygotować? (jakieś ćwiczonka?) :oops: , itd.
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zacznę treningi - jakieś wskazówki?
to wlasnie po to idziecie zeby sie dowiedziec - zle mowie ?
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zacznę treningi - jakieś wskazówki?
najwygodniej sie kopie w krotkich spodenkach i boso ale ja dobrze jest pocwiczyc czasem i dlugich i w butach (no wiesz pod kątem ulicy) z cwiczen to najlepiej rob to co kaze trener a dodatkowo biegaj chodz na silke i cwicz technike przed lustrem tzn walke z cieniem tylko nie kop w powietrze na pelna szybkosc bo to na kolana szkodzi zwracaj uwage na to by gardy nie opuszczac i by powrot reki do gardy byl tak szybki jak cios a nawet jeszcze szybszy. Najwazniejsze to sluchac trenera (do czasu az dojdziesz ze pierdoli głopoty ale wtedy lepiej zmienic klub) i eliminowac swoje braki a zalety udoskonalac
  • 0

budo_70m50n
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zacznę treningi - jakieś wskazówki?

najwygodniej sie kopie w krotkich spodenkach i boso ale ja dobrze jest pocwiczyc czasem i dlugich i w butach (no wiesz pod kątem ulicy) z cwiczen to najlepiej rob to co kaze trener a dodatkowo biegaj chodz na silke i cwicz technike przed lustrem tzn walke z cieniem tylko nie kop w powietrze na pelna szybkosc bo to na kolana szkodzi zwracaj uwage na to by gardy nie opuszczac i by powrot reki do gardy byl tak szybki jak cios a nawet jeszcze szybszy. Najwazniejsze to sluchac trenera (do czasu az dojdziesz ze pierdoli głopoty ale wtedy lepiej zmienic klub) i eliminowac swoje braki a zalety udoskonalac



True :P
  • 0

budo_kazawar wurdsten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: zacznę treningi - jakieś wskazówki?
Skakanka się przyda. Przynajmniej parę minut dziennie.
Pewnie na to nie będzie dość czasu na treningach.
  • 0

budo_marciol
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: zacznę treningi - jakieś wskazówki?

najwygodniej sie kopie w krotkich spodenkach i boso ale ja dobrze jest pocwiczyc czasem i dlugich i w butach (no wiesz pod kątem ulicy) z cwiczen to najlepiej rob to co kaze trener a dodatkowo biegaj chodz na silke i cwicz technike przed lustrem tzn walke z cieniem tylko nie kop w powietrze...


co do spodenek o.k. :!: rozumiem że nie ma jakiś szczególnych wymagań a ćwiczy się bez koszulki?
bieganie o.k. a jeśli mówisz o siłce to na co kłóaśc nacisk :?: jest jakiś specjalny program pod kątem boksowania?
  • 0

budo_70m50n
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zacznę treningi - jakieś wskazówki?

co do spodenek o.k. :!: rozumiem że nie ma jakiś szczególnych wymagań a ćwiczy się bez koszulki?

To zalezy od sekcji ale przewaznie jest w koszulkach
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: zacznę treningi - jakieś wskazówki?

Najwazniejsze to sluchac trenera (do czasu az dojdziesz ze pierdoli głopoty...)

bbardzo podoba mi sie ten fragment postu :)
naprawde :D
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zacznę treningi - jakieś wskazówki?
lol Macias
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zacznę treningi - jakieś wskazówki?
ja cwiczac na silce klade nacisk na miesnie które narażone sa na kontuzje a więc barków, karku, dolne mieśnie pleców, i czterogłowe (aby uniknąc problemów z kolanami) Silne mięsnie to najlepsza broń antykontuzyjna. Jesli idzie o ćwiczenia typowe dla kickbokserów to polecam wzmacniajace mięście zaangazowane w udzerzenia i kopniecia Dla doskonałych prostych o ile mi wiadomo najkorzystniej jest wzmocnic triceps, barki, przedramiona, dolne miesnie pleców, i mięsnie brzucha - prosty i skośne (same rece nie wystarczą bo porusza je całe ciało - młotek jako narzedzie uderzajace też sie sam nie porusza) z kopniec to przy lowkicku pracuje miesien wewnetrzy uda. Nie radze kopać i uderzać z obciąznikami poniewaz trenuje ze swietnym fajterem ktory ma od takiego kopania uszkodzone kolana.
  • 0

budo_mmaakkss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: zacznę treningi - jakieś wskazówki?
od kopania z obciążnikami można sobie uszkodzić kolana ?? nie wiedziałem. A jak to jest z uderzaniem ( rencami :) ) z obiążnikami ? :D
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zacznę treningi - jakieś wskazówki?
tu nie jestem pewny ale chyba powinno byc ok o ile nie prostujesz reki w lokciu wiesz zeby Ci sie nie wygięła w drugą strone i uważaj zeby trafiac w cel bo jak urzedzasz silnie i do tego z obciaszeniem to jak trafisz w powietrze to moze byc niemniło Moj sasiad nie trafił kolesia w morde i trafiajac w powietrze zdaje sie bark sobie wybił
  • 0

budo_eslt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: zacznę treningi - jakieś wskazówki?

najwygodniej sie kopie w krotkich spodenkach i boso ale ja dobrze jest pocwiczyc czasem i dlugich i w butach (no wiesz pod kątem ulicy) z cwiczen to najlepiej rob to co kaze trener a dodatkowo biegaj chodz na silke i cwicz technike przed lustrem tzn walke z cieniem tylko nie kop w powietrze na pelna szybkosc bo to na kolana szkodzi zwracaj uwage na to by gardy nie opuszczac i by powrot reki do gardy byl tak szybki jak cios a nawet jeszcze szybszy. Najwazniejsze to sluchac trenera (do czasu az dojdziesz ze pierdoli głopoty ale wtedy lepiej zmienic klub) i eliminowac swoje braki a zalety udoskonalac



- Trening w pigułce :) )))
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024