Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta - Trening - Odżywki ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Demoniczny
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:0
  • Wzrost [cm]:174
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Dieta - Trening - Odżywki ...
Jestem tu nowy więc wypada się przywitać ^^ Hi all :thumbsup:

Mam kilka pytań do was bardziej doświadczonych ode mnie . Chciał bym zacząć od nowa ćwiczyć . Dawno dawno temu jakieś 6 może 7 lat temu ćwiczyłem , brałem " omke " i " teścia " <- Chyba wiadomo o co chodzi :D I tu się pojawia pierwsze pytanie . Czy będzie miało to jaki kolwiek wpływ na mnie ? Tzn. Będzie gorzej mi złapać masę , siłę itd ? Słyszałem kilka takich wersji chociaż zdaję mi się że po takim czasie nie powinno mieć to większego wpływu .
Druga sprawa . Dieta . Był by ktoś na tyle miły i miał chęci zrobić mi odpowiednią rozpiskę ? Ważę 63 kg przy wzroście 174 cm ;| Nie wiem dlaczego ale strasznie ciężko mi przytyć . Jem dużo a nawet bardzo dużo . Przed pracą o godz. 6 jem około 3 kanapki z serem , pomidorem itp . Drugie śniadanie jem o 9 również kanapki ( zależy z czym mi zrobią w domu :) ) ser, wędlina , ogórek , pomidor , sałata itd . Gdzieś około 12-13 znowu jem praktycznie to samo co na śniadanie . o 16 jem obiad . 18-19 kolacja i nieraz po 21 coś zjem :D Powiedzcie mi dlaczego ciągle moja masa stoi ? Nawet nie drgnie ? :/
Dobra teraz trening :D Jakie ćwiczenia polecacie na początku ? Wiadomo na masę . Aby w miarę szybko ją złapać :D
I ostatnia sprawa . Odżywki , suplementy itp. Co polecacie na początek ? Na tym się kompletnie nie znam więc prosił bym o wymienienie nazw oraz drobny opis co z czym do czego :D

Z góry pragnę podziękować tym którzy mi pomogą chociaż w małym stopniu :D
  • 0
Wiem że życzysz mi klęski modlisz się klęczysz , liczysz na moje błędy ...

PacoAthletic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kuchnia,Kulturystyka i Fitness,
  • Staż [miesiące]:15
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :34
  • Klatka piersiowa [cm]:98
  • Udo [cm]:56
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta - Trening - Odżywki ...
Stoii bo to dupa a nie dieta jesteś takiej samej budowy jak ja ile masz lat jesli mozna wiedzieć ??
Musisz miec diete albo jesć systematycznie jeśli chcesz nabrac masy muszisz jeść 5,6 posiłków z odstępem 3 godzin od każdego.
Wylicz sobie zapotrzebowanie klaoryczne na bialko,węglowodany itd.Diete możesz znależć w podwieszonych ;)

Ps. Na samych kanapeczkach nigdy nie zbudujesz masy,Musisz wpierdalać stejki xD

Użytkownik PacoAthletic edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

damien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Lubie zapi***alać
  • Wzrost [cm]:195
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:104
  • Waga [kg]:89

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta - Trening - Odżywki ...
Archeolog xD
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024